reklama

vuzek :-)

Zdravím všechny co za sebou tahají vuzek se svojí radostí (nebo radostmi)! Chtěla bych někdy v létě podniknout nějakou delší cestu s croozerem, v něm vozím dvou letého pasažéra- na divoko a na těžko :-) přidá se někdo?? Nebo jede nějaká partička stejných nadšenců někam?? Jsem z FM

[ Zpět ]
Datum: 21.04.2010
Autor: jaky
  • Re: vuzek :-)

My se podruhé pokusíme o Rakousko - stejným stylem. Ale ze zkušenosti - sehrát logisticky a organizačně takovou cestu s dětmi je dost pekelný i v rámci jedné rodiny, více rodin dohromady se nám spojovat nechce, jsou to věčné problémy (každé dítě jinak spí, jinak vstává, jinak jí, každý rodič je nervózní z jincýh věcí atd.) :-)))

Někde se potkat a pár dní to nezávazně táhnout spolu, to jo. Ale pevněji ne. :-)

Jezdíš s pasažérem sama?

[ Zpět ]
    Datum: 21.04.2010
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Chápu. Určitě je v tom kus pravdy, ale záleží dost na lidech, jak jsou přizpůsobivý :-)
      Většinou jo, manžel jezdí na kole rád jenom z kopce :-) a my jezdíme po Beskydech. Někdy ho ale ukecáme na výlet. Na delší putování není...

[ Zpět ]
      Datum: 22.04.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já myslím, že lidi obecně celkem přizpůsobivý jsou, děti už méně, zvláště, když jich je víc a v různých věkových (a výkonnostních) kategoriích. Dokud je to všechno za mnou ve vozíku, je to ok, jak to vyroste, začínají problémy. :-)

Hele, dají se i na delší putování naplánovat trasy, kde prakticky žádný kopce nejsou. My je vyhledáváme s ohledem na ty starší samohybný děti (a manželka by dodala, že hlavně s ohledem na ni, ale ona se spíš podceňuje :-)). Obvykle člověk musí hledat údolí větších řek a minimalizovat přejezdy mezi údolími...

Jestli plánuješ výjezd na víc dní, natěžko a nadivoko a ještě sólo, tak to jsi dobrá, to smekám :-)

[ Zpět ]
        Autor: k.vl

Tak já mám jedno zlatíčko(skoro dvouleté) ve vuzku a je to s ním pohoda. Začala jsem ho vozit před rokem(to měl 10 měsíců).
          Právě sama jet nechci, jsem dost posera na to postavit někde u lesa stan a ještě v něm spát :-) jinak jsem docela samostatná jednotka :-D.
          Chtěla bych dojet na Balaton a chvilku tam poležet a vykoupat se... čas mě nijak nehoní, jsem na mateřské, zpátky sednou na vlak...
          Tak zkouším jestli existuje ještě někdo, kdo je stejně postižen :-)))

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
dnes
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

215 cyklistů (13 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017