reklama

vuzek :-)

Zdravím všechny co za sebou tahají vuzek se svojí radostí (nebo radostmi)! Chtěla bych někdy v létě podniknout nějakou delší cestu s croozerem, v něm vozím dvou letého pasažéra- na divoko a na těžko :-) přidá se někdo?? Nebo jede nějaká partička stejných nadšenců někam?? Jsem z FM

[ Zpět ]
Datum: 21.04.2010
Autor: jaky
  • Re: vuzek :-)

         

    My se podruhé pokusíme o Rakousko - stejným stylem. Ale ze zkušenosti - sehrát logisticky a organizačně takovou cestu s dětmi je dost pekelný i v rámci jedné rodiny, více rodin dohromady se nám spojovat nechce, jsou to věčné problémy (každé dítě jinak spí, jinak vstává, jinak jí, každý rodič je nervózní z jincýh věcí atd.) :-)))

    Někde se potkat a pár dní to nezávazně táhnout spolu, to jo. Ale pevněji ne. :-)

    Jezdíš s pasažérem sama?

    [ Zpět ]
    Datum: 21.04.2010
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vuzek :-)

           

      Chápu. Určitě je v tom kus pravdy, ale záleží dost na lidech, jak jsou přizpůsobivý :-)
      Většinou jo, manžel jezdí na kole rád jenom z kopce :-) a my jezdíme po Beskydech. Někdy ho ale ukecáme na výlet. Na delší putování není...

      [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2010
      Autor: jaky
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vuzek :-)

             

        Já myslím, že lidi obecně celkem přizpůsobivý jsou, děti už méně, zvláště, když jich je víc a v různých věkových (a výkonnostních) kategoriích. Dokud je to všechno za mnou ve vozíku, je to ok, jak to vyroste, začínají problémy. :-)

        Hele, dají se i na delší putování naplánovat trasy, kde prakticky žádný kopce nejsou. My je vyhledáváme s ohledem na ty starší samohybný děti (a manželka by dodala, že hlavně s ohledem na ni, ale ona se spíš podceňuje :-)). Obvykle člověk musí hledat údolí větších řek a minimalizovat přejezdy mezi údolími...

        Jestli plánuješ výjezd na víc dní, natěžko a nadivoko a ještě sólo, tak to jsi dobrá, to smekám :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 22.04.2010
        Autor: k.vl
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vuzek :-)

               

          Tak já mám jedno zlatíčko(skoro dvouleté) ve vuzku a je to s ním pohoda. Začala jsem ho vozit před rokem(to měl 10 měsíců).
          Právě sama jet nechci, jsem dost posera na to postavit někde u lesa stan a ještě v něm spát :-) jinak jsem docela samostatná jednotka :-D.
          Chtěla bych dojet na Balaton a chvilku tam poležet a vykoupat se... čas mě nijak nehoní, jsem na mateřské, zpátky sednou na vlak...
          Tak zkouším jestli existuje ještě někdo, kdo je stejně postižen :-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 22.04.2010
          Autor: jaky
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

322 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024