reklama

Česká ministerstva cyklisty přijímají rozpačitě

Jak to dopadne, když se vydáte na úřady s kolem? Počátkem dubna jsme na elektrokolech objeli všechny klíčové české úřady a všude položili stejnou otázku: „Kam si můžeme dát kolo?“ Jak dopadl test připravenosti na cyklisty...

Datum: 21.04.2010
Autor: Redakce
  • Co je to kolo? Kdo jsou Ti divní lidé s přilbou?

         

    Pěkné a ilustrativní :-) Hodně zdaru v příští akci!!

    [ Zpět ]
    Datum: 21.04.2010
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Česká ministerstva cyklisty přijímají rozpačitě

         

    tak nějak přemýšlím kolikrát v životě jsem na kole jel na nějaké ministerstvo :-D
    Ať počítam jak počítám furt je to čistá nula.
    Navíc očekávání , že když to bude mít (tam nahoře) ministr, že to bude mít (u nás dole )nějaký výsledek ?.-D

    Jen si vemte ty reakce, když si Gustav Slamečka udělal "svou soukromou cyklostezku" až na úřad ....

    [ Zpět ]
    Datum: 21.04.2010
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Česká ministerstva cyklisty přijímají rozpačitě

           

      už jsem našel i ten link
      Ministr dopravy Slamečka si zřídil osobní cyklostezku
      http://www.lidovky.cz/ministr-dopravy-slamecka...

      [ Zpět ]
      Datum: 21.04.2010
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Česká ministerstva cyklisty přijímají rozpačitě

             

        No vidíš a zrovna na ministerstvu dopravy jsem už pracovně byl, asi před dvěma lety, a stojany tehdy samozřejmě nikde, zamykal jsem ve vrátnici a trvalo mi čtvrt hodiny, než jsem si to zařídil, málem jsem kvůli tomu dorazil pozdě na jednání. Dneska díky cyklokonferenci byly ty "ministrovy stojany" skoro všechny obsazené. Protisměrku přes parkoviště s cyklopruhem jsem využil. Nebýt to tam, pojedu v protisměru, což před ministestvem není dobrá vizitka.

        Koneckonců, je to ministerstvo dopravy, tak které jiné by mělo jít příkladem. Vsadím se, že by se našli lidi, co by naopak vyčítali, že se k němu těch třicet metrů od A dvojky cyklista nedostane. A taková dopravní fakulta ČVUT nebo průmyslovka v Masné jsou na tom v téhle věci podstatně hůř.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.04.2010
        Autor: Vratislav
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

297 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024