Země: Česko Česko

Cestování na "těžko"

Někdy začátkem léta (květen-červenec) chci vyjet na cca 6-7 dní na biku 26" na těžko (stan), bud po republice, nebo do některého sousedního státu, kde je něco zajímavého. Přidal by se někdo, nebo bych se přidal já? Kdyžtak můžete napsat na [email protected]

[ Zpět ]
Datum: 15.04.2010
Autor: dalinv
  • Re: Cestování na "těžko"

A odkud jseš?

[ Zpět ]
    Autor: jipík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

jo, jsem zapoměl dodat..výjezd by byl v okr.UH,ZL :-)

[ Zpět ]
    Autor: dalinv
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Proč ne v profilu mám icq či skype tak to můžem probrat.

[ Zpět ]
    Autor: jipík
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Cyklistické maso v české kotlině

Milan Silný
Čtvrtá kniha Milana Silného pojednává o nejdelších, nejdobrodružnějších a možná i nejúchylnějších cyklistických akcích v ČR
Ve světě se jezdí spousta extrémních cyklistických akcí. I u nás se jezdí závody, které dávají lidskému životu jiný rozměr, závody, při …
389 Kč

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
14.06.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem

Cyklostezka z Prahy do Míšně

(CK Hoška Tour)
19.07.2017, 5 dní
4 950 Kč
cyklistický Autobusem

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Parťák, parťačka na sportovní aktivity

včera
Rád bych našel někoho se zájmem o kolo, hory, turistiku a cestování za poznáním. Nejlépe z Libereckého kraje anebo…

Hledám: Pohoda

25.02.2017
Dva dědci z Ostravy -Poruby hledaji na spolecne nenarocne vyjizdky na kole dve babky 60 i vice ,mame za to ze je…

Hledám: Cykloturistika

Hledám: Cykloturistika
23.02.2017
30letý cykloturista se skladacím kolem Brompton,hledá cykloturistku na spolujízdy po ČR a po Světě!
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

104 cyklistů (8 přihlášených)

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017