reklama

Jaký vybrat COMPUTER??

Vybírám nějáký computer na kolo, nic extra ale taky aby to nebyl nějáký šmějd co se mi za chvíli rozpadne.
Podělte se o zkušenosti a poraďte. Dík

[ Zpět ]
Datum: 14.04.2010
Autor: bruno11
  • Re: Jaký vybrat COMPUTER??

         

    Moznosti je fura, treba prakticky jakykoli zakladni dratovy cyklokomp od Sigmy. Nikdy me ani lidi co s nimi jezdi nezklamaly, netece do nich jako do spousty jinych, nestoji moc a maji docela pekny design, citelny display, proste je na ne spoleh a proc ne :o)
    On ti sice poslouzi docela dobre i jakykoli model treba z Lidlu, ale proc nekoupit zrovna neco kvalitniho.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2010
    Autor: vasek
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký vybrat COMPUTER??

         

    Koupil jsem v cyklokrámu sigmu 906 s drátem a mám ji druhou sezónu ke spokojenosti. Bezdrát jsem nechtěl, protože jsem četl o vynechávání. Vlastně jsem chtěl jen rychlost, ujetý kilometry denní/celkem a hodinky. Navíc to měří průměrnou rychlost, maxi rychlost, čas jízdy a čas celkem. Z hlediska funkcí je to málo, ale mně stačí. Příště (ale to nehrozí brzo) vezmu něco co měří i zhruba nastoupané metry, jen tak pro zajímavost.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2010
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký vybrat COMPUTER??

         

    Jak píše Vašek, dobrá zkušenost s drátovou Sigmou. Spolehlivá a ještě ke všemu hezká.
    Opačnou zkušenost mám se Sigmou bezdrátovou, která při teplotách pod +5°C začala vynechávat a to se zcela novou baterkou. A není to jen moje zkušenost. Jednalo se o model někdy 2007?
    Za sebe ze zkušenosti doporučuju:
    Drátový - Sigmu
    Bezdrát - VDO DS

    [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2010
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaký vybrat COMPUTER??

           

      Teda mne plati za reklamu jenom Sigma, ty jsi dvojity agent? :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 14.04.2010
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaký vybrat COMPUTER??

             

        No že mně napráskáš zrovna ty....:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 14.04.2010
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký vybrat COMPUTER??

         

    Sigma 1106 drátová verze, levná a spolehlivá. Bral sem ji kvůli paměťovému čipu, nemusíš si při výměně baterky zapisovat údaje a znova je cvakat do kompu.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2010
    Autor: Juras
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaký vybrat COMPUTER??

           

      Asi ti budu oponovat, ale co jsem měl Sigmu 1106, tak pěkný šunt. První vydržela 4 měsíce a začali vypadávat tlačítka. Tak reklamace. Druhá byla to samé. Měl jsem ji půl roku až se úplně rozpadla. Zase nejdřív tlačítka, pak se rozpadl i rámeček.
      Jinak různé modely od Sigmy jsem vozil od r. 91. Vystřídal jsem jich asi pět a vždy maximální spokojenost.Dokonce mi jeden známý majitel cykloprodejny tvrdil, že Sigmu už neprodává, protože se hodně pohoršila v kvalitě.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaký vybrat COMPUTER??

             

        Mám ji druhým rokem a spokojenost, buď si měl smůlu a nebo já štěstí. Ale mám od sigmy i světla a velká spokojenost.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.04.2010
        Autor: Juras
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jaký vybrat COMPUTER??

               

          Tak ať ti dlouho vydrží.
          Možná jsem měl jen smůlu na nějakou vadnou sérii. Předtím Sigma 1600 věrne sloužila 11 roků.
          Dost mě to mrzí, protože mám doma několik kabeláží, magnetů, gumiček...

          [ Zpět ]
          Datum: 15.04.2010
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký vybrat COMPUTER??

         

    V lidlu tacháč za 120,-, budu ho zkoušet na koloběžce, prý má i teploměr :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2010
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaký vybrat COMPUTER??

           

      nechceš ještě od Olpranu? Blbec jsme koupil něco levnýho, než si ujasním co chci a koupím něco pořádnýho a kdybych ty peníze zahodil, vyšlo by to stejně :-) Věnuju. Zadara!

      [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2010
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaký vybrat COMPUTER??

             

        A nefunguje, nebo jak?
        Ja koupil bezdrat Tchibo za 9,90 EUR a na kolobezce bezi uz dva roky bez vymeny baterie a k me plne spokojenosti. Ma podsviceni, teplotu a solarni panylek.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.04.2010
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaký vybrat COMPUTER??

             

        Ty náhodou fungujou dobře, kupoval jsem tam drátovej před cca 4 lety a po 22tkm pořád bez problému funguje i s původní baterií. Jezdím prakticky denně do zaměstnání v létě, zimě, za deště.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.04.2010
        Autor: baron
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jaký vybrat COMPUTER??

               

          mě tak nějak odradilo už to, že obvod kola nastavuješ tak, že se rozhodneš, jestli je to 20" nebo 26" ale pláště a tedy skutečný obvod kola prostě nejde zohlednit a rozdíl mezi SmarSamem a marathonem, který střídám je tedy fakt docela slušnej! Takže ty hodnoty, co bude ukazovat a měřit jsou uplně k ničemu. Ta nepřesnost bude prostě moc velká. Ale mluvím o tom konkrétním, kterej jsem koupil. Jinej to může mít jinak. Mě to při koupi vůbec nenapadlo s ena to ptát, prostě mě nenapadlo, že by se u nějakýho kompu nedal nastavit obvod kola normálně....

          [ Zpět ]
          Datum: 16.04.2010
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

400 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024