reklama
Země: Česko Česko

Cyklostezka 6044

Zdar cyklisti, potřeboval bych informaci k výše uvedené cyklostezce. A to z Horní Lipové do Hraniček. Jedná se mi o to jaká je cesta, jak je náročná a kde by se dalo přejet do Polska. Dle mapy to určitě jde, ale osobní zkušenost je osobní zkušenost. Dík za odpovědi.

[ Zpět ]
Datum: 05.04.2010
Autor: cartman00
  • Re: Cyklostezka 6044

Z Horní Lipové cca 10km asfalt, stoupání, místy docela prudké. Cesta vede kolem dvou lesních barů, o kterých se psalo i na iDnes. Dál vede cesta po úbočí Rychlebských hor, střídá se lesní hliněná, šotolina, místy hrubý štěrk. Na silničním kole bych to asi nejel, na trekovém v pohodě. K polské Hranici se cyklostezka přiblíží až v samotných Hraničkách, kde se dá přejet na polskou stranu, kde je asfaltová cesta, ale po polské straně jsem dolů nesjížděl, tak nemohu podat bližší info. Je to krásná cyklostezka, málo lidí, parádní příroda.

[ Zpět ]
    Datum: 09.04.2010
    Autor: MarekD
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezka 6044

Díky.

[ Zpět ]
      Datum: 09.04.2010
      Autor: cartman00
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Na kole ke hvězdám

Jiří Grygar a kol.
Průvodce po hvězdárnách a planetáriích
Co to je EBICYKL Tipy na týdenní cykloputování Průvodce po hvězdárnách a planetáriích Astrofyzika RNDr. Jiří Grygara, CSc. není třeba…
349 Kč

Rájem rozhlednovým – 77 nejnovějších rozhleden ČR

Nejnovější rozhledny České republiky, dotisk obohacený o 12 nových rozhleden
Rozhledny stále přibývají. Od minulého vydání této knihy jich bylo postaveno dalších 12. Celkem tedy za tři a půl roku přibylo 77 …
249 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
14.06.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem

Cyklostezka z Prahy do Míšně

(CK Hoška Tour)
19.07.2017, 5 dní
4 950 Kč
cyklistický Autobusem

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: cyklopartnerku pro cykloturistiku

dnes
Ahoj Hledám (opravdu jen partnerku na cyklotůry)-(klidně i zralejšího věku), které má rada cyklistiku a stan, ale…

Hledám: Albánie

včera
Hledám parťáky na cestu Slovensko, Maďarsko, Bosna, Albánie, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Rakousko a zpět. Popř…

Hledám: nejen cyklistu

Hledám: nejen cyklistu
27.05.2017
Sport,kultura,cestování a vzájemné poznávání s nezadaným mužem z Prahy, co aktivně žít ho baví. Nadhled, humor,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

263 cyklistů (17 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017