reklama
Země: Česko Česko

Cyklostezka 6044

Zdar cyklisti, potřeboval bych informaci k výše uvedené cyklostezce. A to z Horní Lipové do Hraniček. Jedná se mi o to jaká je cesta, jak je náročná a kde by se dalo přejet do Polska. Dle mapy to určitě jde, ale osobní zkušenost je osobní zkušenost. Dík za odpovědi.

[ Zpět ]
Datum: 05.04.2010
Autor: cartman00
  • Re: Cyklostezka 6044

Z Horní Lipové cca 10km asfalt, stoupání, místy docela prudké. Cesta vede kolem dvou lesních barů, o kterých se psalo i na iDnes. Dál vede cesta po úbočí Rychlebských hor, střídá se lesní hliněná, šotolina, místy hrubý štěrk. Na silničním kole bych to asi nejel, na trekovém v pohodě. K polské Hranici se cyklostezka přiblíží až v samotných Hraničkách, kde se dá přejet na polskou stranu, kde je asfaltová cesta, ale po polské straně jsem dolů nesjížděl, tak nemohu podat bližší info. Je to krásná cyklostezka, málo lidí, parádní příroda.

[ Zpět ]
    Datum: 09.04.2010
    Autor: MarekD
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezka 6044

Díky.

[ Zpět ]
      Datum: 09.04.2010
      Autor: cartman00
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč
Seznamka

Hledám: Najdu partnera?

dnes
Hledám partnera na cyklovýlety, pro načerpání energie, zlepšení kondice.....a do budoucna pro vytvoření pevného…

Hledám: Kamarádku na kolo i na turistiku

včera
Hledám kamarádku na dovolenou na kole nebo s turistikou v období listopad-březen, nejlépe s CK nebo i s partou…

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.
16.08.2017
Sportovně-seznamovací skupina CestovateLOVE Tě zve 22.-24.9. na cykloakci do Podyjí. Jukni na http://cestovatelove…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

211 cyklistů (19 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017