Potřebuju poradit s BikeCarem

Ahoj chlapi, mám k Vám dotaz. Stavíme Bike Car (nechci to nazývat velomobil) a chtěl bych se zeptat, jestli někdo z Vás ví, jak je to s ježděním po silnicích, protože rozměry našeho Bike Caru budou asi 1,5 metru šířky a 3,5 metru délky. A policie ani na dopravním inspektorátu mi nebyl nikdo schopný odpovědět na mou otázku Pejestli bude s takovýmto vehyklem legální jezdit po silnicích. Vím, že v USA, pokud tam není motor ani elektromotor a vozítko se pohání vlastním pohonem (šlapáním), tak tam mohou normálně jezdit po silnicích. Pokud byjste chtěli o našem Bike Caru vědět více, koukněte na náš blog www.nz.bloguje.cz, kde vydávám každý týden jeden článek o tom, jak stavba pokračuje. Díky moc za odpovědi.

[ Zpět ]
Datum: 01.04.2010
Autor: spongebob
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: na kolo o víkendech

dnes
Ahoj, hledám cykloparťačku pro víkendovou cyklistiku i turistiku, jízdy na pohodu

Hledám: Partnerku

Hledám: Partnerku
včera
Hledám partnerku na kolo do 50let.Pouze z Prahy

Hledám: Kamaradku na kolo

23.03.2017
Znam cyklostezky v okoli Ostravy a hledam spolecnici ve veku 50-62 let zdatnou pro jizdu na kole k obcasnym…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

225 cyklistů (14 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017