reklama

Jak lvové bijem o mříže ... :-)

jak lvové v kleci jatí,
my bychom vzhůru k nebesům ...
Teda když vidim to modrý nebe a slunce ... od rána tu mám tři udání na sousedy, který musím řešit, den díky tomu úplně KO, navíc vobě ty holky, co sem s nima v kanclu, dneska nějak čůraj volej :-), zábava žádná, ještě že mi má dneska přijít balík s klikama z kupkola ...
Co u vás, přátelé :-) - jdete dneska do sedla? Nebo taky jen záhul v práci ... :-)

[ Zpět ]
Datum: 01.04.2010
Autor: Airline
  • Re: Jak lvové bijem o mříže ... :-)

         

    Jedu na celý den ke tchýni, tak si nestěžuj..

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2010
    Autor: IQTyqve
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak lvové bijem o mříže ... :-)

         

    Velikonoce, klídek, pohoda ...
    8-)))



    (škoda, že nemůžu vidět ty kyselý xichty, to by byla teprv pohoda)
    8-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2010
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak lvové bijem o mříže ... :-)

           

      Hele neprovokuj! Naše vedení nás navelelo do školy, kde jsme absolvovali 2 zbytečné porady o ničem. To jednoho naštve, zvláště když by si potřeboval dělat svoji práci, kterou v běžných dnech nestíhá. A zítra v podobném duchu budeme pokračovat. Ještěže není moc hezky, to bych to rozdýchávala ještě hůře. 8-((

      Takže jediné pozitivum dnešního dne - odpoledne jsem nasbírala mladé kopřivy do velikonoční nádivky. 8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2010
      Autor: Burajda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak lvové bijem o mříže ... :-)

             

        Dík! Na kopřivy bych zapomněl.
        8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2010
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak lvové bijem o mříže ... :-)

         

    Šel jsem spát po 1/2 třetí... a v 7 tlf z práce: "Hoří!" (aka akutní obrovský problém až přímo průser)... Skvělý začátek dne... Jsem jak praštěný pantokem... Myslím si, že dnes odpo si to kolo prostě zasloužím (prostě to zabalím a vyrazím)... :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2010
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak lvové bijem o mříže ... :-)

         

    Sice dneska celý den v práci, ale perspektiva 14 dní v lázních ( to jsou ty benefity ;o))) a pak ještě týden volna na regeneraci . Zkrátka samá positiva :o))

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2010
    Autor: Holfi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak lvové bijem o mříže ... :-)

         

    V sobotu se na Metelu naráží první sud plzeňskýho, asi tam dneska preventivně vyrazim. Musim si v hlavě osvěžit trasu, abych v sobotu nezabloudil :)))

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2010
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak lvové bijem o mříže ... :-)

           

      :-) minulou středu jsem byl na otočku Stráž + J. Hradec, k vám jsem to už nestihnul, přece jenom toho denního světla až tolik ještě není. Ten Metel Ti prostě závidím - samozřejmě bez toho píva :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2010
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak lvové bijem o mříže ... :-)

           

      ty nepojedes v sobotu velikonocni?

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2010
      Autor: pb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak lvové bijem o mříže ... :-)

             

        Nevím, je to daleko. Rozhodnu se v sobotu ráno.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2010
        Autor: Kominík
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak lvové bijem o mříže ... :-)

         

    Ty jseš obecní ombudsman, arbitr, nebo smírčí soudce? 8O

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2010
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak lvové bijem o mříže ... :-)

         

    Nevyrážím. Už jsem venku dneska párkát byl. Je tam zima jak v ruským filmu, sluníčko nesluníčko.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2010
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak lvové bijem o mříže ... :-)

         

    Dneska jsem práci zrušil, resp. budu pracovat večer. Vzal jsem cyklokrosku Idu a jeli jsme do Týna (pořád dobrý presíčko v cukrárně u starýho mostu a pořád mne tam nechaj s kolem uvnitř, i úsměv byl), pak proti řece do Hněvkovic na hráz, tam stavěj (zprovozňujou) zdymadlo, což mne těší, pak hore k JETE a přes vesničky i lesy domů. Pojezdil jsem i lesem po rozbitých asfaltkách, kam bych si se silničkou netroufl, i lesní cestou. Projel jsem kousek kraje kde jsem ještě nikdy nebyl, to mám rád. Zima, fučák, před deštěm, ale spokojenost. Nohy cítím a to je dobře. 43 km. Vycucal jsem jeden nutrend gel proti hlaďáku, ne protože bych měl hlaďák, ale chtěl jsem to vyzkoušet, co to udělá s nohama a střevama. Nic, pohoda a je to dobrý. Tak to můžu vozit s sebou pro jistotu.
    Jo, v lese jsem přijel po lesní cestě k dvojité louži s bahnem uprostřed. Radost bajkeří. Nicméně jsem zastavil, hodil Idu přes rameno (cyklokroska je na to dělaná a má to ráda), louži obhopkal suchou trávou po mezi okolo, nasedl a jel dál. Přece nezaprasím blátem krásný nový kolo !!
    Tak, bajkeři, a teď hrr do mne :-)))))))))

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2010
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak lvové bijem o mříže ... :-)

           

      pfff ...
      ... pseudobiker ..!
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2010
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

235 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024