reklama

Jaké kolo koupit ? Dejte tip!

Ahoj, chtěla bych si pořídit slušné, spolehlivé kolo (ne jako to, co jsem si koupila v gigasportu :-( . Chytlo mě to, jezdím každý víkend i celodeňáky a někdy i v týdnu. Chtěla bych MTB, protože ráda jezdím stezky, pole, ale samozřejmě někdy i silnice,.... Byla bych vděčná za tipy modelů, se kterými jsou dobré zkušenosti.... Cenová investice 10-15 tis. Já - 56kg/177cm. Nehledám super kolo, ale jen nějaké slušné, kvalitní, na které se budu moct spolehnout a bude šlapat v pohodě.
Díky za tipy.....

[ Zpět ]
Datum: 23.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Ilona)
  • Re: Jaké kolo koupit ? Dejte tip!

         

    A jaké jsi si koupila kolo v gigasportu, jestli se můžu zeptat?? Mám podobnou zkušenost a to se Sportisimem a kolo odpočívá ve sklepě. Bohužel jsem nezvolila správné kolo, (prodejce neporadil) a navíc mi ho prodali neseřízené-dost špatná zkušenost. Koupila jsem si jiné kolo u prodejce, který mě poradil, vše prokonzultoval-kolo nastrojil a po několika jízdách (ještě před dovolenou) znovu seřídil) Doufám, že ti tady poradí, jakou značku vybrat-je tady spousta odborníků a hlavně lidí, co mají zkušenosti. Škoda, že jsem tady chvíli nepobývala, než jsem si vybrala kolo.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (eva)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kolo koupit ? Dejte tip!

         

    Tak ma vypadat dotaz, na to se da odpovedet .:-)
    Toto jsou za ty penize vic nez slusny kola.
    http://x-bikes.cz/?id_zbozi=609&id_sekce=14...
    http://x-bikes.cz/?
    id_zbozi=621&id_sekce=14&act_nabidka=detail

    Takova zajimavost, samotnej ram u toho Mongoose se prodava za 10000kc, vazi kolem 1,5kg a pouziva se i u jeho zavodnich nejvyssich typu.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Santus)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kolo koupit ? Dejte tip!

         

    Nejlíp bude, když navštívíš pár obchodů a vyzkoušíš si různé značky. V tomto cenovém rozpětí jsou kola osazená zhruba stejnými komponenty, takže jde hlavně o to, aby se ti líbilo a dobře se ti na něm sedělo. Jenomže v žádném kšeftě ti nepůjčí kolo na půl dne k otestování, tak je to drobet sázka do loterie.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké kolo koupit ? Dejte tip!

           

      P.S. Teď ceny padají, co třeba loňskej Author Kinetic za 9 litrů. Vyrábí se i s dámským rámem (ASL)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaké kolo koupit ? Dejte tip!

             

        Nevím, odkud jsi, ale Cyklosport Kerda v Liberci má slevy celkem zajímavý. Pro orientaci: www.kerda.cz. Jinak hodně cykloprodejen inzeruje na posledních stránkách Vela nebo Cykloturistiky.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kolo koupit ? Dejte tip!

         

    Touhle roční dobou se pomalu piď po krámech, kde už mají každoroční podzimní slevy. Klidně se na ně zeptej. A rovnou prodavačovi řekni, že na tom budeš jezdit pár tisíc km ročně. Když mu totiž řekneš, že chceš hezké kvalitní kolo za deset tisíc, tak ti takové nabídne. Ale třeba by tě pak začlo dřív zlobit, když bys mu dávala hodně zabrat. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké kolo koupit ? Dejte tip!

           

      Jsem to totiž dneska zažil. Dívka se předběžně ptala na horské kolo a co to tak stojí. Prodavač jí teda správně informoval, že od devíti či desíti tisíc, i několik krásných modelů jí předvedl. (Všechny ty kola co tam stojej jsou totiž krásný.) Ale vůbec se nebavili o tom, jak hodně ho bude používat. :')

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaké kolo koupit ? Dejte tip!

             

        To je totiž při koupi kola základní otázka.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

364 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024