reklama
Země: Norsko Norsko

Skandinávie - Norsko - nepřidá se někdo ?

Ahojte. Tak jsem si dal na červenec na 3 týdny rezervačku na dovolenou. Rád bych se podíval do Norska. Zatím jsem to nijak zvlášť detailně nepromýšlel. Říkal jsem si že by nebylo špatné nejet sám. Tak se chci zeptat jestli by se někdo nepřidal - pohodové slečny mají přednost. Může jet klidně i víc lidí. Rád bych cestoval nízkonákladové - tzn. využívat možnosti volného táboření. Rád bych viděl památky, národní parky, nasál atmosféru, zažil půlnoční slunce a hlavně si užil 3 týdny bez práce :-)

Něco o mě: 25let, VŠ, pracující. Pohodář, kliďas. Odhadem 80 - 120km za den - zkrátka šlapu dokud to jde, žádný lámání přes koleno.

Tak budu rád, když by se někdo ozval.

[ Zpět ]
Datum: 27.03.2010
Autor: Thompson
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Jak jsem dojel až na Nordkapp

Simona a Roman Sztulovi
Putování s dvouletým klučinou na nejsevernější mys Evropy
Manželé Sztulovi si v roce 2001 přivezli z měsíčního cykloputování Dánskem krásný dáreček. Na svět vykoukl 18. dubna 2002, byl blonďatý s…
199 Kč
Seznamka

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo
dnes
Ahoj, hledám sportovního kamaráda na vyjížďky na silničním nebo horském kole. Uvítám pokud by měl zájem i o lezení…

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
včera
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…

Hledám: Altiplano 2018

včera
Ahoj, chystám na zimu jízdu na kole po části Jižní Ameriky (Chile, Bolivie, Peru) Někdo, kdo na to má koule a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

316 cyklistů (19 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017