reklama
Země: Norsko Norsko

Skandinávie - Norsko - nepřidá se někdo ?

Ahojte. Tak jsem si dal na červenec na 3 týdny rezervačku na dovolenou. Rád bych se podíval do Norska. Zatím jsem to nijak zvlášť detailně nepromýšlel. Říkal jsem si že by nebylo špatné nejet sám. Tak se chci zeptat jestli by se někdo nepřidal - pohodové slečny mají přednost. Může jet klidně i víc lidí. Rád bych cestoval nízkonákladové - tzn. využívat možnosti volného táboření. Rád bych viděl památky, národní parky, nasál atmosféru, zažil půlnoční slunce a hlavně si užil 3 týdny bez práce :-)

Něco o mě: 25let, VŠ, pracující. Pohodář, kliďas. Odhadem 80 - 120km za den - zkrátka šlapu dokud to jde, žádný lámání přes koleno.

Tak budu rád, když by se někdo ozval.

[ Zpět ]
Datum: 27.03.2010
Autor: Thompson
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Jak jsem dojel až na Nordkapp

Simona a Roman Sztulovi
Putování s dvouletým klučinou na nejsevernější mys Evropy
Manželé Sztulovi si v roce 2001 přivezli z měsíčního cykloputování Dánskem krásný dáreček. Na svět vykoukl 18. dubna 2002, byl blonďatý s…
199 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Norsko na kole: fjordy, hory, řeky

(CK Bondo)
29.06.2018, 12 dní
19 840 Kč
cyklistický Autobusem

Velká skandinávská pouť na kole

(CK Bondo)
27.07.2018, 17 dní
32 840 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: Dva bajkeři

22.11.2017
kolem 40 let hledají dvě bajkerky na pohodové vyjížďky nejen po okolí Brna. Jezdíme v klidném tempu hlavně mimo…

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

101 cyklistů (2 přihlášení)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017