reklama
Země: Norsko Norsko

Skandinávie - Norsko - nepřidá se někdo ?

Ahojte. Tak jsem si dal na červenec na 3 týdny rezervačku na dovolenou. Rád bych se podíval do Norska. Zatím jsem to nijak zvlášť detailně nepromýšlel. Říkal jsem si že by nebylo špatné nejet sám. Tak se chci zeptat jestli by se někdo nepřidal - pohodové slečny mají přednost. Může jet klidně i víc lidí. Rád bych cestoval nízkonákladové - tzn. využívat možnosti volného táboření. Rád bych viděl památky, národní parky, nasál atmosféru, zažil půlnoční slunce a hlavně si užil 3 týdny bez práce :-)

Něco o mě: 25let, VŠ, pracující. Pohodář, kliďas. Odhadem 80 - 120km za den - zkrátka šlapu dokud to jde, žádný lámání přes koleno.

Tak budu rád, když by se někdo ozval.

[ Zpět ]
Datum: 27.03.2010
Autor: Thompson
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč
Seznamka

Hledám: kámoše na kolo z východních Čech

dnes
Hledám kámoše na kolo 45-50let,více si řekneme na mailu.

Hledám: spolujezdce do přírody

Hledám: spolujezdce do přírody
20.09.2017
Je tady někdo z okolí Šumperka na společné vyjížďky na MTB do přírody ?

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Brdech 6.-8.10.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Brdech 6.-8.10.
19.09.2017
Chceš se seznámit? Neváhej a pojeď s námi 6.-8.10. na seznamovací cyklovíkend po trasách tanků a krajem zámků.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

211 cyklistů (11 přihlášených)

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017

Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

Bez plánu, kam letos vyrazit jsme na poslední chvíli oprášili předloňské prozkoumávání Nízkých Tater v okolí…
HMS | 12.09.2017

Dovolená na kole s 10 letým klukem: Veselí n.Luž.- Pálava– Veselí

Plán Vyjedeme z domova z Veselí nad Lužnicí přes Jindřichův Hradec, Českou Kanadu, Dačice, Jemnici, Vranov,…
VLB | 01.09.2017