reklama

Velký test skládacích kol (6.) – Dahon Curve

Další z recenzí v našem seriálu o skládacích kolech rozebere do posledního šroubku model Curve od firmy Dahon. Přitažlivá červená kráska Danhon Curve je určená hlavně pro pravidelné jízdy městem. Ocení ji ale také ti, kteří potřebují často cestovat letadlem či vlakem.

Datum: 22.03.2010
Autor: Redakce
  • Re: Velký test skládacích kol (6.) – Dahon Curve

         

    Přitažlivá červená kráska, no tak jo, ale co si chudák počne kráska s tímto jménem v Česku? Taky ti dahoni nemaj kouska citu a slitování.....Jak budete říkat jaké že máte kolo, slečny?

    [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2010
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velký test skládacích kol (6.) – Dahon Curve

           

      Jak tobu budou říkat dámy nevím. Pro pány se nabízí tento scénář: Přijdu do hospodody a tak po třetím pivu se nakloním k svým kámošům a tichým hlasem, aby to nikdo neslyšel, povídám: Tedy pánové, pořídil jsem si pěknou kurvičku. Ale moc o tom nemluvte.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2010
      Autor: petrp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Velký test skládacích kol (6.) – Dahon Curve

             

        Mně se moc líbí nabídka Azubu na jejich stránkách :-) U značek Speed nebo Ciao je jim výslovnost asi ukradená, ale u Curve mají v závorce napsáno (kárv) :-))))

        [ Zpět ]
        Datum: 24.03.2010
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Velký test skládacích kol (6.) – Dahon Curve

               

          A kdybys je slysela o tom kole mluvit, zjistila bys, ze to tam nemaji kvuli zakaznikum, ale kvuli sobe. ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 24.03.2010
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velký test skládacích kol (6.) – Dahon Curve

         

    Jen mi vrtá hlavou: co na tomhle váží bezmála dvanáct kilo? To má můj 22" bajk s odpruženou vidlí a spoustou dalších součástek, které na této blešce nevidím...

    [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2010
    Autor: lindas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Achtung, die Kurve

         

    Teda jsem asi divnej, ale kurvu jsem v tom názvu neviděl, dokud jsem se nezačetl do úvodu. Curve mi přijde jako docela neutrální název, ne jako třeba "koberec Hoven" v Ikea...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2010
    Autor: To
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velký test skládacích kol (6.) – Dahon Curve

         

    "Tenhle model není pro celodenní sportovní vyjížďky, ale na kratších vzdálenostech a hlavně v kombinaci s veřejnou dopravou naplno vyniknou přednosti této červené krasavice."

    Jak se a tom jezdí na "vzdálenejší" trasy? Mám to po Praze do práce a zpět cca 40-50km a potřeboval bych něco skládacího. Jezdím totiž pak ještě vlakem a nějak mě už štve placení za klasické kolo. Dá se na tom těch cca 40km ujet aniž by byl člověk nějak celej rozmontovanej?

    D.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velký test skládacích kol (6.) – Dahon Curve

           

      doporučuji raději 20" kola, velikost složeného kola není o moc větší a jízdní vlastnosti jsou mnohem lepší.Ujet jde všechno, pokud si najdeš dobrej posaz. Klidně se ptej rád poradím :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 21.05.2011
      Autor: Billicek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Velký test skládacích kol (6.) – Dahon Curve

             

        Tak máš pravdu. Ujet se dá vše a na čemkoliv. Ale rád bych vybral něco, co by mi opravdu sloužilo a neničilo zdraví, když bych na tom jezdil tak nějak pravidelně (2-3týdně) někam dál.

        Koukal jsem na Dahon Espresso. Což má velká kola. Bohužel složené je to už dost velké. Mě by se právě líbil nějaký Bromík nebo Dahon, který je po zbalení prťavec...nechci to používat jen na Prahu, ale potřebuju to mít i jako spoluzavazadlo do letadla, kdybych se zas někam hrnul:-) Tam je rozměr a váha rozhodujíc.

        Uvidím. Ono to možná dopadne, že se přestěhuju a bude vyřešeno:-) Ale skládačka mě láká už dlouho.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.05.2011
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Velký test skládacích kol (6.) – Dahon Curve

               

          BTW. Bromptony mají taky 16" kola.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.05.2011
          Autor: snilard
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Velký test skládacích kol (6.) – Dahon Curve

               

          tak pro tebe bude nejlepší zajít do některého dahon centra a vyzkoušet si to na vlastní zadek :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 23.05.2011
          Autor: Billicek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

306 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024