reklama

Jak vybrat SPD tretry?

Chci si poridit SPDcka, ale netusim, podle ceho bych si mel vybrat boty. Chci to na cykloturistiku, ne na MTB, jestli to vubec hraje roli. Muzete mi nekdo poradit? Dik

[ Zpět ]
Datum: 23.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr#)
  • Re: Jak vybrat SPD tretry?

         

    Boty můžeš vybírat v kategorii turistika, sport a profi. Všechny tyto kategorie jsou vhodné na MTB. Ty ses rozhodl pro turistické, ty jsou nejpohodlnější - mají dostatečně tvrdou podrážku, abys necítil tlak od pedálu a naopak Ti umožní i chůzi vedle kola. Cenově je seženeš od cca 1400 do cca 2400 Kč. Tyhle turistické bývají obvykle na tkaničky + nahoře pásek na suchý zip, kterým tu zavázanou tkaničku překryješ, aby Ti nevlítla do převodníku. A jinak si myslím, že ať už zvolíš jakkoukoliv značku, tak se nemůžeš splést. Já vzal scotty za 1950, také jsem tomu vůbec nerozuměl, líbily se mi provedením a navíc - jejich barva mi jde vysloveně k pleti. A jsou naprosto OK!

    [ Zpět ]
    Datum: 23.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak vybrat SPD tretry?

           

      dají se sehnat použitelné boty i levnějc

      [ Zpět ]
      Datum: 23.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak vybrat SPD tretry?

             

        Slyšel jsem, že je známý koupil za 350 Kč. Ale neviděl jsem je, možná to byly šlupky.
        Jsem z Plzně a měl to být nějaký zapadlý krámek.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak vybrat SPD tretry?

         

    mám schimana na kaničky za nejakýc 1950 a uplně spokojenost.dá se v nich i celkem pohodleně chodit.
    ze začátku mě brnely prsty při šlapání tak jsem posunul SPD víc dopředu a je to OK

    [ Zpět ]
    Datum: 25.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarysek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

212 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024