reklama

LEHOlky

Ahojte. Vcelku tento server sleduju. Všiml jsem si, že v diskuzní sekci Lehokol prakticky není zastoupení dámského pohlaví. Proto by mě zajímalo kolik holek tak jezdí na lehokole ? Nebo to tu slečny jen čtou a nepíšou ? :-)

[ Zpět ]
Datum: 17.03.2010
Autor: Thompson
  • Re: LEHOlky

         

    No ženský nepatřej na nebezpečný kola a samy mají rády trekingy, tak na leháče je jen tak nedostaneš.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2010
    Autor: kudyakam
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LEHOlky

           

      dostat dievca na "lezato", to chce silne presvedcanie..sak to dobre vieme chlapi, no niee :D

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2010
      Autor: PolloK
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: LEHOlky

             

        Pracuju na tom. Jen to vypada, ze za trest to bude drazsi trikolka. ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 17.03.2010
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: LEHOlky

             

        Ta moje leží docela ráda,ale zato na kolo jí dostat je problém!

        [ Zpět ]
        Datum: 18.03.2010
        Autor: rambousek
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LEHOlky

           

      moja říkala že pohodlí je pohodlí...

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2010
      Autor: romantic
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LEHOlky

         

    Nakonec počti si fakta tady: http://www.nakole.cz/diskuse/11072-lehokolo...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2010
    Autor: kudyakam
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LEHOlky

         

    noooo, holky co jezdí na lehokole a nepřesvědčil je k tomu postupně jejich chlap znám asi tak dvě :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2010
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LEHOlky

           

      Já jich znám jenom u nás ve městě pět.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2010
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: LEHOlky

             

        fakt? Ze Dvora znám na lehu snad jen Hanku a tam je to přes tátu...

        ale je fakt, že je nás čím dál víc a už ani náhodou neznám osobně všechny lehkolisty v republice křestním jménem jako kdysi...

        [ Zpět ]
        Datum: 17.03.2010
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: LEHOlky

               

          Na srazu jezdily čtyři (tedy jenom v sobotu), kams koukal?

          [ Zpět ]
          Datum: 17.03.2010
          Autor: HonzaK
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: LEHOlky

                 

            poholkáxh jsem samo koukal, ale nějak jsem se neptal jestli jak se dostaly k lehu a z pohledu, jak radíš, to nepoznám :-) jestli přes svýho chlapa nebo ne. Většina co znám tak je k tomu nějakým způsobem dovedl přítel, manžel, otec.... Vybavují se mi jen Marta s Evou, které to mají jinak...

            [ Zpět ]
            Datum: 17.03.2010
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: LEHOlky

                   

              tak jak jsem k temu dovedl syna, švagra, ségru, neteř, bráchy... tak to myslíš?

              [ Zpět ]
              Datum: 17.03.2010
              Autor: romantic
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: LEHOlky

                     

                jo, tak :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 18.03.2010
                Autor: Jurimír
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LEHOlky

         

    Přesvědčuji děvčata kudy chodím, že "nejlepší je to vleže". Někdy to zabírá ;o)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2010
    Autor: Holfi
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LEHOlky

           

      ty? Ty to nepotřebuješ...

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2010
      Autor: romantic
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LEHOlky

         

    Tak já jsem svoji drahou polovičku ukecával delší dobu a až LWB ji přesvědčilo. No ale upletl jsem si na sebe pořádný bič - to je furt ... a kdy už mi to lehokolo nastříkáš barvou, přece nemůžu jezdit na rezatém? ... a kdy mi doděláš to sedadlo? ... a proč má tak škaredý nosič? No však to znáte chlapi.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.03.2010
    Autor: Jihra
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LEHOlky

         

    Není to tak dávno, co jsem si dělal srandu a trochu v nadsázce říkal, že v ČR jezdí na lehokole pravidelně jen čtyři ženské. Moje přítelkyně a dnes už žena Eliška, moje sestřenka Evina, její sestra a tím pádem i moje sestřenka Lucka a Háňa Gottwaldová. Dnes už to ale dávno není pravda a těch ženských na lehokole přibývá a přibývá. A jak je ty ostatní baby vidí, tak to taky chtěji. Hlavně ženské se chtějí asi ještě více než chlapi odlišovat a proto pěkné leho je pro ně úplný balzám na duši.

    Evina, kterou spousta z vás zná, se chytila ve stejný moment jako já v polských Suwalkách, resp někde na polsko-litevských hranicích, když jsme viděli Sjaaka jezdit v klidu a pohodičce na tom jeho homebuildu. Lucka se jen dívala na ségru a přišlo to samo. Eliška neměla moc na výběr a nikdy neprotestovala a projela se mnou už i ty největší bejkoviny. A Háňa ta ať vám to popíše někdy sama :-)

    Takže já žádné zkušenosti s extra velkým přesvědčováním nemám.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2010
    Autor: honzagalla
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: LEHOlky

         

    Ahojky, je fakt, že já to tu jen pročítám a do diskuze se nijak nezapojuju :-( se musím polepšit. Já jezdím na Azub mini už 2 roky. Je fakt, že se ráda odlišuju :-) V Sokolově jsem snad jediná. Už se mě i lidi ptali, zda nejsem nějak tělesně postižena, že mám takové zvláštní kolo :-D

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2010
    Autor: chajdovka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LEHOlky

           

      u nás už si zvykli, ale to prvotní překvapení, kdyý jsem z toho slezl a šel po svých, to bejvalo fakt úsměvný :-D

      [ Zpět ]
      Datum: 02.04.2010
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LEHOlky

           

      Tak mladí a už tak nemocní. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 03.04.2010
      Autor: Juras
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LEHOlky

         

    Ahoj, já jsem vyzkoušela lehokolo svého přítele Petra asi před 5 lety. Byla jsem nadšená, takže mi lehokolo opatřil k narozeninám před dvěmi a půl lety. Je pravda, že jsem zatím nenajezdila stovky kilometrů, ovšem ty kilometry, které jsme najezdili spolu, stály za to. Žádná bolest v zádech, ba ani v místech, kde slušná část zad končí... Takže spokojenost. Na srazy lehokol zatím nejezdím, ale určitě se někdy přidám. A když teď jezdíme i s naší malou dcerkou, budíme docela slušné pozdvižení. Vpředu Petr na svém žluťásku s dolním řízením, za ním vozík žluťásek s Michalkou a konvoj uzavírám já na svém červeném blesku s horním řízením. Možná už jste nás třeba zahlédli (většinou ostravsko), nebo se vám to letos jistě podaří. Slibuji-budeme jezdit víc, ať jsme vidět.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2010
    Autor: Peggynka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

647 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024