reklama

Vyjížďka kolem Prahy – 13. nebo 14. 3.

Termín: 13.03.2010
Místo: Praha

Docela bych si protocil nohy nekde v okoli Prahy a samotnemu se mi nechce. Pokud to pujde, tak mimo asfalt - lesni a polni cesty.
Sobota NEBO nedele, podle pripadneho zajmu, lokalita na dohode.

Datum: 12.03.2010
Autor: Murphy
  • Re: Vyjížďka kolem Prahy – 13. nebo 14. 3.

jel bych.... ale nepojedu :-(
    Ale až mě uschopněj a přestanu žrát ty antibiotika tak bych fakt někam vyjel....

[ Zpět ]
    Datum: 12.03.2010
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak az tak nevinne to nebylo. Padly dve blondyny. ;)
    Kolem Vsenor, Revnic a Haloun stale lezi na cestach snih, misty s ledem. Singliky na lehokole ziskavaji uplne jiny rozmer.

Najeto 72,5 km, jizdni cas 5:13, Nastoupano 1008 m (i se zaverecnymi schody do tretiho patra. ;-))
    Dekuji Meduzovi za trpelivou spolecnost.

[ Zpět ]
    Datum: 13.03.2010
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tobe patri diky, ze jsi me vytahl. Sam bych se asi nedonutil :)
      Nicmene idealni to na bajka zdaleka jeste neni. Tahle zima je fakt hnus.

[ Zpět ]
      Autor: Meduza

Fakt je tam nahore snih? Ja jsem si myslel, ze bych rano na chvilku vyrazil a vzhledem k predpovidanemu vetru bych mozna radeji do lesa. Nebo je lepsi bojovat s vetrem dole na rovine?

[ Zpět ]
      Autor: m

Dole je bahno a rozmoklo, ale jde to. Nahore je snih na sirsich cestach. Singliky vypadaji lepe. Litoval jsem, ze jsem si nevzal hrebove pneu s vysokymi spalky. Ale ja jel na lehu. Na klasice sjizdne, byt zadarmo to nebude.

[ Zpět ]

Hoy, zadara to teda nebylo, ale dalo se to :)
        Nejlepsi jsou obcasna ledova prekvapeni. Mel jsem tak minimalne dva zoufale momenty, kdy jsem jenom cekal, KDY to prijde. Kupodivu to ani jednou neprislo :)

[ Zpět ]
        Autor: Meduza

Ok, diky panove za info.

[ Zpět ]
          Autor: m

Tok tohodle lituju - v pátek jsem byl vpodstatě pořád v terénu a tudíž ne u počítače...
    Sobota dobrá, včera taky - až na vítr.

[ Zpět ]
    Datum: 15.03.2010
    Autor: Airline
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

122 cyklistů (5 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017