reklama

Vyjížďka kolem Prahy – 13. nebo 14. 3.

Termín: 13.03.2010
Místo: Praha

Docela bych si protocil nohy nekde v okoli Prahy a samotnemu se mi nechce. Pokud to pujde, tak mimo asfalt - lesni a polni cesty.
Sobota NEBO nedele, podle pripadneho zajmu, lokalita na dohode.

Datum: 12.03.2010
Autor: Murphy
  • Re: Vyjížďka kolem Prahy – 13. nebo 14. 3.

         

    jel bych.... ale nepojedu :-(
    Ale až mě uschopněj a přestanu žrát ty antibiotika tak bych fakt někam vyjel....

    [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2010
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyjížďka kolem Prahy – 13. nebo 14. 3.

         

    Tak az tak nevinne to nebylo. Padly dve blondyny. ;)
    Kolem Vsenor, Revnic a Haloun stale lezi na cestach snih, misty s ledem. Singliky na lehokole ziskavaji uplne jiny rozmer.

    Najeto 72,5 km, jizdni cas 5:13, Nastoupano 1008 m (i se zaverecnymi schody do tretiho patra. ;-))
    Dekuji Meduzovi za trpelivou spolecnost.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.03.2010
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vyjížďka kolem Prahy – 13. nebo 14. 3.

           

      Tobe patri diky, ze jsi me vytahl. Sam bych se asi nedonutil :)
      Nicmene idealni to na bajka zdaleka jeste neni. Tahle zima je fakt hnus.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.03.2010
      Autor: Meduza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vyjížďka kolem Prahy – 13. nebo 14. 3.

           

      Fakt je tam nahore snih? Ja jsem si myslel, ze bych rano na chvilku vyrazil a vzhledem k predpovidanemu vetru bych mozna radeji do lesa. Nebo je lepsi bojovat s vetrem dole na rovine?

      [ Zpět ]
      Datum: 13.03.2010
      Autor: m
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vyjížďka kolem Prahy – 13. nebo 14. 3.

             

        Dole je bahno a rozmoklo, ale jde to. Nahore je snih na sirsich cestach. Singliky vypadaji lepe. Litoval jsem, ze jsem si nevzal hrebove pneu s vysokymi spalky. Ale ja jel na lehu. Na klasice sjizdne, byt zadarmo to nebude.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.03.2010
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vyjížďka kolem Prahy – 13. nebo 14. 3.

             

        Hoy, zadara to teda nebylo, ale dalo se to :)
        Nejlepsi jsou obcasna ledova prekvapeni. Mel jsem tak minimalne dva zoufale momenty, kdy jsem jenom cekal, KDY to prijde. Kupodivu to ani jednou neprislo :)

        [ Zpět ]
        Datum: 13.03.2010
        Autor: Meduza
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vyjížďka kolem Prahy – 13. nebo 14. 3.

               

          Ok, diky panove za info.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.03.2010
          Autor: m
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyjížďka kolem Prahy – 13. nebo 14. 3.

         

    Tok tohodle lituju - v pátek jsem byl vpodstatě pořád v terénu a tudíž ne u počítače...
    Sobota dobrá, včera taky - až na vítr.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2010
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

350 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024