reklama

Potřebuji nové kolo

Ahoj, budu kupovat nové kolo. Přítel mě nutí do trekového, já z pýchy nechci, protože jsem na něj slyšela nic moc komentáře od "sporťáků". Prosím, poraďte mi, jestli mám do treku jít, a na co si dát obzvlášť pozor při nákupu. Chtěla bych kvalitní kolo...
Díky!!!

[ Zpět ]
Datum: 22.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kolařka ([email protected]))
  • Re: Potřebuji nové kolo

         

    Taky záleží na tom co jezdíš.Těžko radit, když nevíme víc.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (deyv ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potřebuji nové kolo

           

      Mohla bys uvést strop, do kterého cenově půjdeš?

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebuji nové kolo

         

    1.Projdi historii, zrovna na toto tema je toho hodne.
    2.Kdyz stale nebudes vedet, tak udej dalsi udaje , jezdis jen asfalt, nebo i po stezkach v lese, vazis 110kg, chces si nekdy zkusit nejakej zavod, jezdis rada razantne :-)

    Presto vsechno se priklanim k horskymu, kdyz si tam nechas dat pri nakupu hladsi pneu a poradne je nafouknes, tak i po silnici pojedou rychle. V horsim terenu upustis tlak a pruchodnost a komfort je daleko lepsi nez u krose.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Santus)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potřebuji nové kolo

           

      Sorry za málo informací... Horský kolo kolem 15 000, hlavně dobrej rám... Hlavně na zpevněný cesty, ale aby se nezaleklo terénu. Apache? Kellys? Mongoose???
      Dík!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kolařka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Potřebuji nové kolo

             

        To je jedno. Vyber nějaké kolo v akci.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (venca1)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Potřebuji nové kolo

               

          Jak, v akci? Jak, je jedno? :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 29.08.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Kolařka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Potřebuji nové kolo

                 

            Prodejci se totiž celkem dost rozchází v informacích...

            [ Zpět ]
            Datum: 29.08.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Kolařka)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potřebuji nové kolo

           

      MTB je stavěné na intenzivnější šlapání větším výkonem. Za tu cenu z něj vyždímeš víc. Také si budeš jistější ve výjezdech a sjezdech. Treking je vzpřímenějším posezem určen spíš k jízdě o něco volnější, méně namahavé.

      Jsi-li plná energie a chuti své cyklistické schopnosti postupně zlepšovat, klidně jdi do horskýho. Dáš-li přednost spíš klidnějším projížďkám (byť i časem dlouhým), uspokojí tě treking či kros lépe. Chceš-li se jen občas trošku projet, je to úplně jedno, co zvolíš. :')

      [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Potřebuji nové kolo

             

        já bych radil MTB můžeš s ním všude díry nebolí jen tak nepýchneš je ovladatelnější a to že pojedeš o trošičku pomaleji ? podle mě to není skoro znát.Osobně se radeji projedu v lese než dýchat smrad z aut na silnici a čekat jestli me nekdo přejede.
        Jezdil jsem v detsí silnici.je to paráda ,ale to nebyl takový provot.potm jem přešl na horáka,posleéze trek..a ted zas horák... a je to pro me jednička..

        a jaké kolo přikláním se k názoru kup si neco ve slevě alespon 20 % já tak koupil WHEELWRA z 19 na 13 jen jsel tam přihodil SPD a je to supr.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarysek)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebuji nové kolo

         

    do Authora nechceš jít? jsou spolehlivý... zrovna jsem dávala kolo na garančku a z výlohy se skvěl nápis VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB, takže bys koupila dobrý kolo za dobrý peníz......

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

307 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024