reklama

Jaké máte zkušenosti s NAVIIONEM ??

Před měsícem jsem si koupil coputer s navigačními funkcemi pod názvem NAVIION. Jedná se o docela chytrou mašinku, která vedle normálních klasických funkcí umí ještě nahrát kompletně celou trasu do paměti. K jednotlivým boddům zaznamená výšku, teplotu, okamžitou rychlost. Dá se ještě namluvit i na místě zvukový záznam a uvézt i tvar důležité křižovatky. Vše se zpracuje v PC a vyrobí se trasa, která když se opět nahraje zpět do computeru, slouží jako průvodce po uvedené cyklotrase pro ostatní zájemce. Informace o tomto zařízení jsou na www.naviion.cz. Zajímalo by mne zda s tímto computerem, který je výhradně českým výrobkem, má někdo nějaké zkušenosti. Zatím jsme jej neměl možnost vyzkoušet v praxi.

[ Zpět ]
Datum: 30.03.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Luboš)
  • Re: Jaké máte zkušenosti s NAVIIONEM ??

Naviion jsem si koupil již před rokem jako novinku za docela dost vysokou cenu, teď cena podstatně klesla. Myslím si, že pro řadu cykloturistů je to ideální řešení, jak si evidovat své celoroční výkony a ukládat je do vlastního počítače. Vřele doporučuji !!!

[ Zpět ]
    Datum: 06.04.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr K)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na kolo Pardubice a okolí

18.02.2018
Cyklistka hledá parťáka 45+ z Pardubic a okolí na společné výlety.

Hledám: Někdo pohodový na společné jízdy

17.02.2018
Ahoj bikeři, hledám touto cestou někoho pohodového na společné jízdy na horském kole,najde se někdo?

Hledám: Najde se?

Hledám: Najde se?
14.02.2018
HLEDÁ se žena přiměřeného věku pro začínajícího velice akčního důchodce? Kolo, lyže a potápění, vandry přírodou a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (19 přihlášených)

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (4.)

Do Ruska Dvacátý pátý den cesty jsme navečer přijeli na ruské hranice. Měli jsme za sebou přesně 2000 ujetých…
Peggy | 15.02.2018

Bilance roku 2017

Nikdy jsem nepatřil k polykačům kilometrů, spíše než cyklista se prezentuji jako cykloturista, …
Stanley58 | 11.02.2018

Dunajská cyklostezka s dětmi nejen ve vozíku (2/2)

Den šestý: kemp - Linz 27 km (M 7,5 km) Ranní obloha pod mrakem, hurá! Roman kontroluje kola a zjišťuje…
PetuVan | 23.01.2018