reklama

Jaké máte zkušenosti s NAVIIONEM ??

Před měsícem jsem si koupil coputer s navigačními funkcemi pod názvem NAVIION. Jedná se o docela chytrou mašinku, která vedle normálních klasických funkcí umí ještě nahrát kompletně celou trasu do paměti. K jednotlivým boddům zaznamená výšku, teplotu, okamžitou rychlost. Dá se ještě namluvit i na místě zvukový záznam a uvézt i tvar důležité křižovatky. Vše se zpracuje v PC a vyrobí se trasa, která když se opět nahraje zpět do computeru, slouží jako průvodce po uvedené cyklotrase pro ostatní zájemce. Informace o tomto zařízení jsou na www.naviion.cz. Zajímalo by mne zda s tímto computerem, který je výhradně českým výrobkem, má někdo nějaké zkušenosti. Zatím jsme jej neměl možnost vyzkoušet v praxi.

[ Zpět ]
Datum: 30.03.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Luboš)
  • Re: Jaké máte zkušenosti s NAVIIONEM ??

Naviion jsem si koupil již před rokem jako novinku za docela dost vysokou cenu, teď cena podstatně klesla. Myslím si, že pro řadu cykloturistů je to ideální řešení, jak si evidovat své celoroční výkony a ukládat je do vlastního počítače. Vřele doporučuji !!!

[ Zpět ]
    Datum: 06.04.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr K)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku na kolo 60+ z Prahy

10.12.2017
Nerada jezdím sama, zato jezdím ráda jak na kole tak i na sjezdových lyžích, ev. i za turistikou. Hledám sportovní…

Hledám: partnera 45+

09.12.2017
Hledám kámoše 45+ na sportovní aktivity.Helena

Hledám: parťáka na kolo, lyže, běžky, turistiku

Hledám: parťáka na kolo, lyže, běžky, turistiku
06.12.2017
Hledám kámoše, časem možná i víc, na sportovní aktivity, jsem z okresu UO, 53let/174cm, sportovní typ
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

119 cyklistů (1 přihlášený)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017