reklama

Už jste na tom stáli?

http://www.sport23.cz/mountainboard-nosno...

[ Zpět ]
Datum: 18.02.2010
Autor: AV
  • Re: Už jste na tom stáli?

         

    ne, ale v podobným stylu brusle chci už roky, ale pak vždycky koupím něco jinýho.... :-)
    SKejt a všechny jeho variace pro mě nejsou. vadí mi že stojíš bekem ke směru jízdy a ještě si k tomu přivázat nohy jako tady nebo na snowboardu, tak to už vůbec! Ale ty outdoorový brusle... hmmmm :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.02.2010
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Už jste na tom stáli?

           

      Na slalomovým snowboardu zas až tak bokem nestojíš jenom cca 45 stupňů

      [ Zpět ]
      Datum: 19.02.2010
      Autor: William
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Už jste na tom stáli?

             

        já vím, ale to mi uplně stačí :-) Ne ne, proti gustu žádnej dišputát, al ejá zůstanu u svejch pidilyží

        [ Zpět ]
        Datum: 19.02.2010
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Už jste na tom stáli?

               

          Tak! Snoubórdy nebrat!

          Včera mě dostala dcérka, chvíli jsem s ní koukal na u-rampu na OH a ona jaká je to bomba, že by chtěla prkno. Já musel odejít, jezdily holky, teda myslim, v tom bachratým oblečení se šálama okolo huby (včera už bylo ve Vankůvru jarní počasí), nebylo poznat co to je (kluk, holka, nebo opice?). Furt padaly/i, ve skocích mávaly/i rukama, jak se to snažily/i srovnat, pak jedna závodila nejen s kalhotama u kolen, ale i se spuštěnýma kšandama pod prdelí.....
          No nevim, sport si představuju jinak a myslim, že ve všech jejich disciplínách by jim průměrnej lyžař/ka ujeli. A elegantněji :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 19.02.2010
          Autor: PepikW
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Už jste na tom stáli?

                 

            Asi jsi to nikdy nezkusil, já jsem na snb stoupnul ve 40 a už na nic jiného nestoupnu, naučil jsem všechny okolo mne, jak dceru (27) baví jí to víc než lyže, tedy snb gross, tak že jedou s holkami na 14 dní do francouzských Alp, veze si sebou tedy i dvoje lyže carvi a FR, syna (17) toho zase chytly triky, jelikož i na kole ho baví street a FR, ale bohužel tady nikde nemáme U rampu kterou by chtěl nejvíc jezdit a pak všechny co se mnou jezdí na kolech tak v zimě jsem je vytáhl a naučil na snb a jsou všichni nadšený, přeci jenom oproti lyžím to je víc hravější, třeba děláme na svahu taneční, což si na lyžích nedovedu představit a snb to je neskutečná prča.

            [ Zpět ]
            Datum: 19.02.2010
            Autor: jipík
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Už jste na tom stáli?

                   

              Máš pravdu, nestál (stačil mi skejt, samodomo na začátku osmdesátých let - nechytlo mě to, no). Navíc jsem stará konzerva a jak je něco "kůl", tak mě to spíš odrazuje....

              Ovšem když srovnám třeba takový skoky, tak SNBďáci skáčou 720-tky, dokonce i devítistovky!!! Proti tomu jsou nějaký čtyři, nebo pět vrutů úplný prd :o)))

              [ Zpět ]
              Datum: 19.02.2010
              Autor: PepikW
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Už jste na tom stáli?

                     

                Njn ale sranda je na nich větší :-D

                [ Zpět ]
                Datum: 19.02.2010
                Autor: jipík
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Už jste na tom stáli?

                       

                  Hehe... sranda jo, hlavně pro přihlížející (to víš, jsem od narození lyžař.....) ;-D

                  [ Zpět ]
                  Datum: 19.02.2010
                  Autor: PepikW
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už jste na tom stáli?

         

    Zaplaťpánbůh ne. A jsem tomu rád.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.02.2010
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už jste na tom stáli?

         

    Co to je??
    Kdo za tim stojí???

    A ta cena je taky docela libová...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.02.2010
    Autor: mira.l
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už jste na tom stáli?

         

    Nemusím mít všechno...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.02.2010
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už jste na tom stáli?

         

    Čtyřicet tisíc!!!???
    Nešlo by to udělat z merkura? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.02.2010
    Autor: Airline
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Už jste na tom stáli?

           

      ... von už taky není za 150,- ...

      [ Zpět ]
      Datum: 19.02.2010
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Už jste na tom stáli?

             

        No to koukám. Že je to hodně jsem tušil, ale že je to moc, to jsem nevěděl. Na druhou stranu je to prostě nejlepší. Na Legu žádný strojař nevyroste.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.02.2010
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

348 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024