reklama

Nizozemci chtějí pryč z Eura nebo vykopnout Řeky, lid Německa žá

Tak co myslíte, přistoupí eukracie vlídně k přání lidu těchto zemí, nebo se budou dělat průzkumy a referenda tak dlouho, až evropský duch opět převládne nad přáním hrstky zaprodanců a eurozrádců tak jako v Irsku ? :-D

(V průzkumu De Telegraaf se pro odchod Řecka z eurozóny vyslovilo z 5300 respondentů asi 92 procent. Více než 90 procent z nich však bylo také pro to, aby z eurozóny odešlo i Nizozemsko spolu s Německem. Průzkum naznačuje, že řecká krize výrazně podkopala důvěru obyvatel k evropské měně. )

[ Zpět ]
Datum: 17.02.2010
Autor: újezďák
  • Re: Nizozemci chtějí pryč z Eura nebo vykopnout Řeky, lid Německ

         

    nadpis celý :
    Nizozemci chtějí pryč z Eura nebo vykopnout Řeky, lid Německa žádá totéž.....

    [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2010
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nizozemci chtějí pryč z Eura nebo vykopnout Řeky, lid Německ

         

    Teď nevim přesný údaje, ale snad Milton Friedman nebo Paul Samuelson předpovídal, že se do roku 2012 rozpadne eurozóna, protože ekonomiky všech zemí nejsou dostatečně sladěné... :-D Ale je paradoxní, že třeba čína si drží slabou měnu a Evropě to naopak vadí, asi že se jim to zboží z číny zdraží :-D No jsem zvědav jak to dopadně, každopádně slabé euro nesvědčí ani nám, protože se nám pak zdražují díly na kola :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2010
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nizozemci chtějí pryč z Eura nebo vykopnout Řeky, lid Německ

           

      když bude koruna sílit a euro oslabovat, tak se nám kola zlevní.....

      [ Zpět ]
      Datum: 17.02.2010
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nizozemci chtějí pryč z Eura nebo vykopnout Řeky, lid Německ

             

        Já bych čekal, že všechny díly sou z Taiwanu, tam se používají spíš dolary a euro táhne dolů i korunu... Takže tak :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 17.02.2010
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nizozemci chtějí pryč z Eura nebo vykopnout Řeky, lid Německ

             

        Ale protože hodně děláme pro jiné evropské státy, tak zas nám klesnou příjmy a bude míň na vejplaty... Zas je to provázaný, nevybereš si :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 18.02.2010
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nizozemci chtějí pryč z Eura nebo vykopnout Řeky, lid Německ

         

    Odchod z eurozóny, to jako že by zase platili ty jejich drachmy? Nebo co to vlastně měli.

    Jenom doufám, že se z toho poučí ti naši blbečci, a nebudou takovýhle triky taky zkoušet:-p

    [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2010
    Autor: Lazarus
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nizozemci chtějí pryč z Eura nebo vykopnout Řeky, lid Německ

           

      Přehlídka na Rudém náměstí. Už projela technika, na konci jdou tři pánové s kufříky. "Co to je, Leonide Iljiči?" "To je naše tajná zbraň, ekonomové z Československa ..."

      [ Zpět ]
      Datum: 18.02.2010
      Autor: pavka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nizozemci chtějí pryč z Eura nebo vykopnout Řeky, lid Německ

         

    Už jsem o tom tuná psal, jsem prostě vizionář (anebo Klaus)... Viz měna NEUR a DNEUR (hledej šmudlo)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2010
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nizozemci chtějí pryč z Eura nebo vykopnout Řeky, lid Německ

           

      A desítky ekonomů před vámi...

      [ Zpět ]
      Datum: 17.02.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nizozemci chtějí pryč z Eura nebo vykopnout Řeky, lid Německ

         

    Co vim ja tak Nemci patri prakticky k nejvetsim "sponzorum" slabsich clenu EU, i kdyz maji svych problemu taky vic nez dost. Proc by meli sponzorovat jmenovite Recko, co bezkoncepcne a stedre rozhazuje penize, nepodnika zadne kroky vuci sve rekordni inflaci, krizi ignoruje a dokaze jen natahnout ruku kdyz je na pokraji statniho bankrotu?
    Jsem pro, clenove EU se na zaklade spolecne meny prece nemuzou domnivat, ze je bude nekdo zachranovat kdyz se o to oni sami ani nepokusili.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2010
    Autor: vasek
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

509 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024