reklama
Země: Rakousko Rakousko

Mapy Rakouska na internetu

Poradíte někdo server s podrobnými mapami Rakouska? Třeba něco jako je cykloserver pro ČR... Dík.

[ Zpět ]
Datum: 12.02.2010
Autor: k.vl
  • Re: mapy Rakouska na internetu

         

    muzu poskytnout podrobnou mapu pro oziexplorer, ale to asi nechces....

    [ Zpět ]
    Datum: 12.02.2010
    Autor: Hrabe-X
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: mapy Rakouska na internetu

           

      Hm, já ho nemám a neplánoval jsem ho ještě pořídit, i když se mi dost líbí. Ale stejně díky, kdyby se to změnilo, ozvu se... :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.02.2010
      Autor: k.vl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mapy Rakouska na internetu

         

    Používám k plánování tohle: http://www.radtouren.at/cz/radkarte.html v kombinaci se silniční papírovou mapou 1:300.000 (fr_berndt) a ještě mám papírové mapy některých cyklostezek (taky fg_berndt 1:125.000).

    [ Zpět ]
    Datum: 12.02.2010
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mapy Rakouska na internetu

         

    a co Bikemap?
    nebo se podívej zde http://www.cyklistikakrnov.com/Cyklotrasy...
    možná tam něco vybereš

    [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2010
    Autor: Asterix
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mapy Rakouska na internetu

         

    Teď koukám že jsem přišel někde o papírovou silniční mapu Rakouska 1:300.000, budu muset koupit novou. Nevíte jestli existuje tištěná ještě podrobnější než ta třístovka?

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2010
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mapy Rakouska na internetu

           

      existuje,já objednával tuto 1:150 000 http://levnemapy.cz/index.php?p=productsMore...
      Zásilka,ale ještě nedorazila,takže zatím nemohu ohodnotit.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2010
      Autor: rambousek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mapy Rakouska na internetu

             

        Dobrý den,
        Vaše zásilka je již na cestě, takže brzy budete mít možnost ohodnotit. :)

        Jinak k podrobným mapám Rakouska. Nakladatelství Freaytag-Berndt má poměrně rozsáhlou nabídku cyklo a turistických map této země. Bohužel nebylo v mých silách je ještě všechny do eshopu zařadit. Turistické mapy jsou většinou v měřítkách 1:50 000 a 1:35 000. Cykloturistické mapy jsou v měřítkách 1:100 000 a 1:125 000. Většinou zabírají územní důelžitých cyklostezek. Pokud by měkoho zajímala konkrétní oblast, napište na [email protected], rád se na to podívám.
        Jan Matějka
        Levnemapy.cz

        [ Zpět ]
        Datum: 04.03.2010
        Autor: Levnemapy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mapy Rakouska na internetu

           

      Včera jsem se byl podívat v knihkupectví a mají tam Autoatlas Rakouska 1:200 000 od Marco Polo za 249,- Kč, formát A4, klasický sešitový autoatlas a dál Autoatlas 1:150 000 od Freytaga za 298,- Kč v kroužkové vazbě velikostně asi A5, jen o trochu výšší. Kdyby se vazba dala ven, daly by se jednotlivé listy používat do mapníku. Uvažuju, že si ho asi koupím.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.03.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mapy Rakouska na internetu

             

        mám toho freytaga 1/150,000 a je super.
        Navíc si to vždy před cestou ofotím 1/50 a vytisknu dvoustraně na barevné tiskárně....
        čili z 8 listů mám jeden list..... pak folie a....

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2010
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mapy Rakouska na internetu

         

    na tomto odkazu: http://www.leogang-saalfelden.at/bike/ jsou k nalezení nejen cyklotrasy z okolí Leogangu, ale z celé oblasti Zell am See (Pinzgau).

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2010
    Autor: Blueberry
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

422 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024