reklama

Termoprádlo

jen info. Můj oblíbenej obchod vlněným termoprádlem rozšířil sortiment o vlněný flísky a svetry, tak koho to zajímá tak jako mě tak kuk sem:

http://www.termopradlo-devold.cz/obchod/dale-of...

http://www.termopradlo-devold.cz/obchod/dale-of...

[ Zpět ]
Datum: 11.02.2010
Autor: Jurimír
  • Re: Termoprádlo

         

    Krásný kousky, jen ta cena je poněkud vyšší :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.02.2010
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Termoprádlo

           

      to je, já vím, ale kašlu na to!
      Když jsem měl poprvý na sobě Devold, tak jsem byl nadšenej a dneska už bych na kolo, na lyže, na vandr atd. prostě v ničem jiným nejel.
      Nekupuju to najednou, když to rozložíš a sem tam si něco objednáš je to v pohodě. A dneka od nich mám tak asi patnáct dvacet různejch kusů oblečení....

      [ Zpět ]
      Datum: 12.02.2010
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Termoprádlo

             

        Ty lehce vobnošený bys moh poslat na adresu do Světic :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 12.02.2010
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Termoprádlo

               

          nosím dokud to jde nosit.:-)
          Ale v podstatě to vyhodím jedině, když to někde rozervu tak, že už se to nosit nedá...

          [ Zpět ]
          Datum: 12.02.2010
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Termoprádlo

                 

            v čem to pereš? jasně voda :-), ale v jakém přípravku? ručně nebo pračka? který kousek /taky jsou různé gramáže materiálu/ bys doporučil na prvotní seznámení. děkuji jo a ještě - velikosti odpovídají zavedeným představám nebo si bereš velikost větší /menší/ než jsi zvyklý?

            [ Zpět ]
            Datum: 12.02.2010
            Autor: vladaza
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Termoprádlo

                   

              Vlažná voda + nastrouhaný mýdlo s jelenem, to se mi osvědčilo a je to podle mě lepší než všechny lanzy dohromady :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 12.02.2010
              Autor: Airline
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Termoprádlo

                   

              kdybych to měl prát v ruce, tak to neosím, protože by mě to prostě štvalo. Takže peru v pračce. Používám tekutý prací prášek ECOVER a program vlna. DOcpu to bavlněnejma věcma a normálně vyperu.

              multisport ti doporučuju pro začátek. Jedna vrstva merina. Moužívám to nejčastěji...

              http://www.termopradlo-devold.cz/obchod...

              [ Zpět ]
              Datum: 12.02.2010
              Autor: Jurimír
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Termoprádlo

                     

                budu to muset vyzkoušet na vlastní kůži, uměliny mám doma dost. docela by mě lákaly i fusekle. Na Tvou radu jsem si nakoupil z Prahy bílé vlněné ponožky, jsou špicový, ale docela rychle se mi prodřou na patě, devold přidává k vlně kapku umělého vlákna, tak by to mohlo víc vydržet

                [ Zpět ]
                Datum: 12.02.2010
                Autor: vladaza
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Termoprádlo

                       

                  z ponožkama od Devoldu nemám zkušenosti právě pro tu příměs. Já to nemůžu :-(
                  Ale tamty fusky mi držej. Určině aspoň rok. Já je, když už, prodřu spíš na palci....a zaštupovat je umím:-) a tam to tolik neva. Štupovat patu je samozřejmě nesmysl...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 12.02.2010
                  Autor: Jurimír
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

333 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024