reklama

Jaký stojánek-v závislosti na zavazadlech

Dosud jsem jezdil na crossu vždycky jen jednodenní trasy a používal jsem stavitelnej stojánek u zadního kola.Ted plánuju jízdy několikadenní,s"plnou polní",a tak nevim do jakého stojánku jít aby to plně naložený kolo udrželo balanc i se záteží.Nemáte to už někdo vychytaný?

[ Zpět ]
Datum: 20.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (t_m)
  • Re: Jaký stojánek-v závislosti na zavazadlech

         

    Znám jen dva typy stojánků a ten co máš je nejvhodnější na kolo se zavazadly a i bez zavazadel.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký stojánek-v závislosti na zavazadlech

         

    Na naložené kolo zásadně ten u zadního kola, tedy ten, co máš.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký stojánek-v závislosti na zavazadlech

         

    Žádný - zbytečná zátěž.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaký stojánek-v závislosti na zavazadlech

           

      Pro "sporťáka" asi zbytečná zátěž, pro "turistu" ale dost dobrá věc. Protože dost fotím a koukám triedrem, tak často potřebuji slézt z kola a nemusím aspoň hledat kam to opřít.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaký stojánek-v závislosti na zavazadlech

             

        Takže žhavá zkušenost.
        Měl jsem stojan na zadním kole.Super.Když jsem dokoupil přední brašnu a dal do ní kameru,(480 g)tak jsem musel kolo držet,aby se nepřevrátilo.Než mi ho před 10 dny ukradli.
        Závěrem:pokud budeš mít bágl jen vzadu,zádní stojan,pokud uvažuješ i o předním,pak asi středový.I když je pravda,že jsem měl brašnu jen na řidítkách a je možné,že při zatížení předního nosiče se to bude chovat jinak.Chce to zkusit.
        yaris

        [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký stojánek-v závislosti na zavazadlech

         

    Mám stojan vzadu u zadního kola a kolo stojí daleko lépe, když je na nosiči něco naložené. Když bylo prázdné, párkrát mi i samo spadlo (ve větru), naložené nikdy.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaký stojánek-v závislosti na zavazadlech

           

      No je fakt, že i při tomhle zadním stojanu to dost často rozhodí naložená řidítková brašna, ta přece jen posune těžiště trochu nahoru.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaký stojánek-v závislosti na zavazadlech

           

      No je fakt, že i při tomhle zadním stojanu to dost často rozhodí naložená řidítková brašna, ta přece jen posune těžiště trochu nahoru.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

431 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024