reklama

Krejčovský sval - Sartorius

není to moc cyklo, ale třeba se to taky někomu už přihodilo. Po třídenním běhání na lyžích jsem si dneska chtěla dát nohu přes nohu a slyšitelně mi prasklo v levém stehni a dost to bolí. S největší pravděpodobností se jedná o Krejčovský sval, který je nejdelší v těle, od kyčelního kloubu vede k vnitřnímu kotníku a umožňuje rotaci stehna. Na ortopedi jsem se zatím nedostala, prý si na to mám dát obklad a pokud bolest bude přetrvávat i zítra, tak se zastavit v ordinaci. stalo se to už někdy někomu a jak dlouho ta bolest, případně léčba trvá. Skoro nemohu chodit, sezení taky nic moc. Děkuji za případné dobré rady, H

[ Zpět ]
Datum: 01.02.2010
Autor: HMS
  • Re: Krejčovský sval - Sartorius

         

    Děvče, to máš z toho, že se neodíváš do občanky, než se začneš prohánět po lese :o)))
    Teď si holt při sezení budeš muset dávat pravou nohu přes levou :o)))

    Ale vážně - jestli něco prasklo ve vazu, tak to trvá dost dlouho (týdny) a chce to klid...
    Pro klid v duši bych ale na tvém místě na ortopedii zašla, ikdyž RTG ani sono asi moc neřeknou...

    [ Zpět ]
    Datum: 01.02.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Krejčovský sval - Sartorius

         

    Do týhle chvíle jsem nevěděl, že mám v sobě nějaký krejčovský sval...nebo to maj jenom holky? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2010
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Krejčovský sval - Sartorius

           

      určitě jenom holky, znáš je, sou divný....

      [ Zpět ]
      Datum: 02.02.2010
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Krejčovský sval - Sartorius

             

        Asi nejen holky. Je tady jeden (zdravím), kterej o sobě tvrdí, že byl vždycky ´divnej´...
        8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 02.02.2010
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Krejčovský sval - Sartorius

               

          A v jaký hospodě děláš? :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 02.02.2010
          Autor: Airline
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Krejčovský sval - Sartorius

                 

            "Na stojáka" ...
            8-)

            [ Zpět ]
            Datum: 02.02.2010
            Autor: AV
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Krejčovský sval - Sartorius

           

      nemají ho jen holky, vy ho taky máte, ale žádala jsem o radu nebo poznatky, tak vám tedy pěkně děkuji. odpoledne se dozvím víc, jdu k lékaři, protože to stále bolí.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.02.2010
      Autor: HMS
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Krejčovský sval - Sartorius

             

        tomáš těžký s radou, záleží na tom, co se ti s tím stalo a to těžko poznáme z toho, že nám o tom napíšeš. Máš-li to natažený, natržený apod. je to na dlouho a to by nejvíc odpovídalo tomu, jak se ti to stalo.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.02.2010
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Krejčovský sval - Sartorius

             

        Naopak, já si myslím, že jsme ti poradili naprosto správně, protože místo nějakých babských rad jdeš k doktorovi.

        Pak dej zprávu co a jak a uvidíš, že se pak objeví mnoho rad, jak se vyléčit i bez lékaře :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 02.02.2010
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Krejčovský sval - Sartorius

               

          Jo. My sme to nemysleli nijak zle. Ale znáš to - stanovit diagnózu na dálku...
          A u toho doktora se pro jistotu zeptej, jestli to opravdu klucííí maj taky :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 02.02.2010
          Autor: Airline
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Krejčovský sval - Sartorius

                 

            Klucí - rodáci ze severní polokoule ho maj jenom na pravý noze, rodáci z jižní na levý.

            [ Zpět ]
            Datum: 02.02.2010
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Krejčovský sval - Sartorius

         

    NO mě se takhle ozvalo prasknutí u palce na ruce někde u zápěstí a pak už jsem neohnul palec. Operace, rehabilitace ještě teď = 4 měsíce a eště to není ono. Takže hodně štěstí.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2010
    Autor: William
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Krejčovský sval - Sartorius

         

    Díky za rady všem i za účast. Nejspíš jsem jen plašila, nic to není, jen natažený úponek tracheoter? ten menší. žádný hematom, žádný otok, tak mám být jen v klidu a na 3 týdny musím bohužel zapomenout na lyžování, cvičení a podobně. Jo a taky mám jezdit výtahem a nejspíš to bylo způsebeno námahou a letitým opotřebením, no příště se do občanky raději kouknu :-). A klucí ho mají taky a je jedno z které polokoule jsou :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2010
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Krejčovský sval - Sartorius

           

      Jsem taky kluk, i když polokoule nemám, ale mám je celé? :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 02.02.2010
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Krejčovský sval - Sartorius

           

      Tři tejdny, to jde. Já včera přišel po tejdnu na noční, vidím zase rozepsaný dvanáctky. Ptám se kolegy, co se stalo. No, jeden z nás, co tři měsíce marodil s roztříšteným zápěstím a chodil od konce prosince do práce, prej upad v pátek na zmrazcích a zlomil si na téže ruce pažní kost rovnou pod ramenem. Zas budeme jedna souvislá dvanáctka nejmíň do dubna, je mu šedesát, samej vápník. :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 02.02.2010
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Krejčovský sval - Sartorius

           

      Prostě nesmíš házet tu nohu přes nohu příliš apartně a zvysoka, ale jemně, no...

      [ Zpět ]
      Datum: 02.02.2010
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Krejčovský sval - Sartorius

             

        Přesně, styl "Saron Stone" holt bude muset na chvilku oželet :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 03.02.2010
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Krejčovský sval - Sartorius

           

      No tak sláva, zase budeš fit :o)))

      Hele, a doma jsi také přiznala 3 týdny nebo jsi si to vynásobila manželským koeficientem :o)))
      Já bych z toho doma neváhala vytěžit dvojnásobek :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 03.02.2010
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

237 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024