reklama

Krejčovský sval - Sartorius

není to moc cyklo, ale třeba se to taky někomu už přihodilo. Po třídenním běhání na lyžích jsem si dneska chtěla dát nohu přes nohu a slyšitelně mi prasklo v levém stehni a dost to bolí. S největší pravděpodobností se jedná o Krejčovský sval, který je nejdelší v těle, od kyčelního kloubu vede k vnitřnímu kotníku a umožňuje rotaci stehna. Na ortopedi jsem se zatím nedostala, prý si na to mám dát obklad a pokud bolest bude přetrvávat i zítra, tak se zastavit v ordinaci. stalo se to už někdy někomu a jak dlouho ta bolest, případně léčba trvá. Skoro nemohu chodit, sezení taky nic moc. Děkuji za případné dobré rady, H

[ Zpět ]
Datum: 01.02.2010
Autor: HMS
  • Re: Krejčovský sval - Sartorius

Děvče, to máš z toho, že se neodíváš do občanky, než se začneš prohánět po lese :o)))
    Teď si holt při sezení budeš muset dávat pravou nohu přes levou :o)))

Ale vážně - jestli něco prasklo ve vazu, tak to trvá dost dlouho (týdny) a chce to klid...
    Pro klid v duši bych ale na tvém místě na ortopedii zašla, ikdyž RTG ani sono asi moc neřeknou...

[ Zpět ]
    Datum: 01.02.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Do týhle chvíle jsem nevěděl, že mám v sobě nějaký krejčovský sval...nebo to maj jenom holky? :-)

[ Zpět ]
    Datum: 02.02.2010
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

určitě jenom holky, znáš je, sou divný....

[ Zpět ]
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Asi nejen holky. Je tady jeden (zdravím), kterej o sobě tvrdí, že byl vždycky ´divnej´...
        8-)

[ Zpět ]
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A v jaký hospodě děláš? :-)

[ Zpět ]
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

"Na stojáka" ...
            8-)

[ Zpět ]
            Autor: AV

nemají ho jen holky, vy ho taky máte, ale žádala jsem o radu nebo poznatky, tak vám tedy pěkně děkuji. odpoledne se dozvím víc, jdu k lékaři, protože to stále bolí.

[ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

tomáš těžký s radou, záleží na tom, co se ti s tím stalo a to těžko poznáme z toho, že nám o tom napíšeš. Máš-li to natažený, natržený apod. je to na dlouho a to by nejvíc odpovídalo tomu, jak se ti to stalo.

[ Zpět ]
        Autor: Jurimír

Naopak, já si myslím, že jsme ti poradili naprosto správně, protože místo nějakých babských rad jdeš k doktorovi.

Pak dej zprávu co a jak a uvidíš, že se pak objeví mnoho rad, jak se vyléčit i bez lékaře :o)))

[ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Jo. My sme to nemysleli nijak zle. Ale znáš to - stanovit diagnózu na dálku...
          A u toho doktora se pro jistotu zeptej, jestli to opravdu klucííí maj taky :-)

[ Zpět ]

Klucí - rodáci ze severní polokoule ho maj jenom na pravý noze, rodáci z jižní na levý.

[ Zpět ]
            Autor: abernathy

NO mě se takhle ozvalo prasknutí u palce na ruce někde u zápěstí a pak už jsem neohnul palec. Operace, rehabilitace ještě teď = 4 měsíce a eště to není ono. Takže hodně štěstí.

[ Zpět ]
    Autor: William

Díky za rady všem i za účast. Nejspíš jsem jen plašila, nic to není, jen natažený úponek tracheoter? ten menší. žádný hematom, žádný otok, tak mám být jen v klidu a na 3 týdny musím bohužel zapomenout na lyžování, cvičení a podobně. Jo a taky mám jezdit výtahem a nejspíš to bylo způsebeno námahou a letitým opotřebením, no příště se do občanky raději kouknu :-). A klucí ho mají taky a je jedno z které polokoule jsou :-)

[ Zpět ]

Jsem taky kluk, i když polokoule nemám, ale mám je celé? :-)

[ Zpět ]
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Tři tejdny, to jde. Já včera přišel po tejdnu na noční, vidím zase rozepsaný dvanáctky. Ptám se kolegy, co se stalo. No, jeden z nás, co tři měsíce marodil s roztříšteným zápěstím a chodil od konce prosince do práce, prej upad v pátek na zmrazcích a zlomil si na téže ruce pažní kost rovnou pod ramenem. Zas budeme jedna souvislá dvanáctka nejmíň do dubna, je mu šedesát, samej vápník. :-(

[ Zpět ]
      Autor: abernathy

Prostě nesmíš házet tu nohu přes nohu příliš apartně a zvysoka, ale jemně, no...

[ Zpět ]
      Autor: básník

Přesně, styl "Saron Stone" holt bude muset na chvilku oželet :o)))

[ Zpět ]
        Datum: 03.02.2010
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

No tak sláva, zase budeš fit :o)))

Hele, a doma jsi také přiznala 3 týdny nebo jsi si to vynásobila manželským koeficientem :o)))
      Já bych z toho doma neváhala vytěžit dvojnásobek :o)))

[ Zpět ]
      Datum: 03.02.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

167 cyklistů (12 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017