reklama
Země: Česko Česko

Cyklostezky v Krkonoších

Dobrý den,
chci se zeptat nevíte někdo, jestli se dá na kole jed z Harrachova až k prameni Labe ( přes Voseckou )....? Kde najdu nějakou mapku cyklostezek v Krkonoších?

Děkuji

Jirka

[ Zpět ]
Datum: 28.01.2010
Autor: jiřík
  • Re: Cyklostezky v Krkonoších

         

    Hmmm, legálně ne :o( Skončíš daleko pod Voseckou. Jedině přes Rýžoviště, Dvoračky, Skelné hutě, Horní Mísečky, Vrbatovku směrem k Labské boudě :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 28.01.2010
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Krkonoších

           

      Taky mě tahle vrianta napadla, ale to objíždím skoro půlku Krkonoš... Při tom až na Voseckou je krásná asfaltka, i když dál nevím, jak to pokračuje...

      [ Zpět ]
      Datum: 28.01.2010
      Autor: jiřík
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklostezky v Krkonoších

             

        Dál je, tušim, široká šotolinovka přímo na Labskou, nebo obdobná česko-polská okolo Tvarožníku.
        Třeba za rok, za dva, zjistěj, že ty kola nejsou zas tak škodlivý :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 28.01.2010
        Autor: PepikW
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklostezky v Krkonoších

               

          Já jsem tam poblíž byl pěšky minulej rok v létě, šel jsem ze Pece pod sněžkou až do Harrachova. Když člověk vidí, jak pánům ochránářům nevadí, že až na Zlatý návrší funí skoro až ze Špindlu 30 let stará karosa, která smrdí na sto honů.....
          Já osobně bych celkově do národních parků, ale i do CHKO zakázal jezdit autům, protože, co si budeme vykládat, tady to prostě nemůže fungovat jako v Alpách, když jsou češi prasata... Ale na kole nebo pěšky bych to nijak zvlášť neomezoval ( asfalt, šotolina, zpevněný cesty ).

          [ Zpět ]
          Datum: 28.01.2010
          Autor: jiřík
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

      Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

      Datum: 02.02.2011
      Autor: AbE
      • Re: Cyklostezky v Krkonoších

             

        Registrace dnes, jeden příspěvek...
        Takže "Sportu zdar" a tu reklamu si strč do )(...

        [ Zpět ]
        Datum: 02.02.2011
        Autor: radka
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklostezky v Krkonoších

         

    Sice je to asi jako kanónem na vrabce, ale zato nejpodrobnější ;-)

    http://mapy.krnap.cz/mapserv/krnap_dhtml/krnap...

    Napravo si rozbal "Turistika a sport" a tam zaškrtni "Cyklotrasy...

    [ Zpět ]
    Datum: 28.01.2010
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Krkonoších

           

      Na http://www.facebook.com/cemba.cz a na http://www.cemba.cz/novinka.shtml?… je žádost HH o pomoc s vytipováním tras pro MTB tam, kde je to doposud zakázané (a asi to současně navazuje na povolené trasy). Takže místní znalci do toho !

      [ Zpět ]
      Datum: 11.02.2010
      Autor: zbartos
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklostezky v Krkonoších

             

        Podle http://ekolist.cz/txt_tzpr_full.stm?x=2216294 jde o hledání tras ve III. zóně a v ochranném pásmu KRNAPu !

        Na mapserver KRNAPu ( http://mapy.krnap.cz/…php/maps.php ) je zonace NP barevně vyznačena, takže pokud člověk sežene k těm barvám ještě vysvětlivky (co je OP a co je III. zóna), je možné se tam koukat na turistickou mapu 1:25000 (měřítko v pravém horním rohu musí být lepší než cca 1:25000 !) a zaroveň podle barvy sledovat, zda tam má smysl něco navrhovat nebo ne.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.02.2010
        Autor: zbartos
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklostezky v Krkonoších

               

          Technická: v Krnapácké mapě po zatržení "legenda" (vpravo nahoře), se ti ty barvy vyjasní :o)

          Tak místní znalci posťte se do díla! V zelené (III.pásmo) a modré (ochranné pásmo) toho bude určitě hodně "jetelného".

          [ Zpět ]
          Datum: 12.02.2010
          Autor: PepikW
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklostezky v Krkonoších

         

    Ahoj,přes Voseckou bohužel v sedle neuspěješ,z Harrachova po cyklo 1A až na horní mísečky a pak šlapánek okolo pomníku k prameni Labe.Labská bouda a úsek od pramene je jen s tažením kola,bohužel nee v sedle.
    Cyklostezky okolí jsou poměrně aktuálni na mapy.idnes

    [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2011
    Autor: robbe-tu
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklostezky v Krkonoších

         

    Legálně se tam nedostaneš. Ale jestli se tam chceš přeci jen na kole mrknout, vyjel bych brzo ráno abys nepotkal moc pěšáků a vzal to přes Voseckou.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2011
    Autor: barakuda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Krkonoších

           

      jj,a trocha adrenalinu s sebou :-) , KRNAP to dost hlídá,je za to nemalej peníz :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 02.02.2011
      Autor: robbe-tu
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklostezky v Krkonoších

             

        Na skialpech porušuju zákaz v Krkonoších celou zimu a nikdy jsem neměl tu čest se zeleným mužíkem. Docela by mě zajímalo, jak by ze mě tu pokutu dostával.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.02.2011
        Autor: barakuda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklostezky v Krkonoších

         

    Na Voseckou boudu se smí vyjet asi od loňska, ale na ceduli je napsáno, že jenom tam a zase dolů. O víkendu jsem tam potkala jednoho cyklistu, ale byla strašná zima a mlha, že jsem ani fotku neudělala. Na boudě se dá i přespat za 390,-

    [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2011
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Krkonoších

           

      Je to tak, pouze k Vosecké boudě a pak jedině stejnou cestou zpět. Loni jsme se tam zajeli při cestě podívat, ten sjezd dolů docela jede. Je tam dobře vidět do dálky a nike nebyla ani noha, tak se to dalo pustit a hned bylo na tachometru přes 80km/h (jel jsem na fullu, takže ty odvodňovací minikanálky opravdu nevadily ani při té rychlosti).

      [ Zpět ]
      Datum: 22.02.2011
      Autor: Mlok
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

303 cyklistů (20 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024