reklama

Větrovka Silvini nebo Craft

Ahoj, na jaro potřebuju dokoupit nějakou lehkou bundu, rozpočet mám docela omezený. Váhám mezi Silvini NO-WIND : http://www.teamsport.cz/bunda-silvini-no-wind... a Craft PERFORMANCE BIKE LIGHT : http://www.teamsport.cz/bunda-craft-performance... . Na té Silvini se mi líbí, že jdou odepnout rukávy (i když nevím, jak často bych to nakonec použil). O Craftu vím, že je to vyzkoušená značka, o Silvini dohromady nic. Jaké jsou Vaše zkušenosti, kterou byste spíše doporučili ? Požadavek je propustnost, hodně se potím, takže bych nerad nějaký extra pařák, "pláštěnku". Na druhou stranu nejsem zase zhýčkaná slečinka, abych se zbláznil, že se trošku potím. Jinak nenosím cyklotrička, ale klasická sportovní funkční. Domnívám se, že funkčnost je snad stejná a volná trika mi přijdou pohodlnější, příjemnější...

[ Zpět ]
Datum: 20.01.2010
Autor: JakubCh
  • Re: Větrovka Silvini nebo Craft

         

    Od Silvini mám zkušenost z cyklokraťasama. Slušný materiál i střih, ale jejich spodky s vložkou - těžký úlet: zase perfektní materiál, ovšem integrální široký pružný opasek tak pro obvod pasu 50 cm! Tentýž nedostatek u gum škrtících stehna.
    Jsem štíhlý, ale v tom bych rychle zkolaboval.
    Pomoc byla snadná: stačilo všechny gumy odstranit, do pasu všít plochou gumu správné velikosti, a nohavice jenom zaobroubit.
    Takže si tu bundu POŘÁDNĚ prohlédni, než ji zaplatíš!

    [ Zpět ]
    Datum: 21.01.2010
    Autor: henry
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Větrovka Silvini nebo Craft

           

      Ha...s mojí postavou bude obezřetnost opravdu na místě, díky :D. No, mrknu se na obě...ten Craft se mi hodně líbí, bude to nakonec vybírání na místě...jinak, cyklokraťasy taky nevedu, používám sportovní, opět "aktiv" a spokojenost, ale musím vybrat nějaká dlouhé kalhoty na jaro...nic uplého, to fakt nesnáším.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.01.2010
      Autor: JakubCh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Větrovka Silvini nebo Craft

           

      Tak to je přesný ... Italové si myslí, že každý kdo není Pantani má postavu XXL
      Sem si tuhle nechal s prodejcem dovézt krásnou vestu XL a ... nezapl jsem jí přes hrudník.
      Podobnou zkušenost mám s Pearl Izumi .. prostě někaj nepočítají s průměrnou českou postavou :-D

      [ Zpět ]
      Datum: 21.01.2010
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Větrovka Silvini nebo Craft

             

        Ono Talijáni jsou obecně menší, drobnější :D. V tomhle ohledu je Craft asi v klidu, holt dvoumetroví a stokiloví Švédové :D

        [ Zpět ]
        Datum: 21.01.2010
        Autor: JakubCh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Větrovka Silvini nebo Craft

         

    popis na shopu je tedy hodně stručný, z toho se člověk fakt moc nedoví, cenově odpovídají obě bundy teplejšímu termotriku, jediná zmínka o materálu je u silvini -záda jsou ze Super Roubaix, z tohodle matroše mám dlouhý čapáky - zvenku je hladký, lehký zátěr teflonem, zevnitř je vlas /či chlup/, používám je pokud je deset stupňů a víc, spokojenost, mám už druhé. za mě tedy - Silvini

    [ Zpět ]
    Datum: 21.01.2010
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Větrovka Silvini nebo Craft

         

    Taky mám v plánu nějakou lehkou bundu koupit.Dal bych za ni max 2 tisíce s tím,že by byla nejen plně větruvzdorná,super prodyšná,ale i voděodolná.
    Problém je v tom,že většina prodejců neudává přesné specifikace.Napsat do popisku že je nepromokavá,ochrání před větrem a skvěle odvádí pot je hodně mlživá informace (i když pravdivá).Pomineme-li vkus,zajímá nás především funkčnost,která by měla odpovídat ceně.Odepínací rukávy jsou super,pokud jsou dobře řešené.Máme bundy za 2000,- s vodním sloupcem 5000mm a prodyšností 1000g/m2/24hod ale taky kousky za 1400,- které zvládnou daleko víc - 10000/10000.Vyloženě do deště člověk vyjíždí spíš málokrát,takže bych upřednostil co největší prodyšnost,protože se zapotíme častokrát :o)
    Zkus si dohledat na jiných webech tyhle specifikace,ať pak nejsi nemile překvapenej,že se potíš jako prase,i když psali .. :)
    Já narazil na tyhly kousky,vypadaj solidně:
    1. http://www.bikestock.cz/obleceni-a-obuv/endura... .. tahle vychází papírovýma vlastnostma na danej peníz velice dobře (10000/1000)
    2. http://www.kupkolo.cz/produkty/Obleceni_109... .. vypadá dobře,vlastnosti ovšem opět nespecifikovány
    3. http://www.kupkolo.cz/produkty/Obleceni_109... .. (3000mm,prodyšnost neznámá)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.01.2010
    Autor: bat
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Větrovka Silvini nebo Craft

         

    Obleceni je presne jedna z veci, co bez vyzkouseni- takze jinde nez v obchode- nekupuju. Moje rada je tedy zajit do prodejny a uvidis sam na miste. Dohady o velikostech, delkach a sirkach jsou o nicem.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.01.2010
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

276 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024