reklama

Garmin GPSMAP 60Cx

Chci se zeptat, za kolik by jste dnes koupili navigaci Garmin GPSMAP 60Cx ( nabíječka, Topo mapa 3 Pro na kartě, držák na kolo - nic více ). Je to z bazaru, dávají 2 týdny na odzkoušení. Cena 3800,- kč
Poraďte.

[ Zpět ]
Datum: 12.01.2010
Autor: XXXL
  • Re: Garmin GPSMAP 60Cx

         

    Mam tohle:
    http://www.navigacegps.cz/garmin/etrex-vista-hcx/
    Byt Tebou, priplatim si. 60Cx nema vyskomer. V logach jsou pak vyskove zuby. 60 je zbytecne velka a rozliseni displaye je stejne. Snad kdybys hur videl. Predpokladam, ze seriove pripojeni asi nevyuzijes.
    Pripadne Dakotu.
    Ty s dotykovym displayem maji 3osy kompas (funguje i pri vetsim naklopeni) a profily (neco jineho chci videt pesky, neco autem a neco na kole)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.01.2010
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Garmin GPSMAP 60Cx

           

      Bez ohledu na cenu bych také vzal Vistu HCx, jenže s ohledem na cenu už se zase pomalu blížíš Oregonu a u té 60Cxky má v ceně mapu.
      S ohledem na cenu se mi tedy ta Vista HCx asi líbí ze všech variant nejméně.

      Buď bych přitlačil na Oregon a nebo když už nutně levnější a hodně šetřit, tak bych to 60Cxko klidně vzal.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.01.2010
      Autor: Mlok
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Garmin GPSMAP 60Cx

         

    Tolik bych za ní asi nedal, i když pokud je tam ta mapa a chceš mít mapu legálně, tak to ještě není tak hrozné.
    60tková řada i ta Vista HCx, co dával odkaz Murphy jsou postarší přístroje, které by v mnohém ještě byly ok nebýt jedné věci a to, že jejich HW už pořádně nestíhá Topo 3 Pro a s tím se nedá nic dělat a v budoucnu to bude leda ještě horší (i když oproti Topo 3 Pro už další verze mapy nebudou mít tak velký nárůst dat).

    Takže si dobře rozmysli, jestli má cenu i když poměrně za levno jít do této kategorie přístrojů nebo si připlatit (ale výrazněji) za Oregon.

    Máme doma 2 kusy 60CSx a kvůli té rychlosti bych už si dnes tuhle generaci gpsek nekupoval. Při posouvání Topo 3 Pro mi ta rychlost opravdu dohání k šílenství.
    Pokud ale v mapě nic hledat zrovna nepotřebuješ, tak je to v pohodě a použitelné dobře.

    To, že to je jen Cxko by mi až tak nevadilo, sice výška z toho bude o něco horší, jak píše Murphy, ale to se dá v klidu přežít, to bych neviděl jako velký problém.
    Hlavně, že to je xková verze a ne CSko, CSko mělo horší příjem signálu a to vadilo mnohem více než chybějící barometrický výškoměr.
    Aspoň díky chybějícímu barometrikcému výškoměru má 60Cxko o trošku větší výdrž na baterky.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.01.2010
    Autor: Mlok
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Garmin GPSMAP 60Cx

           

      Je fakt, ze jsem zapomnel na jednu vec - 60 i nove dotykove snaze prochazeji mapy.
      Nicmene Vista zvlada i s "Topo 3 pro" navigovat v aute.
      Ja drzel eTrex kvuli vetsi vydrzi baterek.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.01.2010
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Garmin GPSMAP 60Cx

             

        Navigovat v autě 60tky taky zvládno s Topo 3 Pro. Problém je, když na vyjížďce z nějakého důvodu (nesjízdnost, chybějící cesta) potřebuju trasu přeplánovat a tedy více posouvat s mapou, to je pak konečná.
        Už jsem to nouzově pořešil tak, že mám v gpsce navíc nahranou i Topo 3 obyč verzi a Topo 2 obyč verzi, které jsou o hodně rychlejší a v nouzi na ně přepnu.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.01.2010
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Garmin GPSMAP 60Cx

               

          Pro hrubou orientaci prepinam na Mountfield (stary Legend) - cela CR ma 8MB! ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 12.01.2010
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Garmin GPSMAP 60Cx

               

          Dík za info,jsem zase na začátku.
          Starý, ,,levný,, kterému už bude docházet dech, nebo si koupit nový za draho. (
          sakra, jaktože tam není konkurence ) :o(
          Dokonce jsem ten z bazaru našel i na internetu -
          http://ostatni-elektronika-foto.sbazar.cz...

          [ Zpět ]
          Datum: 12.01.2010
          Autor: XXXL
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Garmin GPSMAP 60Cx

                 

            Za mne - bazar nebrat.
            Posud sam.

            Pred 2 lety jsem koupil Garmin Legend v Mountfieldu. Po cca 1 roce se na display objevily vodorovne cary. ==> Vymena celeho pristroje.
            Pred rokem a pul jsem koupil Garmin Venture Cx. Po roce odesla - nesla zapnout. Vymena kus za kus, doplatil jsem si na Vistu HCx. Ta po mesici pouzivani najednou ztratila satelity a nebyla schopna se najit ==> vymena kus za kus.
            Tedy koupil jsem 2 a mam postupne jiz patou!.

            [ Zpět ]
            Datum: 12.01.2010
            Autor: Murphy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Garmin GPSMAP 60Cx

                   

              Mně se přestal po pár použitích podsvicovat displej. Viděl jsem to na reklamaci. Pak jsem to pomačkal po obvodu a zjistil, že tam byl asi nějaký špatný kontkat - zase to naskočilo a svítí super. Od té doby žádný problém.

              [ Zpět ]
              Datum: 13.01.2010
              Autor: Martis
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Garmin GPSMAP 60Cx

                     

                Visty HCx a Legendy maji vyse zminovane problemy dost pezne. Znam i dalsi pripady ve svem okoli. A na forech se to taky zminuje.
                Krome toho - zakladni vada vsech Garminu rady eTrex: odlepuje se guma. Kdyz ji pouzivas v aute, nebo na kole, pripadne na mori a poradne se nahreje a nejlepe jeste pokropi potem, nebo jinou slanou tekutinou, lepidlo zmekne a uz nikdy neziska svoji puvodni strukturu. Ale v Garminu to celkem rychle prelepuji. ;)

                [ Zpět ]
                Datum: 13.01.2010
                Autor: Murphy
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Garmin GPSMAP 60Cx

                   

              To už je ale fakt i hodně velká smůla. V partě máme celkem 8 nebo 9 kusů 60CSxek. Úplně všechny dovezeny z USA před pár lety, takže všichni risknuli záruku (záruka sice byla, ale posílat to tam reklamovat asi moc nehrozí), cena tam byla tenkrát cca poloviční co tady.
              A po několika letech se neobjevil nikomu jediný problém a to dostávají slušný záhul, protože statistika zničených držáků na řídítka už je výrazně horší (dohromady zničeno možná kolem 15 kusů, vše při nějakém pádu/vystoupení z kola).

              [ Zpět ]
              Datum: 13.01.2010
              Autor: Mlok
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Garmin GPSMAP 60Cx

         

    Ono to má nabíječku??? :-() Mám Garmin 60 CSX a dávám tam akumulátorové tužkové baterie. Ale domnívám se, že za model, který nemá ani výškoměr ani kompas a je ojetý dát polovinu toho, co já jsem dal za nový, je skutečně hodně moc.:-() Je to pěkná hračka, ale skutečně dost pomalá při posouvání map. Ale ten kompas ani výškoměr bych po svých zkušenostech již neoželel.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.01.2010
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Garmin GPSMAP 60Cx

         

    Děkuji všem

    [ Zpět ]
    Datum: 14.01.2010
    Autor: XXXL
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

403 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024