reklama
Země: Norsko Norsko

CK Kudrna

Dobrý den,
cchci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s cestovní kanceláří Kudrna...?
Má tady několik zájezdů do Norska, ale já jsem o této CK ještě neslyšel...

[ Zpět ]
Datum: 10.01.2010
Autor: jiřík
  • Re: CK Kudrna

         

    Doufám, že nejsem zaslepena (skoro)brněnským patriotismem, ale myslela bych, že pro sportovní či "outdoorové" dovolené je to jedna z nejvýznamnějších cestovek u nás.
    Vlastní zkušenost bohužel nemám, v minulém životě :-) jsem si pod pojmem dovolená představovala pobyt u moře s polopenzí a od dob, co se orientuji aktivněji, jsem zatím vždy se spokojila s "vlastní osou". Řada mých sportovně zaměřených známých s nimi jezdí a to opakovaně, takže reference by snad byly pozitivní. (Konkrétně Norsko ale nevím...)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2010
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: CK Kudrna

           

      Promiň, ale já jsem ze severních čech, konkrétně Jablonec n/N. Tak že jezdím hlavně s Ck Trip, poznání, adventura, ale o Kudrnovi slyším opravdu prvně... Přes cestovku jedu jen proto, že jedu sám, kdybych měl někoho k sobě tak se na cestovku vykašlu...

      [ Zpět ]
      Datum: 10.01.2010
      Autor: jiřík
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CK Kudrna

             

        Obrať se na Howgh-a; Žanek Kudrna je jeho praděd (z matčiny strany) a Honzík jim dělá externího průvodce ...
        8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 10.01.2010
        Autor: AV
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CK Kudrna

             

        Jasně to chápu. Mě jen mrzelo, že kromě jistoty, že je to zavedená cestovka, nemůžu sloužit konkrétnějšími informacemi. :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 10.01.2010
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CK Kudrna

             

        už su tady. Kudrna je dobrej. Doporučuju. Kdyby ten zájezd vedl Michal Stanovský - šéfredaktor severských listů - bude to zaručeně perfekt. Nejsu si jist, jestli ještě vodí zájezdy. každopádně s Kudrnou převládá spokojenost. Kudrna se na těchto stránkách už párkrát probíral...nebo to bylo na bike-fóru? Byl jsem s nimi několikrát. Párkrát v Albanii jako "domorodý" průvodce. Jsme kamarádi. Příští sobotu se všichni potkáme na scuku v Brně - viz jejich web

        [ Zpět ]
        Datum: 10.01.2010
        Autor: Howgh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: CK Kudrna

         

    Já byla s CK Kudrna na Sicílii, naprostá spokojenost. Ale Norsko ti doporučuji s Alpinou a ptej se, jestli tam bude průvodce Tomáš Rusek. A nebude to mít žádnou chybu. Loni se mi vrátili dvě nadšené cyklistiky na kole z Norska. Jedna byla právě s CK Kudrna druhá s CK Alpina. Podle toho co jsem viděla a slyšela dopo¨ručuji CK Alpina. Pozor - cykloprůvodce p.Rusek jezdí i jako průvodce u CK Kudrna.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2010
    Autor: nell
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: CK Kudrna

           

      My taky (2006) bylo to super. Imho je to vice o parte, ktera se sejde a o pruvodci. Pak jsem byl s nima jeste v Alpach, taky dobry.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.01.2010
      Autor: m
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CK Kudrna

             

        Ahoj cyklisti, já taky byla ve 2006 v Norsku s CK Kudrna a bylo to špičkové. Nádherné etapy v krásné přírodě, jen chudák průvodce - varoval, zejména nás na trekových kolech, abychom si dávali bacha a jak chudák na horákovi dopadl.. no jo no, krásné zážitky, zdravím ostatní co tam také byli. Loni jsem byla s Kudrnou na běžkách v Dolomitech a taky to byl velice slušný zájezd.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.01.2010
        Autor: zombicka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: CK Kudrna

         

    já s kudrnou nejela, ale v Brně a okolí je hodně známej, a co s ním lidi jezdí, tak si taky pochvalujou, takže pokud ti sedí jejich zájezd a ostatní věci okolo zázemí a tak, tak se toho určitě neboj:)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.01.2010
    Autor: Mawe
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: CK Kudrna

         

    S Kudrnou zkušenosti nemám, nabídku mají zajímavou. Každopádně můžu doporučit již zmíněnou Alpinu. Byli jsme s nimi v Rumunsku a Bulharsku a bylo to skvělé. Od té doby nabídku rozšířili a dělají toho spoustu zajímavého.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.01.2010
    Autor: Jane
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: CK Kudrna

           

      S Alpinou se letos chystám na Krym, vypadá to na hodně solidní zájezd, když teda nepočítám tu šílenou cestu busem. Ale aspoň budu moc konečně porovnávat už snad skoro všechny outdoorové cestovky.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.01.2010
      Autor: zombicka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: CK Kudrna

         

    kudrna má tuto sobotu slezinu v Brně.
    http://www.kudrna.cz/publik_syst/ctihp_easy.php...
    bývá to špica akce

    [ Zpět ]
    Datum: 13.01.2010
    Autor: Howgh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: CK Kudrna

         

    Když s cestovkou tak s nima (nebo s Adventurou). Doporučuji. Byl jsem s nima v Ladakhu a na Antiatlasu a Sahaře. Je s nima legrace. Jsou trošku takoví jako free.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.01.2010
    Autor: mirekbik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Norsko na kole: fjordy, hory, řeky

 (CK Bondo)
28.06.2024, 12 dní
26 940 Kč
cyklistický Letecky

Velká skandinávská pouť na kole

 (CK Bondo)
01.08.2025, 17 dní
56 940 Kč
cyklistický Letecky

Lofoty na kole

 (CK Bondo)
06.08.2025, 12 dní
39 940 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

619 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024