reklama
Země: Francie Francie

Zájezd s cestovkou? Bretaň

Chystám se letos na dovolenou,jak jinak než na kole.Uvažuju nad zájezdem do Bretaně s Alpinou.S cestovkou to bude poprvé,má někdo zkušenost?

[ Zpět ]
Datum: 06.01.2010
Autor: zullajda
  • Re: zájezd s cestovkou?

Loni jsem byla také poprvé a tady jsme to probírali, tak si to pročti. Jinak za mne naprostá spokojenost a pro letošek už vybírám další, ale asi nebudu inovovat a zvolíme tu osvědčenou.

http://www.nakole.cz/diskuse/8177-zkusenosti-s...

[ Zpět ]
    Datum: 06.01.2010
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zájezd s cestovkou?

S Alpinou máme dobré zkušenosti. Byli jsme s nima 1x v Rumunsku a 1x v Bulharských horách. Paráda, program perfektní. Náročnost odpovídala tomu, co bylo v katalogu. Taky hodně záleží na lidech. V Bulharsku jsme moc štěstí neměli a od té doby jezdíme na vlastní triko:) www.putovani.net Každopádně Alpina za to nemůže, jak se sejdou lidi a doporučuju!!!

[ Zpět ]
    Datum: 07.01.2010
    Autor: Jane
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Burgundsko na lodi a na kole – Canal du Centre

(CK Extrem Tour)
02.06.2017, 10 dní
17 490 Kč
plavba na lodi Autobusem

Korsika cyklistická

(CK Kudrna)
07.06.2017, 13 dní
15 400 Kč
cyklistický Autobusem

Kaňony jižní Francie

(CK Kudrna)
13.06.2017, 11 dní
13 600 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Parťačku na cyklozájezd do Rakouska

Hledám: Parťačku na cyklozájezd do Rakouska
včera
Hledám parťačku na cyklozájezd do Rakouska hvězdicově podél Enže.Termín neděle až středa 18.-21.6.2017.Cykliska …

Hledám: cyklopartnerku pro cykloturistiku

včera
Ahoj Hledám (opravdu jen partnerku na cyklotůry)-(klidně i zralejšího věku), které má rada cyklistiku a stan, ale…

Hledám: Albánie

28.05.2017
Hledám parťáky na cestu Slovensko, Maďarsko, Bosna, Albánie, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Rakousko a zpět. Popř…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

296 cyklistů (28 přihlášených)

Jak jsem nedokončil Půlželezňák

Jelikož moje videa zatím úspěchy neslaví, zkusím opět napsat nějakou pohádku a uvidím, zda to dopadne lépe...…
Jrr | včera

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017