reklama

Vylepšení cyklostezky v Tróji

Tak nám Povodí Vltatvy připravilo malé překvapení. Trasa vedoucí od Freyovy ulice podél Botiče, dál kolem Vltavy kolem trojské ZOO má nový úsek udělaný v asfaltu. Komkrétně za ZOO vedla podél vody šotolinová cesta plná ostrých kamenů , no spíše to byl makadam na polní cesty. Teď je až k psímu útulku v Bohniciích udělán nový asfaltový povrch s posypem jemnou drtí. Ta až se ojezdí bude to ještě lepší.
Jen by to chtělo ještě něco udělat s cestou počínaje od Drahanské rokle vedoucí po navigaci cca 700m směrem na Klecany. Tam si člověk doslova naklepe řízky, nebo vejce.

Datum: 18.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Robin ([email protected]))
  • Re: Vylepšení cyklostezky v Tróji

         

    Škoda, mě se ten technickej úsek ke Klecanům právě líbí, ale i ten jistě zmizí. Nepotřebuju všude asfalt. Jenže neboj, oni ti udělaj asfaltku až k Baltu. Je to jeden z těch velkých projektů, po kterých "cyklisté" údajně tak pláčí. To bude paráda, 3,5 m široká asfaltka po rovině. Nikam nebudeš muset odbočovat (ani smět odbočovat), žádný bloudění, žádný kopce, cyklosemafory, konstantní rychlost 15 km/h - cyklistický ráj, no.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vylepšení cyklostezky v Tróji

           

      Hel Joe, jel jsi někdy dál za Klecany kolem lomu? Já většinou u Lomu končím a pak jedu zpět nebo nějakou cestou nahoru a přes Chabry a Ďáblice domu. Jak to tam dozadu vypadá?
      R.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Robin ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vylepšení cyklostezky v Tróji

             

        Já jsem to jel několikrát, až do Řeže je to v pohodě. Dál k libčickému přívozu je uzká stezkička vedoucí taky po navigaci hned nad vodou. Je to dost "vo hubu". Už to tady někdo psal. Za Libčicema je zase pohodový asfalt.
        T.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomáš ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vylepšení cyklostezky v Tróji

             

        Furt podél vody, až do Kralup. Kus je to takovej trochu terén. Pak vede stezka nad malinkym srázem nad vodou. Tam jsem se raději věnoval pěší turistice, kdybych totiž chtěl zastavit, tak bych asi šlápnuj do prázdna. Ale není to dlouho, jen Větrušickou roklí. Kousek za Libčicema už začíná zas ta asfaltka, tam je napsaný, že to povede od moře k moři. Jednou to odbočí kousek na silnici, tak se musíš pak dát zas vlevo k vodě. U cedule na Drážďany. A po stezce až k mostu.

        Nebo se můžeš z Chaber dostat na silnici do Kralup (tu menší) a někde odbočit vlevo a dojet do Vodochod (třeba přes Klecany, ale nesjet až dolů). A z Vodochod vede prastará silnička dolů do Dolního Másla. A odtamtud už zas podél vody na sever. Nebo přívozem na druhou stranu a přes Roztoky zas spátky.

        Napsal jsem to nějak složitě. Jestli někde zabloudíš, tak všechno zapřu. :')

        [ Zpět ]
        Datum: 18.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vylepšení cyklostezky v Tróji

               

          Ne docela jsem to pochopil, včera jsem si odpoledne tu trasu přes Máslo projel.
          Dík.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.08.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Robin ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vylepšení cyklostezky v Tróji

                 

            Ony jsou to vlastně Máslovice. Ale někde nad Horními Máslovicemi jsem na mapě viděl i Máslo. Tak se tam někdy podívám, co to vlastně je. Asi je dobře, že podél vody vystavěj tu dálnici. Snad tyhle místa kousek mimo zůstanou klidný. :')

            [ Zpět ]
            Datum: 19.08.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Vylepšení cyklostezky v Tróji

                   

              Tak to Máslo na mapě je Muzeum Másla v Horních Máslovicích. :')

              [ Zpět ]
              Datum: 01.09.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vylepšení cyklostezky v Tróji

         

    Nedělejte z toho větší trágu než to je, já to občas jedu i na silničce

    [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dan)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vylepšení cyklostezky v Tróji

         

    Pokud by někoho zajímalo, proč došlo k opravě cesty z Troje k psímu útulku, je to proto, že Bohnická ulice bude rozkopána vlivem opravy vodovodu a kanalizace a podél vody po navigaci bude vedena objíždka a náhradní MHD mikrobusem.
    Takže není to pro blaho cyklistů ale úplně jiný důvod.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Rob)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vylepšení cyklostezky v Tróji

         

    .. jen poznámka: Není to Botič, ale Rokytka. Jak si někdo může tyhle dva veletoky splíst? Vždyť Rokytka vede přes Dolní Počernice a další slavná města až do samotných Říčan. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

374 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024