reklama
Země: Německo Německo

údolím Mosely

Ahoj přátelé. Jel někdo na kole údolím řeky Mosely. Pokud ano odkud kam. Díky za jakékoliv informace.

[ Zpět ]
Datum: 03.12.2009
Autor: mery
  • Re: údolím Mosely

Ziju prakticky par km od Mosely, mam ji projezdenou spis jen uplne u severu Francie, okolo Lucemburska a kousek do Nemecka. Castecne jsem jel i kousek primo od jejiho pramene ve francouzskych Vogezach (Vosges).
    Jestli se sem chystate, napiste mi treba mail, domluvime se a rad se s vama kus cesty svezu. Laka me nejvic ta severnejsi cast odsud, Nemecko, a potom okolo Ryna dal, bajne nejstarsi nemecke kraje.

[ Zpět ]
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: údolím Mosely

Díky za odpověď. Uvažuji o variantě někde od Frankfurtu směrem dolů.

[ Zpět ]
      Autor: mery
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
Po cyklostezce ODRA-NISA k moři na Rujanu a Polskem zpět domů
První knižní přiblížení krásné, ale lehce opomíjené dálkové cyklostezky lemující hraniční řeky mezi Německem a Polskem. Tento cestopis…
259 Kč
Tip na letošní dovolenou

Kolem Rujány na kole

(CK Kudrna)
25.07.2017, 6 dní
7 200 Kč
cyklistický Autobusem

Tyrolsko-bavorské pomezí

(CK Cyklotur)
01.08.2017, 6 dní
10 180 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklovýlety

dnes
Ahoj hledám cyklistku 40-50 L na společné výlety. Rád jezdím na kole,ale jezdit sam to není ono . Jezdim na pohodu…

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo
včera
Ahoj, hledám sportovního kamaráda na vyjížďky na silničním nebo horském kole. Uvítám pokud by měl zájem i o lezení…

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
22.07.2017
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

247 cyklistů (13 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017