reklama

Dětská odrážedla First Bike

Odrážedla od společnosti First Bike zaujmou na první pohled svým zajímavým designem. Do testu jsme zařadili dva modely, které se lišily barvou a osazením.

Datum: 24.11.2009
Autor: Redakce
  • Re: Dětská odrážedla First Bike

         

    v podstatě docela zajímavý výrobek.
    Jen si koupit zvonek sám za tři pětky a místo košíku prostě vzít dětský baťůžek a hned je pár stovek doma :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.11.2009
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětská odrážedla First Bike

           

      Hm, mně se na tom líbí snad jenom ta bubnová brzda, jinak to pro mě má samé nevýhody: "atraktivní design" v podstatě znamená, že na takové odrážedlo si nic nedomontuješ, nijak ho neupravíš, nijak si ho nepřizpůsobíš, doplňky můžeš brát jen od výrobce. Posun sedla bez použití nářadí znamená, že až to odrážedlo zaparkuješ v předsíni české školky, domů půjdeš bez sedla. A navíc - 3000 za pár sestavených výlisků je opravdu hodně.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.11.2009
      Autor: k.vl
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dětská odrážedla First Bike

             

        no já mám doma normálně sundané šlapky z dětskýho kola a příští rok je tam klukovi přidělám....ale je pravda, že je to na něj nyní docela těžký stroj .... čili pro maminu s dětma tenhle plast není špatná volba ...
        S tou školkou nevím, u nás se nekrade u vás jo ?

        [ Zpět ]
        Datum: 27.11.2009
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dětská odrážedla First Bike

               

          Hm, oprav mě, jetli se pletu, ale oproti kovovým odrážedlům to je lehčí o 300 g, to podle mě ty ostatní nevýhody nevyrovná a neskutečnou cenu neospravedlní...

          [ Zpět ]
          Datum: 27.11.2009
          Autor: k.vl
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Dětská odrážedla First Bike

                 

            prostě poměr cena výkon.
            Pro každého to má jinou hodnotu.

            Oba moji starší kluci měli prostě odstrojené děské kolo na které jsem jim po zvládnutí rovnováhy a základů jízdní kázně opětovně přidělal šlapky ... měli to zadarmo čili úúúúžasný.... druhá strana mince, je že 10 lety sehnat u nás nějaký slušný odrážedlo cykloparamerů prostě nebylo možný...

            [ Zpět ]
            Datum: 27.11.2009
            Autor: újezďák
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

280 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024