reklama

Projekt Cyklisté vítáni úspěšně pokračuje

V systému Cyklisté vítáni je zapojeno už téměř 900 zařízení v celé České republice. Systém certifikace provozuje Nadace Partnerství s podporou EU.

Datum: 12.11.2009
Autor: Redakce
  • Re: Projekt Cyklisté vítáni úspěšně pokračuje

         

    Plánujete své výlety podle toho, zda hrad, zámek, hospoda či kemp má snámku nebo jezdíte na blind či tam, kde to znáte bez ohledu na známku?
    Když kouknu na své okolí, vidím oznámkovanou jedinou hospodu, kde sem tam zastavím, a spoustu dalších oblíbených míst tu nevidím, byť tam pravidelně jezdím nejen já, ale i davy cyklistů). Co takhle Horská Kvilda, Srní, Prášily, Modrava - tam opravdu není jediné zařízení vhodné pro cyklisty?
    Naopak vidím hotel, kam by mě s kolem nenapadlo lézt, kempů hodně chabý výběr, a spíš takové ty veliké a přeplněné rekreantama.
    Mě osobně síť tak, jak už několik let funguje, podává informace spíše zavádějící a matoucí, než aby mi pomáhala při plánování výletu či dovolené. Je to jen můj dojem?

    [ Zpět ]
    Datum: 12.11.2009
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Projekt Cyklisté vítáni úspěšně pokračuje

           

      Ono ale záleží jen na těch restauracích jestli si zažádají o certifikaci... Nikdo jim to přeci nebude nutit. Třeba sami ani neví, že něco takového existuje...

      [ Zpět ]
      Datum: 12.11.2009
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Projekt Cyklisté vítáni úspěšně pokračuje

           

      Koukl jsem kde cyklisty vítají v našem městečku střediskovém.
      Třeba hotel Česká koruna na náměstí - normální luxus pro germány, kde teda silně pochybuju, že by měli kam umístit kolo. U Andyho sice dobře vařej ale nikdy jsem si žádných stojanů nevšiml, nevím, co jiného by mohli nabídnout. Penzion Jana v Býnově má hodně blbou pověst (i polohu a okolí), tímhle "vítáním" to nevylepší. U těch ostatních mají venku alespoň stojany, ale to bude asi všechno. Zajímalo by mě, jakou zkušenost udělali Vrtalovi v Hotelu "U Kaple", já to znám jen jako hodně začouzenou hospodu na kopečku (před pár lety). Koukám, že některý zařízení jsou v seznamu uvedený 2x, a s různým hodnocením :o(
      Já z toho celého mám dost blbý dojem, tam kde jsou na cyklisty zařízení a jezdí jich tam hodně, často "nálepku" nemaj a nepotřebujou. Nejlepší orientací jsou zkušenosti přátel :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.11.2009
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

325 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024