reklama

MERIDA

Ahoj. Co Vaše názory na kola značky Merida?.

[ Zpět ]
Datum: 17.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Petra)
  • Re: MERIDA

         

    Kola značky Merida se honosí jedničkou s hvězdičkou. Máš na mysli něco konkrétního?

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MERIDA

           

      Né nic konkrétního, jen tak mě zajímal názor. Mám meridu a jsem moc spokojená.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Petra)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MERIDA

         

    Na Meridě je dost dobré povozeníčko.Já osobně ji zatím nevlastním, ale vážně uvažuji o MATTS SPEED-D. Zatím jsem ji měj jenom půjčenou ale super.Doposud jsem jezdil na Amuletu

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (deyv ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MERIDA

         

    Sděluji velmi dobrou zkušenost s Meridou z r. 2004 za cca 25 tis. Kč.
    Proti starému kolu (Diamond Back) je to poježděníčko. Moc doporučuji.
    Jinak mne Merida štve pro neschopnost dodat jakýkoliv doplněk, oblečení, přilbu. Ne, že bych se z toho zbláznil, ale když už mám od nich kolo tak bych považoval za logické, že si budu věci od nich nakupovat a ne je někde "shánět".

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MERIDA

           

      Mam Meridu Special Edition V, model 2004, je to super kolo, nemozem mu nic vycitat. Suhlasim s tými doplnkami. Zohnat kalhoty, triko, brasny a pod. od Meridy je fakt problem. Ale zase to nie je dovod nekupit kolo Merida.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (pierko)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MERIDA

             

        Já nevím jak vy, ale já nemám sebemenší problém sehnat oblečení Merida....Má to každej obchod, kde prodávaj kola Meridy...teda mám pouze zkušenost s Brněnskejma obchodama.
        Jianak já mám Merida Matts 700-2004 a sem naprosto spokojen.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kelib)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MERIDA

         

    Jediny problemy co vim tak ze magnesiovy Meridy praskaly jak na bezicim pase a taky byly problemy s tlumicema u tech jejich celoodpruzenych kol.Magnesiovy ramy uz ale nedelaji a ty tlumice uz taky snad vychytali.Na pevny duralovy ramy si myslim nikdy nikdo nestezoval,ty by mely byt v pohode.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MERIDA

         

    Merida rozhodně patří mezi špičková kola, a to jak v krossech, tak i v MTB. Sice jsem slyšel názor, že merida to seká "po milionech kusů" - no a co? Rozhodně tahle značka cpe hodně peněz do vývoje a také vyhrává na závodech.
    Já jezdím MTB Meridu Special Edition D 2004 - vynikající! Trvalo sice určitou dobu, než jsem poznal, co si na ní můžu všechno dovolit (přece jen jsem byl zpočátku trochu zaražený "tenkostí" spodní rámové trubky - na ní když se poklepe, tak to je jako na plechovku od piva, taková skořepinka. Nicméně ten brokovnicový profil maj klucí asijský zmáknutý, takže to funguje).
    Pokud se týká meriďáckých doplňků - jste-li z Prahy, tak je bez problému seženete v Bikeranchi na Palačáku -vyberete si to tam z katalogu a oni to zhruba do týdne dovezou na prodejnu. Já už to tak párkrát udělal a byli velmi ochotní. Kromě toho to vede cykloprodejna v Benešově (u Prahy), tam to mají i za výlohou.
    Meriďácké doplňky jsou dobré i v tom, že jsou - i podstatně - levnější než od jiných značek (rozhodně vysokotlaká hustilka na vidli nebo řidítková brašna).

    [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MERIDA

           

      vdaka za tip...do bikeranchu chodim casto ale doplnky (okrem jedneho dresu a kratasov) tam nemaju...je pravda ze som sa nespytal ci sa to neda objednat :)
      vdaka

      [ Zpět ]
      Datum: 18.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (pierko)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MERIDA

             

        ještě jeden typ. Zkuste prodejnu Hannah v Plzni na Americký třídě, spousta kol od Meridy a hafo doplňků

        [ Zpět ]
        Datum: 18.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (newman)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MERIDA

         

    Mám Meridu Matts Speed-V letošní model a je to špičkovej stroj. "Tichý chod", přesný řazení, skvělý osazení a navíc je nádherná. Jediný, co jsem při výběru kola neodhadl správně,je jeho velikost. Na svých 180 cm jsem zvolil 18" a bohužel je cítit, že to chtělo zvolit 20".
    Zkusil jsem vyměnit sedlovku za vyšší, äle i tak mi ty "cm" chybí. Na kratších vzdálenostech to tolik neva, ale na dlouhých tratích je to znát. Připadám si na ni trochu "sraženej".Přemýšlel jsem ještě o výměně představce, ale leze to do peněz.
    A tak bych možná pro někoho měl dobrou nabídku. Zvažuji, že kolo prodám a koupím stejné, ale větší. Je koupeno v dubnu, najeto má nějakých 500 km, je seřízený a zajetý. Nechal bych ho za 19 900.- . Mám na něm ještě nějaké doplňky, tak podle domluvy bych je tam eventuelně nechal.Tak kdo nechce čekat na jarní výprodej a tahle nabídka ho zaujala, zavolejte 605 162 198.Ještě jedna věc, jsem z Teplicka ( sev.Čechy)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ErbyL)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MERIDA

           

      nová teď stojí 22000.Myslím že budeš muset slevnit

      [ Zpět ]
      Datum: 18.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (deyv ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MERIDA

             

        Máš pravdu, za blbost se platí. Ale chci si pořídit stejné kolo, tak mě pochop. Šel bych ještě na 18 500,-. Ale níž už by se mi to nevyplatilo. To už to spíš budu řešit ještě výměnou představce. Tak tedy, pokud je to pro někoho zajímavý, brnkněte.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (ErbyL)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MERIDA

               

          Tak si kup od Meridy větší kostru a přehoď si to na ní. Možná to bude levnější a rám ještě můžeš prodat.

          [ Zpět ]
          Datum: 25.08.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MERIDA

                 

            Mnóóó, také bych šel po tomhle řešení.

            [ Zpět ]
            Datum: 26.08.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: MERIDA

                   

              Tak jsem teď kouknul na stránky Meridy a chlapcí, asi to tak budu řešit. Nevim, proč mě to taky nenapadlo. Sezonu ale ještě odjezdím. Tak díky za radu. A vlastně.... nechtěl by někdo meriďáckej rám? :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 26.08.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (ErbyL)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MERIDA

           

      jak je to u tohoto kola s vidlicí? pročítal jsem diskuzi a na značku SR SUNTOUR zrovna chválu nepějí. Jinak se právě rozhoduji mezi tímto kolem ( dá se teď koupit s 20% slevou ) a Airlinem od Authora.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bienenvater)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MERIDA

             

        pokud můžu radit šel bych do Meridy. Nevím jak s tím kolem budeš jezdit, ale šavle se dají vždy vyměnit, až je zničíš.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (deyv ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

434 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024