reklama

Fultextové vyhledávání

Nikde nevidím kolonku pro hledat. Je to moje slepota?

[ Zpět ]
Datum: 05.11.2009
Autor: Bu
  • Re: Fultextové vyhledávání

         

    Neni to slepota. Vyhledavani se objevi behem par dni.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.11.2009
    Autor: Yokozuna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Fultextové vyhledávání

           

      Mohu se zeptat - Existuje tu neco jako cenzura - na cele diskuze? Napriklad "NICK JURIMÍR JE TERORISTOU KDYŽ TOTO POVAŽUJE ZA VTIPNÉ" by si to zaslouzila jako celek. ;-(

      [ Zpět ]
      Datum: 06.11.2009
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Fultextové vyhledávání

             

        zkus tlačítko "blokovat". Ale nevím co všechno to bude dělat :)

        [ Zpět ]
        Datum: 06.11.2009
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Fultextové vyhledávání

               

          Nejedna se mi o to, abych sam toto tema nevidel. Myslim, ze by melo zmizet jako takove. Uz uvodni prispevek je urazlivy a lzivy. Mozna dokonce na hranici trestni odpovednosti. To, ze se mi nelibi vtip, navic deklarovany jako vtip jiz svym umistenim, mne neopravnuje timto zpusobem utocit. Nesouhlas se da vyjadrit podstatne kultivovaneji.

          [ Zpět ]
          Datum: 06.11.2009
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Fultextové vyhledávání

                 

            Zatim prispevek (pokud "odriznes vetev") nebo cele tema nemusis videt, kdyz nechces. Smazat ho muze jen autor tematu.
            Doufam, ze bude brzy prenesena moznost mazat prispevky (a doufam ze i presunovat, leckdy jsou OT, ale vtipny a byla by jich skoda) s vysvetlenim i pro stale moderatory napric celou diskuzi.

            [ Zpět ]
            Datum: 06.11.2009
            Autor: vasek
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Fultextové vyhledávání

                   

              Ja to VIM! ;-)
              Jen jsem proste vyjadril nazor, ze by jednu konkretni diskuzi mel admin smazat jako celek - rekneme z duvodu porusovani dobrych mravu.

              [ Zpět ]
              Datum: 06.11.2009
              Autor: Murphy
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

218 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024