reklama

U Hořic v Podkrkonoší se chystá budování cyklistického okukruhu

U Hořic v Podkrkonoší se chystá budování cyklistického okukruhu v lese - původní lesní vozové cesty (na kole bez problémů sjízdné) se rozšíří na čtyři metry a vylijí asfaltem. Vůbec se mi to nelíbí, mám možnost to nějak změnit? Máte nějaké zkušenosti?

[ Zpět ]
Datum: 06.10.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (ewwa)
  • Re: U Hořic v Podkrkonoší se chystá budování cyklistického okukr

Details please !

[ Zpět ]
    Datum: 06.10.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Trek 520)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Cesta povede od Domova důchodců v Hořicích přes třešňovku, lom u Josefa na koupaliště Dachova a snad nějakým okruhem (Fléglovou stezkou) zpět. Bude to asi 6km za 10 milionu

[ Zpět ]
      Datum: 07.10.2009
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To je zly..... , zkus to nejdriv s petiici , ja do Horic poslu dopis ze ten asphalt bude repelent pro turisty jeste dnes ......

[ Zpět ]
        Datum: 10.10.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Trek 520)

můžeš sepsat petici a sehnat podpisy, ostřelovat zastupitelstvo, založit sdružení, které bude proti tomu bojovat, sehnat nějaký ekology a pod... jiná možnost není...

[ Zpět ]
    Datum: 07.10.2009

Proč je příspěvek pod městem Hradec Králové a ne pod městem Hořice, když jde o Hořice?

[ Zpět ]
    Datum: 08.10.2009

Nějak jsem si myslela, že se dají volit jen krajská města. Takže jsem tu diskusi umístila trošku špatně

[ Zpět ]
      Datum: 19.10.2009
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

včera
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

141 cyklistů (8 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017