reklama
Město: Praha

Cyklisté v BUSpruzích

Od května 2009 jsou vyznačeny první vyhrazené jízdní pruhy pro autobusy PID, jízdní kola a taxi v ulicích Českobrodské, Duškově, Horňátecké, Vrchlického, Vysočanské a Zálesí. Podrobnosti na http://doprava.praha-mesto.cz/...

[ Zpět ]
Datum: 10.07.2009
Autor: Václav
  • Re: Cyklisté v BUSpruzích

         

    Já jen přidám úseky ulic Chodovská-Bohdalecká, Bělocerekevská a Soběslavská, vždy ve směru do kopce. Zatím se tam objevily jen svislé značky, a protože vodorovné chybí, tak na to autaři zatím celkem kašlou.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Štěpán)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklisté v BUSpruzích

         

    Asi to je vhodné a patřebné. Moc to tam neznám, ale docela mě udivila ta dodatková tabulka. Myslím, že není moc rozumné takhle přerušit platnosat značky.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklisté v BUSpruzích

         

    To se mi moc libi!

    btw netušíte nekdo, KOHO tam smi vozit to Taxi? Já než bych to našla... díky

    [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (vdecna asfaltistka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklisté v BUSpruzích

         

    Hej, ale ve Vrchlického to mylím zatím VYZNAČENÉ není... Mám dojem, že dneska jsem tam viděl stále stejné značky jako dřív. Ověřím v nejbližších dnech :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2009
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklisté v BUSpruzích

         

    nechápu proč na Českobrodské je to jen do kopce směr Jarov zhruba od Hrdlořez a nění to i na sjezdu od Průmyslové ( od následné bus zastávky).
    Přitom logicky co je krásnější než podjet pěkně 50-100 aut a přitom být v prázdném pruhu?

    [ Zpět ]
    Datum: 19.10.2009
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklisté v BUSpruzích - Českobrodská

           

      Máte na mysli tohle:
      http://www.ropid.cz/preference/novy-buspruh-v... ?

      [ Zpět ]
      Datum: 20.10.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (oer)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklisté v BUSpruzích - Českobrodská

             

        jojo to je ono
        Ve směru dolů je na silnici jen BUS po křižovatce ve stoupání na Jarov je značené BUS , TAXI a piktogram kola ...
        Sebemrskačsky přiznávám, že někdy tamtudy šlapu i v protisměru nahoru, těsně podél obrubníku a když jede autobus tak vlezu na chodník. Je to pořád bezpečnější než ten stoupák v jednpruhu a je tma těžký vyjet dole pod svahem na chodník protože obrubníky tam jsou nejvyšší ve střední evropě ...

        [ Zpět ]
        Datum: 20.10.2009
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklisté v BUSpruzích

         

    Joo, buscyklopruhy já taky rád :-)
    Bohužel tam, kde bych je nejvíc ocenil (těsně před světelnými křižovatkami), na ně nenarazíme.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.10.2009
    Autor: Vratislav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklisté v BUSpruzích

           

      přiznám se, že některé křižovatky obzvlášť ty třípruhové s různě šikmými pruhy vzdávám ( např Bulhara ) a chodníčkařím....

      [ Zpět ]
      Datum: 20.10.2009
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

341 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024