reklama
Město: Praha

Šrotovné na stojany

Tak jsem nějak dneska ráno šel do školy a všiml sem si, že na našem kolovém parkovišti mají lidi přivázaná kola ke stromu, místo ke stojanům.
Došlo mi, jak nepříjemný je takový typ stojanu.
Napadla mě cesta jak podpořit výměnu stojanů v některých oblastech, možná by pomohl projetk "šrotovného" na stojany - lépe technicky řešený stojan za starý, co je k ničemu... Nedalo by se zkusit na magistrátu navrhnout projekt, nebo třeba u EU, co na to rada???

[ Zpět ]
Datum: 15.04.2009
  • Re: Šrotovné na stojany

         

    Já bych chtěl šrotovné "nové kolo za staré auto". Na dvoře mi už dva roky hnije neodhlášená šáde, kterou jsem línej odhlásit, nové auto nechci, zato manželka potřebuje obměnit bicykl.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2009
    Autor: Vratislav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Šrotovné na stojany

         

    No, jsme v situaci, kdy mají městské části možnost požádat magistrát o instalaci stojanů a magistrát jim je tam dodá a nainstaluje zdarma. O moc jednodušší už to asi být nemůže. Takže spíš je potřeba přesvědčit školu, aby o to požádala MČ. U některých MČ je potřeba je samotné přesvědčit, že to je dobrá věc, a u některých zvlášť fašistických MČ (hlavně v centru) je přesvědčit, aby alespoň přestali vyhrožovat, že pak magistrátu za to budou účtovat zábor veřejného prostranství...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Hynek_)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Šrotovné na stojany

           

      Nemáš nějaký leták nebo výzvu, abych to mohl poslat dál...
      Jinak sem to myslel obecně nejen na úřady... Ale s tou školou to zkusil :-) Teď sou volby do akademického senátu...

      [ Zpět ]
      Datum: 16.04.2009
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Šrotovné na stojany

             

        Leták nemám, komunikace magistrátu je v tomhle dost tragická.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.04.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Hynek Hanke)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

275 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024