reklama
Město: Ostrava

Cyklostojan před KÚ MSK

S potěšením vám musím oznámit, že po necelých dvou měsících po předání prosby, byl před Krajským úřadem na ul. 28. října vyměněn nevyhovující stojan na kola za stojan bezpečnostní.
Stojan se čtyřmi místy můžete nyní využít nejen pro odložení kola během vyřizování věcí na úřadě, ale např. i při návštěvě nedalekého Domu kultury. Poděkování patří JUDr. Evě Kafkové, ředitelce krajského úřadu, a Ing. Leu Nevřelovi, vedoucímu odboru kanceláře ředitelky krajského úřadu.

[ Zpět ]
Datum: 28.09.2008
  • Re: Cyklostojan před KÚ MSK

Tak to je super. Diky.

[ Zpět ]
    Datum: 30.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pavelm.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Albánie

dnes
Hledám parťáky na cestu Slovensko, Maďarsko, Bosna, Albánie, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Rakousko a zpět. Popř…

Hledám: nejen cyklistu

Hledám: nejen cyklistu
včera
Sport,kultura,cestování a vzájemné poznávání s nezadaným mužem z Prahy, co aktivně žít ho baví. Nadhled, humor,…

Hledám: Bikera od Liberce / z Lužických hor / Praha sever

26.05.2017
1) Miluješ jízdu na biku v terénu, po trailech i po pěšinách nebo po lesních i polních cestách v našich luzích a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

319 cyklistů (30 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017