reklama
Město: Praha

Vrchol-celovikendove uzavreni stezky m.barik-zoo!

Dnes a zitra maji vodaci nejake zavody na kanale, pobliz ktereho prochazi znama a frekventovana cyklo a bruslarska stezka od mostu barikadniku do zoo/stromovky. Budiz, at si zavodi co je jim libo, ale oni si na cely vikend tuto vcelku paterni trasu uzavreli a vybiraji vstupne! Ze strany zoo pomerne daleko od odbocky, ani se neobtezovali s nejakym znacenim objizdky po hlavni ceste, jak jezdi ZOO autobusy. Jak hluboko vybiraji ze strany druhe, netusim, pravdepodobne taky znacny kus od mostu barikadniku. Jak si to jen muzou dovolit, kdo to povolil uzavrit?

[ Zpět ]
Datum: 21.06.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka 77 ([email protected]))
  • Re: Vrchol-celovikendove uzavreni stezky m.barik-zoo!

         

    meli tam mistrak na divoky vode a ta cesta vede hned vedle kanalu taze udiv neni na miste .... predevsim ta trasa vede pres jejich sportoviste takze v prubehu konani zavodu by mestlo melo najit objizdnou trasu ,ale to je jaksi utopie :)))))

    [ Zpět ]
    Datum: 23.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (escobar)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vrchol-celovikendove uzavreni stezky m.barik-zoo!

           

      Zas důležitý jak hovno. Ta komunikace nepatří vodákům, ale povodí Vltavy. Takže objízdnou trasu by nemělo řešit město, ale organizátor (a je chyba že ho k tomu kompetentní úředník nepřiměl).

      [ Zpět ]
      Datum: 23.06.2008
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vrchol-celovikendove uzavreni stezky m.barik-zoo!

             

        Koukam, ze tady jsou vsichni ohleduplni jak hovno ... Proc se proste nekousnete do pr ... a neprojedete se o kousek vic? dyk jsou to sportovci stejne.. jako VY! I kdyz vy, chytraci si asi myslite, ze kolo je nejvic .. staci trocha ohleduplnosti, respektu vuci ostatnim lidem .. a hned by bylo o starost min! Ze tohle vubec resite. Kdybyste se radsi spojili a zacli neco delat za zvelebeni cyklostezek po Praze. To by bylo krasne a ne se takhle blbe hadat!

        [ Zpět ]
        Datum: 23.06.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (bobek)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vrchol-celovikendove uzavreni stezky m.barik-zoo!

               

          Neměj péči pracuji na tom. V současnosti musí být v případě uzavření páteřní cyklotrasy vyznačená objížďka. Což se nestalo. Nevadí ani tak skutečnost že ta trasa byla uzavřená jako to že se (opět) nebral ohled na cyklisty a nebyla vyznačená objížďka.

          [ Zpět ]
          Datum: 23.06.2008
          Autor: Hrabosh
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vrchol-celovikendove uzavreni stezky m.barik-zoo!

                 

            tak na tebe nikdo brat ohled ani nemuze.... takovej vyhrabos jako ty akorat vytvari nenavist vuci cyklistum

            [ Zpět ]
            Datum: 24.06.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (escobar)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Vrchol-celovikendove uzavreni stezky m.barik-zoo!

                   

              opět příliš mnoho kokainu

              [ Zpět ]
              Datum: 24.06.2008
              Autor: Hrabosh
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vrchol-celovikendove uzavreni stezky m.barik-zoo!

               

          Tos trošku přetočil, ne? Ohleduplnost chyběla tomu, kdo tam tu stezku uzavřel a ani se nezamyslel nad tím, co tedy mají dělat lidi, kteří tudy plánovali jet. Jinak já nejsem sportovec, díky :)

          Ve stejný den byla A2 (tatáž trasa) uzavřena také v Modřanech kvůli in-line maratonu, ale tam u té pásky stál člověk, co to vysvětloval a poradil kudy máš jet, odkud kam je ta uzavírka...

          [ Zpět ]
          Datum: 23.06.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Hynek_)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vrchol-celovikendove uzavreni stezky m.barik-zoo!

               

          bobku, proc jste nevybirali hned u sjezdu z trojske lavky a na druhe strane hned u najezdu z mostu barikadniku? proc jste nechali snad pul kilometrove slepe cesty z obou stran?

          [ Zpět ]
          Datum: 23.06.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (jirka 77)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vrchol-celovikendove uzavreni stezky m.barik-zoo!

         

    Faaakt vynikající záležitost, taky jsem se tam samozřejmě nachomejt a zkusil projet.Slečna u zabarikádovaného vchodu mě sice slušně, nicméně upozornila, že tudy dnes nelze.Na má slova, jestli si nedělají p... mi poradila kudy objet na druhou stranu, protože jsem chtěl původně na Trojskou lávku tzn. vrátit se zpět nékolik km na Libeňský most a přes Holešovice bych se měl dostat tam, kam jsem vlastně potřeboval.Horší to měl bohužel můj kamarád s manželkou a dvěma dětmi v přívěsném vozíku.Zajímalo by mě, jak by se asi tvářili mistři vodní sportovci, kdybychom my cyklisti zabrali tuto "jejich" cestu pro konání např našich závodů, to by asi neprošlo, co?

    [ Zpět ]
    Datum: 23.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Matti-y)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vrchol-celovikendove uzavreni stezky m.barik-zoo!

           

      ja jsem dle zakona schvalnosti zrovna jedinkrat spechal a honil kazdou minutu :( nakonec jsem dojel pozde, je otazkou, nakolik by mi tech ztracenych 5 minut jizdou k uzavere, hadkou a jizdou zpet k lavce a na hlavni cestu pomohlo, ale to uz je jina vec.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.06.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jirka 77)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vrchol-celovikendove uzavreni stezky m.barik-zoo!

           

      tak tam jednou za cas maji zavody oni nemuzou zato ze tam mesto zridilo paterni trasu chce to trochu vic ohledu na ostatni mimochodem sjezd na divoky vode je moc pekny koukani

      [ Zpět ]
      Datum: 24.06.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (escobar)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vrchol-celovikendove uzavreni stezky m.barik-zoo!

         

    No vidite - s trouchou usmevu jsem tam bez problemu projel, respektive prosel, protoze tam byla docela skrumaz lidi.

    Mrzi mne tato mira netolerance - kdyz se jede cyklisticky zavod, tak se take uzavira nejaka oblast a je to vzdy o pochopeni vsech stran.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.06.2008
    Autor: lester
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vrchol-celovikendove uzavreni stezky m.barik-zoo!

           

      A kdy jsi tam jel? Já v pátek dopoledne taky projel (akorát tam vážili lodě a myslím že byla i nějaká kvalifikace), ale Jirka tvrdí že o weekendu se platilo.
      Zajímalo by mě jak to tedy bylo.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.06.2008
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

240 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024