reklama
Město: Plzeň

Setkání DO v Plzni

Na podzim 2008 se v Plzni uskuteční 37. Mezinárodní setkání dopravních odborníků. Sejdou se na něm lidé zajišťující hlavně městské dopravní inženýrství v Bratislavě, Brně, Ostravě, Plzni a Praze. Jedním z témat přenášek je i cyklistika a její rozvoj v těchto pěti městech.
Aby to nebylo úplně suché popisování délky městských cyklistických tras a počtu nových cyklistických přejezdů, chci se vás zeptat, zda nevíte o něčem zajímavém v těchto městech, co by stálo za uveřejnění na Setkání. Zajímají mě úspěšné stavby cyklistické infrastruktury ale i promarněné šance v rámci přestaveb a úprav v těchto městech. Prostě cokoliv, co by ostatním městům mohlo sloužit jako pozitivní či odstrašující příklad.
Jako příklad mě napadají třeba tři nové stanice metra v Praze a jejich přínos pro cyklisty nebo nový most na ulici Českobratrská v Ostravě z pohledu spojení centrum – okolí.
Za náměty děkuji a ty, které se tu objeví do 5.6., určitě nějak zpracuji.

[ Zpět ]
Datum: 27.05.2008
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku na cyklozájezd do Rakouska

Hledám: Parťačku na cyklozájezd do Rakouska
včera
Hledám parťačku na cyklozájezd do Rakouska hvězdicově podél Enže.Termín neděle až středa 18.-21.6.2017.Cykliska …

Hledám: cyklopartnerku pro cykloturistiku

včera
Ahoj Hledám (opravdu jen partnerku na cyklotůry)-(klidně i zralejšího věku), které má rada cyklistiku a stan, ale…

Hledám: Albánie

28.05.2017
Hledám parťáky na cestu Slovensko, Maďarsko, Bosna, Albánie, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Rakousko a zpět. Popř…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

138 cyklistů (11 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017