reklama
Město: Praha

Nechte si poradit nejlepší trasu

Ahoj, Vráťa Filler, autor cyklistické mapy Prahy na <a href="http://www.prahounakole.cz">PrahouNaKole.cz</a> nabízí, že zájemcům vyhledá nejlepší a nejhezčí trasu mezi dvěma body. Perfektní možnost nechat si poradit od někoho, kdo Prahu na bicyklu opravdu dobře zná.

[ Zpět ]
Datum: 24.04.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Hynek Hanke)
  • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

         

    http://www.prahounakole.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Hynek Hanke)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

         

    ahoj, jestli jsem dobře pochopila tak mi poradíš se trasou. S kamarádkama chceme podninout na kole výlet z Kamenice ( praha východ) až na Petřín.... Je to vůbec možně? jestli ano nemohl bys nám poradit kudy jet?

    prosím odpověz na mail

    [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Veronikaa)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

           

      Trasa určitě možná je, tuším správně, že Kamenice leží na staré Benešovské kousek za Jesenicí? Alespoň Praha je z JV směru v podstatě OK, na tu část z Kamenice na hranice Města bych se musel podívat blíž.
      Prosím, napiš mi mail (na vrataf[at]centrum.cz), nemůžu se z těchle stránek doklikat k tvé adrese.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Vratislav)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

         

    Ráda bych znala tip na spolehlivou trasu ze Smíchova-nám.Kinských - do ulice Na Balkáně-Žižkov. Jsem ze starší generace a velmi velký problém pro mne znamená přejezd mostů- na chodník a z chodníku není nájezd a jízda po něm- při množství turistů je mezi Klárovem a nám J.Palacha pro mne dobrodružná. Nejlepší se jevila cesta podél Vltavy až do Karlína-pak tunelem a parkem "kolmo" na Vítkov a pak pohoda...ale přejezdy mostů a někde chybějící návaznost stezky je pro méně odvážné odrazující......

    [ Zpět ]
    Datum: 18.05.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Marthy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

           

      No, tohle není snadná záležitost... Pohodlný most je Jiráskův, ale tam zase není pokračování přes centrum.
      Možná má někdo zkušenost s chodníkem podél Nábřeží Edvarda Beneše (to pod Letnou). Přiznám se, že jsem tamtudy po chodníku nikdy nejel... Ale jestli je ten chodník souvislý (a průjezdný i přes mraky turistů vystupujících tam z autobusů), tak je to možné vzít bez kontaktu s auty až na Hlávkův most a po něm pak na Karlínský břeh. Ale dokud to neprojedu, tak to neradím!

      [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Vratislav)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

             

        Shodou okolnosti u Nam. Kinskych bydlim, a mam projete obe cesty po levem i pravem brehu. Osobne vyrazim pres namesti smer Ujezd, Plaska, Serikova (pozor, druha pulka v protismeru), Ricni, Kampa, U luzickeho seminare, Cihelna a pak bud pres Manesuv most a za nim doprava na naplavku a pak az do Karlina (a tam bych sjel u Nilu pres hlavni do Karlina), nebo zustavam na levem brehu, pres Kosarkovo nabrezi a pak po chodniku az kam je potreba (nejezdim pres Hlavkuv most, tudy jezdim do Holesovic, na pravy breh jezdim pres naplavku). Ten chodnik je krome jednoho blbeho obrubniku myslim u Stefanikova mostu bez sjezdu - pozor na popelnici na chodniku rovnez u Stefanikova :). Kazdopadne obe trasy jsou bez obrubniku, vsude jsou najezdy.

        Snad pomuze:)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.07.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (MaLer)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

               

          Za Manesovym mostem DOLEVA. Chjo.

          [ Zpět ]
          Datum: 03.07.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (MaLer)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

           

      Zkusil bych jet podél Botiče, ale nenapadá mě ke uhnout nahoru a taky zda to není přílišná zajížďka. Možná to říznout přes grobovku a vinohrady (tamtudy to jde přes parky).
      Druhá možnost je přejet přes Palackého most a pak ul. U nemocnice, kolem PřF a porodnice do podjezdu a opět nějak po Vinohradech, ale přijde mi to frekvetovanější.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.05.2008
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

         

    Ahoj, uvažuji, že bych jezdila v létě na kole do práce. Hledám nejpříhodnější trasu z Modřan (konečná tramvají) na Pankrác (k metru). Můžu poprosit o příjemnou variantu - málo provozu, spíše mimo hlavní tahy, klidně přírodou, aby to ale nebylo fyzicky příliš náročné - nemáme tu sprchy... Děkuji za radu. E.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Emoule ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

           

      Ahoj, Vráťa Filler je teď na dva týdny mimo ČR, tak zkusím něco poradit sám a až se vrátí, třeba ti poradí ještě nějaký trik. Jezdím ale denně podobnou trasu (Libuš--I.P.Pavlova).

      Nejlepší máš asi proplést se někde za meteostanicí podle Borového rybníka a jet mezi domy soubežně s Novodvorskou (trasy X059 a X057 na této mapce: http://www.prahounakole.cz/mapa/?x=prehledka=... ) až ke druhému křížení s ulicí Zálesi, tam se napojit na Sulickou a přejet Zálesí na semaforu oproti domu důchodců, což tě přivede do nádherného sešupu končícího docela hloupou křižovatkou. Tam se odbočí vlevo a podjede se Jižní spojka (pořád je to Sulická, http://www.prahounakole.cz/mapa/?x=prehledka=... ). Tím se dostaneš do stoupání v ulici V Podzámčí a Na strži, které vyjedeš po úplně prázdném chodníku. Na konci stoupání pak na světelné křižovatce čekej na červenou a postav se do pravého pruhu před první auto, dále po ulici Na Strži dojedeš rovně až na Pankrác k poště. S auty tam celkem není problém, protože v pravém pruhu se parkuje a taky je tam vyhrazený BUS, ale pro cyklistu tam je dost místa a auta jezdí spíš v tom levém pruhu. Je to tak na půl až třičtvrtě hodinky klidným tempem. Někdy tě tudy můžu provést, když napíšeš. Jezdím tak na osmou.

      No nádhera to určitě není, je to dost mezi automobily, ale dá se to docela dobře. Jinak pro cestu domů z pankráce nebo odjinud z centra doporučuju sjet k Vltavě, dát sí nádhernou povltavskou stezku k Nádraží modřany a pak buď vyjet kopec mezi domy nebo po osmé se svézt nahoru tramvají.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Hynek_)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

             

        Já bych jenom doplnil, že nejmírnější způsob, jak skoro bez provozu vystoupat z Krče na Pankráckou pláň, je po chodníku podél Michelské (až za Kačerov), pak asi Jihlavskou, Bítovskou a (sice protisměrnou, ale málo frekventovanou) Přímětickou. Tam je to stoupání sice delší, ale hodně pozvolné.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.06.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Vratislav Filler)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

         

    Ahoj, rad bych jezdil o prazdninach do prace na kole, mohl by jste mi prosim poradit vhodnou trasu z koncovych bodu Rajska zahrada - Malostranska? Dekuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiri)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

           

      Zdravím,
      potřeboval bych k tomu vědět, nakolik vám vadí jezdit v provozu. Napište mi na mail, pak to sem umístím, nebo pošlu popis.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.06.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Vratislav Filler)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

             

        jsem na tom podobně..Horní Počernice -> Černý most > ??? -> Petřiny. Jestil už to máš sepsané prosím prosím také...

        [ Zpět ]
        Datum: 01.07.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (jumbo)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

               

          Hynku, vybodni se na něj, půl hodiny mi olizoval mozek a teď se tváří že neví :) Přeposílám ostatním: podle té Vráťovy mapy pojedeš po C9 ke Kyjskému rybníku, odtamtud po C6 až k protipovodňovým vratům nad Rokytkou odtud C5 k Hlávkovu mostu, odtud C8 tam co je pomníček Jana Bouchala vyjedeš na Letnou (je to i v mapě) na Letné kousek po C1 a hned se napojíš na C13 a z ní můžeš buď po C6, ale já bych raději volil Z06 a Z05 (hezčí trasa)

          [ Zpět ]
          Datum: 01.07.2008
          Autor: Hrabosh
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

                 

            když Hrabosh je schopnej to kropit i mezi lidma a autama...
            Chtěl jsem tu romantičtější cestu...ale pár jich zkusím, najdu a podělím se...Takže klidně bodej :)

            [ Zpět ]
            Datum: 01.07.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Jumbo ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

                   

              S tou radou se za Hraboshe zaručuju, ty páteřky jsem navrhnul tak, aby toho bylo mezi auty co nejmíň.
              Ale ještě klidnější než Letná je pokračovat po C6 z Libně přes Dejvice až ke Střešovické vozovně. Potom bych stoupal ulicí Na Petynce (X017) a Radimovou (Z4).

              No a nebo C6 prostě pořád až na Vypich :-) Jenom pozor, zrovna dneska jsem jí v mapě přetrasoval, Hrabosh radil původní vedení po dost nepříjemném chodníku podél Belohorské. Teď to vede klidnými uličkami v zástavbě.

              [ Zpět ]
              Datum: 01.07.2008
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Vratislav)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

                     

                přes Dejvice to je znatelně delší

                [ Zpět ]
                Datum: 02.07.2008
                Autor: Hrabosh
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

           

      Budu taky radit stručně podle mapy, protože tohle je docela snadné. Začněte na http://prahounakole.cz/mapa_klobouk/index.php?x... a klikejte doleva.

      Po doporučené páteřní C6 / v mapě většinou značená (6) / přes Hloubětín (spousta variantních cest) a skrz Vysočany do Libně (ke konci je to i stezka, č.A26).
      V Libni u protipovodňové zábrany přejet Rokytku a pokračovat stále rovně po A2. Pořád, po cyklostezce a náplavce, až k Rudolfinu. Tam přejet Mánesův most a je to.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.07.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Vratislav)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

             

        Oprava: Začátek z Rajské Zahrady ke Kyjskému rybníku je číslovaný C9 alias (9).

        [ Zpět ]
        Datum: 01.07.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Vratislav)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

         

    Dobrý den,

    pokud ještě platí nabídka rady nejlepší trasy, ráda bych ji využila. žila jsme nějakou dobu v Lille(F), kde jsem na kole jezdila úplně všude a bylo to opravdu úžasné. Teď v Praze mi to strašně chybí, ale nějak nemám tu odvahu jet ze Slivence( mezi Barrandovem a Velkou Chuchlí) na Žižkov(Husitská dole u viaduktu).
    Rovnou se pžiznám, že jsem po Praze na kole nikdy nejela, ráda bych se vyhnula autům, naopak chodci, kočičí hlavy mi nevadí.

    děkuji za radu

    [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (tereza k)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

           

      Zdravím a píšu si. Ze Slivence dolů je to v pohodě, do centra asi taky, ale skrz centrum to bude docela ořech. Druhá věc je, jak nahoru na Barr. Něco připravím tak do týdne.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.07.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Vratislav)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nechte si poradit nejlepší trasu

             

        po osmé večer glajznou

        [ Zpět ]
        Datum: 28.07.2008
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

240 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024