reklama
Město: Plzeň

Dotazy :)

Zdravím...mám dotaz, prosbu, problém. Jsem cyklo-začátečník...mám nové kolo, obyčejné, trekongové 4ever RS..ale stačí pro začátek bohatě (rekreační cyklistika a pak se uvidí). Kolo jsem dostala, složili jsme ho, ale nejsem si jistá, zda je po našem složení bezpečné.Chtěla bych ho dát někam do \"opravny\", \"cyklokrámu\", aby mně na něj koukli, seštelovali...atd..jsem Plzeňská...ale nevim, kam se obrátit...říkám si, aby si pak nenaúčtovali nějakou velkou pálku za to, že seštelujou pár šroubků :( Dále bych si chtěla koupit helmu, ale nevím jakou, ale to už jsem koukala zde na jiným foru..to je v poho. Další rada, kterou bych potřebovala je to, že přemýšlím na tím, že si koupím i botky na kolo..tzn. budu potřebovat vyměnit pedály...proto prosím o radu, jaké by si měl začátečník, který bude jezdit na crossovém kole jen tak ve městě a okolí, silnice....nebude jezdit nic náročnýho..poradíte mě prosím, jaké pody, jaké pedály...ještě bych ráda, kdyby ty boty byly použitelné i na spinning :)dík moc za rady

[ Zpět ]
Datum: 17.02.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (JančaB. (ja.j@post.xx))
  • Re: Dotazy :)

Rozhodně doporučuji cyklo Volráb nad papírnou a nebo Zeman na Doubravce.A taky tam dobře radí !! fakt.

[ Zpět ]
    Datum: 02.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pe3k)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Maroko

20.01.2018
Lákala by někoho cesta na kole po Maroku?

Hledám: Compostela

20.01.2018
Ahoj, hledáme spolupoutníky na cestu kolmo do Santiaga de Compostely.Odjíždíme začátkem dubna 2018.

Hledám: kamarádku

19.01.2018
Ahoj, hledám sportovně založenou kamarádku na kolo i na lyže. UO a okolí. Já 54/170/70.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

262 cyklistů (30 přihlášených)

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (3.)

Bělorusko Měli jsme před sebou druhou zemi, Bělorusko. Již jsme v minulosti tento nepříliš známý a málo…
Peggy | 18.01.2018

Polsko 2014 - 4.část

13. den (28 km, Jája 20 km)Neměli jsme nastavený budík a vstáváme dost pozdě - skoro v devět. Ono to ale zas…
Santi | 14.01.2018

Za sluníčkem na Hebridy (2017)

Celý měsíc kolmo-tlačmo-pěšmo po ostrovech západní Vysočiny, krásné počasí skoro bez deště, žádné úmorné…
cyklo-poustevnik | 14.01.2018