reklama
Město: Praha

Z náplavky parkoviště

Co říkate na čerstvou přeměnu náplavek z cyklostezek a pěších zón na zóny parkovací - http://blisty.cz/2007/4/26/art33998.html

[ Zpět ]
Datum: 26.04.2007
Autor: Václav
  • Re: Z náplavky parkoviště

         

    Všiml jsem se, ale nevěřil jsem tomu, že by to mělo byt na stálo, pokud vis neco konkrétního dej prosím vědět

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (toom ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Z náplavky parkoviště

           

      Nic víc zatím o tom nevím, ale moc nevěřím, že to je nějaké dočasné řešení. Ze zkušenosti vím, že jak jednou auta někam pustíš, už je jen tak nevyženeš. A přitom to mohla být skvělá odpočinková zóna.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2007
      Autor: Václav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Z náplavky parkoviště

           

      Teď v týdnu jsem tam jel, původně to byla místa ke stání pro invalidy, teď to přeznačovali ne něco jiného, ale neviděl jsem na co.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (PetrO)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Z náplavky parkoviště

             

        Dnes jsem to kontroloval, skutečně je tam značka "Placené parkoviště", zatím přelepená "škrtnutím" samolepkou - odhadem pro několik desítek aut. O samotná stání by tolik nešlo, ale ty auta budou vyjíždět a zajíždět přes plochu, která by měla sloužit zásadně pěším a cyklistům, budou vznikat problémy. Píšu Petrovi Štěpánkovi na Magistrát.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.04.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (PetrO)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Z náplavky parkoviště

               

          Jde i o stání, neboť se zvyšuje počet parkovacích míst v nejvnitřnějším centru a tedy se zlepšují podmínky pro to, aby ve městě, které má nejvíce automobilů v Evropě jezdilo ještě více automobilů a naše prvenství tak bylo upevněno.

          Jde i o to, že ta auta tam nestojí jen na těch vyhrazených místech, ale i v užší části náplavky, kde vyloženě překážejí chodcům a cyklistům. Alespoň na náplavce Rašínovo nábřeží. Zachvilku to bude vypadat jak Václavák -- tedy místo náměstí čtyřproudá komunikace + dvě až čtyři řady parkujících aut, přičemž lidi budou na náplavce vytlačeni na chodník, ze kterého budou přepadávat do vody... Ach jo.

          [ Zpět ]
          Datum: 30.04.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Hynek Hanke)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

342 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024