reklama
Město: Brno

17.CYKLOJÍZDA BRNEM v rámci Dne Země

Tak vážení přátelé, ti co navštěvují jen tento web, 19.dubna, což je čtvrtek, od 16h je program pro cyklisty na Náměstí Svobody v Brně, v 17h se vyráží na spanilou jízdu centrem Brna, přijďte, přijeďte, přibruslete atd.. a podpořte akci. Více na www.brnonakole.cz a vemte své přátelé a známé....

[ Zpět ]
Datum: 09.04.2007
Autor: JiFi
  • Re: 17.CYKLOJÍZDA BRNEM v rámci Dne Země

         

    Děkuji všem, kdo jste přijeli. Bylo to super, i když jsem trošku předpokládal, že se pojede i zpět na Svoboďák, mnozí ze zúčastněných neznali cestu zpet, tak snad všichni dojeli v pořádku. Ael jsem moc rád, že nás tam bylo něco přes 200 lidí. A komu se to zalíbilo, pojeďte s námi třetí čtvrtek v květnu (17.5.), v 18h na Moravském náměstí u kašny bude sraz a následně se vyjede. A ještě jednou děkuji všem!

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2007
    Autor: JiFi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 17.CYKLOJÍZDA BRNEM v rámci Dne Země

           

      Jen upresnim Jirkovu informaci, ze brnaku bylo na jizde 219, coz je o 3 mene, nez na posledni podzimni:-) Jirko, diky za propagaci. Clovece, priznavam, ze me nenapadlo, ze vlastne ne vsichni jsou primi brnaci, takze nebudou znat cestu zpet. Ale kdyz pod temi orechy (venkovni zahradka Pod orechy, kde jizda koncila) bylo tak dobre...

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Milos ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 17.CYKLOJÍZDA BRNEM v rámci Dne Země

             

        Každopádně slušná účast. Hned o tom pisnu na web, ležáků tam bylo šest.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2007
        Autor: evan
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 17.CYKLOJÍZDA BRNEM v rámci Dne Země

             

        Byla to parádní příjemná jízda! Díky!
        Já jsem z Kralup a trefil jsem ;-)
        Za měsíc se určitě potkáme na Morawáku

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2007
        Autor: Rigger
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 17.CYKLOJÍZDA BRNEM v rámci Dne Země

             

        :-D jo to věřím že pod ořechy bylo blaze ;-) jenže já nejsem na alkohol, tak sjem zmizel s jednou dívčinou domů, jistě tušíš s kým. Mimochodem střípek o nás byl v Jihomoravském večerníku viz: http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1097334880... ale řeknu vám, že tam toho moc nedali, prakticky nic, co by mělo nějak zaujmout. A ani jsem tam neviděl moji maličkost :-D :-D škoda :-D A co se týše MF Dnes tak Ti na svém webu nemají zhola nic, řekl bych že nás média zcela ignorovala, což nám moc asi nepomůže. Takže si musíme nějak tu propagaci zajistit sami.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2007
        Autor: JiFi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: 17.CYKLOJÍZDA BRNEM v rámci Dne Země

               

          Ahoj, zpravicka v Jihomoravskem vecerniku byla kratka, ale stejne diky za ni, kazda zminka v mediich je dobra. V MF Dnes byla fotka s anotaci na prvni strane, na druhe pak vcelku dobry clanek, i kdyz v nem byla spousta chyb. Jako treba pocet cyklistu, dobrejch 119 nam ukradli:-) K tomu mam jeste jednu poznamku: Je to tradicni akce, takze zajem novinaru je maly. kdyz jsme delali akci s parkovanim kol u Grandu, tak prisla vsechna brnenska media. Toz tak:-)

          [ Zpět ]
          Datum: 24.04.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Milos ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: 17.CYKLOJÍZDA BRNEM v rámci Dne Země

                 

            Ahoj, ani Miloši, s tím souhlasím. A co se týče chyb v článku MF Dnes ;-) no asi neumějí počítat a do školy nechodili :-D Tak až zase bude nějaká akce, kde bych mohl helfnout, jsem tu, kontakt na mě máš.

            [ Zpět ]
            Datum: 24.04.2007
            Autor: JiFi
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • 17.CYKLOJÍZDA BRNEM v rámci Dne Země - foto??

         

    Kdožto máte foto z cyklojízdy, hoďte sem linky na web stránky, ať skoukneme spanilou jízdu :-D

    [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2007
    Autor: JiFi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

604 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024