reklama
Město: Praha

Blaničtí rytíři

Nemáte někdo zkušenost s novou cyklostezkou kolem bájné hory Blaník?

[ Zpět ]
Datum: 17.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Martik ([email protected]))
  • Re: Blaničtí rytíři

         

    V soboru jsem tam jel, trošku mě zklamalo značení, je trochu nedostačující. Dvakrát jsem jel jinudy než vede trasa. Poprvé jsem se z Louňovic vydal směr Kondrac, což byla asi moje blbost, měl jsem se pořádně podívat do mapy, podruhé jsem kdesi za Vracovicemi měl uhnout do leva, ale vůbec netušim, kde to mělo být? Žádnou směrovku jsem nazaregistroval a najednou jsem se ocitl v Křížově odkud jsem se zase napojoval na původní trasu. Jinak je mě taky divný, že jsem tam v sobotu v podvečer nepotkal jediného cyklistu. Zajímavé jsou nově vybudované zastávky s lavičkama a s mapkou a vždy nějakou tou pověstí nebo informací o Podblanicku. Povrch a profil trasy ucházející, řekl bych typická trasa pro crossové kolo, kterou zvládne každý průměrný cykloturista. Jinak je pěkné téměř během celé cesty pozorovat Blaník ze všech světových stran a doporučuji výlet doplnit o výjezd na Blaník. Na MTB je to v pohodě a s trochou citu se to nechá vyjet i na crossu.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2006
    Autor: lukasl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Blaničtí rytíři

         

    Trasa je 27 km dlouhá a je okružní. Končí i začíná v Kondraci.
    Je třeba sledovat značky, protože v Louňovicích se to kříží s jinými cyklotrasami a to může být matoucí.
    Na trase je 6 odpočinkových míst s lavičkami a cedulemi doplněnými legendami o rytířích z Blaníka.
    Povrch trasy je dle mého názoru na crossové kolo.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (julek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

380 cyklistů (19 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024