reklama
Město: Praha

Blaničtí rytíři

Nemáte někdo zkušenost s novou cyklostezkou kolem bájné hory Blaník?

[ Zpět ]
Datum: 17.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Martik (martikd@hotmail.xx))
  • Re: Blaničtí rytíři

V soboru jsem tam jel, trošku mě zklamalo značení, je trochu nedostačující. Dvakrát jsem jel jinudy než vede trasa. Poprvé jsem se z Louňovic vydal směr Kondrac, což byla asi moje blbost, měl jsem se pořádně podívat do mapy, podruhé jsem kdesi za Vracovicemi měl uhnout do leva, ale vůbec netušim, kde to mělo být? Žádnou směrovku jsem nazaregistroval a najednou jsem se ocitl v Křížově odkud jsem se zase napojoval na původní trasu. Jinak je mě taky divný, že jsem tam v sobotu v podvečer nepotkal jediného cyklistu. Zajímavé jsou nově vybudované zastávky s lavičkama a s mapkou a vždy nějakou tou pověstí nebo informací o Podblanicku. Povrch a profil trasy ucházející, řekl bych typická trasa pro crossové kolo, kterou zvládne každý průměrný cykloturista. Jinak je pěkné téměř během celé cesty pozorovat Blaník ze všech světových stran a doporučuji výlet doplnit o výjezd na Blaník. Na MTB je to v pohodě a s trochou citu se to nechá vyjet i na crossu.

[ Zpět ]
    Datum: 17.07.2006
    Autor: lukasl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Blaničtí rytíři

Trasa je 27 km dlouhá a je okružní. Končí i začíná v Kondraci.
    Je třeba sledovat značky, protože v Louňovicích se to kříží s jinými cyklotrasami a to může být matoucí.
    Na trase je 6 odpočinkových míst s lavičkami a cedulemi doplněnými legendami o rytířích z Blaníka.
    Povrch trasy je dle mého názoru na crossové kolo.

[ Zpět ]
    Datum: 10.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (julek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kamaráda na kolo

22.04.2017
Hledám kamaráda na kolo a jiné aktivity.Ve dvou to je veselejší.

Hledám: kamarádku

22.04.2017
Kamarádku na příležitostnou spolujízdu v okolí Říčan a Voděradských bučin a taky na povídání. Už mě (sportovní 55+…

Hledám: Parťáka 50+ Praha-Západ

18.04.2017
Zdatnějšího parťáka 50+ pro vyjížďky po práci i celodenní výlety. Někdy jezdím svižnějším tempem pro kondici,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

132 cyklistů (6 přihlášených)

Maďarsko a Chorvatsko na kole

Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné,…
pavelv | 20.04.2017

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017