reklama

Cross do 8000: Rock Machine vs. Superior

Dobrý den, rád bych koupil slušné kolo. Ročně najedu zhruba 2000km, 90% po silnicích horší kvality. 10% lesních nebo prašných cestách. Myslím, že odpruženou vidlici oželím. Rozhoduji se mezi Rock Machine Crossride 250AF (zlevněný model 2005) a Superiorem RX 560 (model 2004). Můžete mi někdo poradit, které z těchto kol je lepší investicí, případně sdělit vaše zkušenosti? Nebo nevíte, zda je na internetu dostupná nějaká podrobná recenze na některý z těchto krossů? Za vaše zkušenosti a doporučení vám vřele děkuji.

[ Zpět ]
Datum: 11.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan ([email protected]))
  • Re: Cross do 8000: Rock Machine vs. Superior

         

    S kolama ti neporadím, ale na odpružené vidlici a odpružené sedlovce bych trval, jestli jezdíš po záplatovaných okreskách.
    Zvyšuje to pohodlí při jízdě a šetří klouby.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cross do 8000: Rock Machine vs. Superior

           

      Váhal jsem mezi Superiorem RX560 a RM Crossridem 250 (a nakonec zvolil toto kolo). Každou chvíli mi mají RM Crossride 250 dovézt. Večer dám vědět, jak se na tom jede.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jan)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cross do 8000: Rock Machine vs. Superior

             

        Díky. To budu moc rád.
        Narazil jsem ještě na další snad zajímavá kola v této kategorii. Na netu jsem našel ještě novej Amulet Synchro s odpruženou vidlicí(model 2003) za pouhých 6tisíc. Téměř tam ale chybí informace o osazení. Tak kdyby jste někdo měl zkušenost s tímto kolem, dejte mi prosím vědět. Další kousek o kterém by snad šlo uvažovat je Mongoose Crossway350 na netu za necelých sedm tisíc.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Dojmy z RM C 250

               

          Mám verzi s pevnou vidlicí. První dojmy: velmi lehké, snadno ovladatelné. Sedlo je pohodlné, až mám pocit, že je to odpružená sedlovka. Řazení nezlobí. Zatím jsem jel jen pár kilometrů. Uvídíme na delší trase.

          Já osobně bych do kola s přední odpruženou vidlicí pod 10 000 nešel.

          Kolo jsem kupoval na onlinekolech:
          http://www.online-kola.cz/index.php?_=detail...

          Stačilo nasadit přední kolo, sedlovku, řídítka a šlapky. A kolo v reálu vypadá ještě lépe než na fotce.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.08.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jan)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

321 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024