reklama

českou lípou je lepší projít pěšky než na kole

Bydlím tady, jezdím tady....ale projet českou lípou jinudy než po hlavních silnicích snad ani nelze. Tam kde by šlo jet tam je jednosměrka nebo pěší zona. Přes Ploučnici se dostanete jen na dvou místech. No nic, budem se dál přetlačovat s bezohlednými automobilisty...

[ Zpět ]
Datum: 14.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (komik)
  • Re: českou lípou je lepší projít pěšky než na kole

Vzal bych to po chodníku, pojede se dobře a bezpečně a starost budou mít bezohlední chodci.

[ Zpět ]
    Datum: 15.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (;;)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: českou lípou je lepší projít pěšky než na kole

Já jsem pravda z Prahy, ale máme chalupu kus od České Lípy. Chci se zeptat, je nějaká naděje (alespoň v podobě nějakých studií), že by se v budoucnu realizovala cyklostezka Česká Lípa - Nový Bor? Cesta na kole z chalupy do okresního města mi díky tomuhle úseku silnice I. třídy už delší dobu připadá jako hazard se životem. A to mi neříkejte, že by nebyla využívána, ta města na sebe mají silnou vazbu.
    Jinak samotnou Lípu ze severu na jih projet umím, na jednosměrky, pěší zóny a "Cyklisto, sesedni z kola" kašlu. Ze silnice I. třídy se sjede pod Hypernovou a mimo ní se dá dojet až do Zahrádek. Potom už záleží, kam chceš dál jet.

[ Zpět ]
    Datum: 18.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Oldřich Jirků (JirkuOldrich@seznam.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se sympaticka cyklistika

včera
Hledám kamarádku - přítelkyni, která ráda věnuje volný čas kolu a když napadá sníh tak lyzim :) Nejvíce jezdím,…

Hledám: Kamaráda na kolo i cykloturistiku

Hledám: Kamaráda na kolo i cykloturistiku
včera
Hledám kamaráda na kolo i cykloturistiku u nás i v zahraničí. Nejlépe z okolí Rudné u Prahy. Jezdím, co to jde v…

Hledám: Prima sportovního muže

Hledám: Prima sportovního muže
26.07.2017
Ahoj kolo mám ráda-ráda poznávám nejen krásny ČR ale i jiných zemí nejen ze sedla ale i třeba i pěšky a prima…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

256 cyklistů (20 přihlášených)

Díky za kdyňský MTB nářez

Jabkoty's mile international – další parádní bajková akce ze západního koutu Čech, která stojí za zmínku a…
JohnyB | 26.07.2017

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017