reklama
Město: Praha

Kolik nás je?

Zajímalo by mě, jestli existují nějaké statistiky, kolik je lidí, co jezdí na kole po Praze??? A kolik jezdí lidí denně do práce??? Já jich vídám čím dál víc a to mi nikdo nevymluví, že nejedou do práce, když je osm ráno a jedou oblečení.
Teď jsem jel třeba s řidičem DP v Ruzyni a taky říkal, že je to nejrychlejší. Tak to má být...

[ Zpět ]
Datum: 07.05.2006
  • Re: Kolik nás je?

         

    No bylo by urcite vic, kdyby se jizda na kole po Praze neradila spise do adrenalinovych sportu.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (martina)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik nás je?

           

      No to je právě hrozně zamotaný. Kdyby jich bylo víc tak by to nebyl adrenalinový sport, protože by klesl počet aut a kdyby klesl počet aut a nebyli by zácpy, tak by zase někteří začali tím autem jezdit atd. :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 09.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Dan*)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik nás je?

         

    Určitě existují nějaké statistiky (např. http://www.udipraha.cz/obsahy/pruzkcykl05.htm) - problém je, že pomocí nich se dá dokázat téměř vše :-) Jinak taky vidím čím dál víc cyklistů, hlavně když už je pěkně.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2006
    Autor: Honzas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik nás je?

         

    Já jsem v osm ráno nikdy nikoho nahatýho na kole ještě neviděl??? Kde jezdí???

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik nás je?

           

      Taky sem se divil. Je to zajímavé....
      Já mám raní "dlouhou" trasu takovouto -Středokluky (každé ráno v půl osmé jezdí ten samý cyklista a mnoho dalších na trase do Kněževse) - Praha LEtiště (tam je to samaj cyklista pořád) - Divoká Šárka (nic moc) - Petřiny - Vypich (tady je vždy cyklistický provoz velmi rušný) - Motol - Vidoule (tady jsou také) - Nové Butovice (můj tělocvikář jezdí denně od Kladna)

      [ Zpět ]
      Datum: 09.05.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik nás je?

         

    S jízdou po Praze nemám dobré zkušenosti, raději jezdím mimo Prahu. V sobotu na večer jsem jel dolů po Plzeňský - myslel jsem si, že to půjde, ale tolik bezohledných řidičů jsem dlouho nezažil.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2006
    Autor: cendik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik nás je?

           

      Se dívíš? Jsou rád že jedou a ještě se jim tam s... nějakej pos.... cyklista. To přece nas....
      :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Dan*)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik nás je?

           

      Nevím, asi řeknu něco, s čím většina ostatních nebude souhlasit, ale s kolem po Praze mám vcelku dobré zkušenosti. Hlavně přes léto najedu myslím docela hodně a občas jezdím i v zimě, tak si myslím, že do toho mám co mluvit. A to jezdím víc po rušných silnicích, příp. v centru, kde ja jak hodně aut, tak i chodců, než po cyklostezkách. Skoro vždy mám dojem, že ostatní řidiči se ke mně chovají maximálně ohleduplně (občas se najde výjimka, ale opravdu málokdy). Rozhodně jezdím raději po Praze, kde se přece jen jezdí relativně pomalu a ostatní jsou zvyklý na pomalý provoz, než mezi městy a vesnicemi, kde ostatní jedou o hodně rychleji.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2006
      Autor: Honzas
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik nás je?

           

      Já jak kdy. dneska zrovna růžový den nebyl. Křižovatka Plynární Argentýnská , Zastavím jako první na červenou a vedle mě se postaví kluk s bavorákem. Přesto že já pokračuji rovně a chodci mají zelenou tak to mááčko to těsně předemnou uhlo do prava a samosebou hned musel hamtnout na brzdy, aby dal přednost chodcům. No aspoň jsem si docela nahlas ulevila.V počernicích mi nedal přednos auták jedoucí po vedlejší , kdybych to nevohla do tý boční ulice tak jsem měla letecký den. No a aby toho nebylo málo tak mne v Káraným kousl pes do paty .Prostě den blbec. Ale jindy je to zas v pohodě a jízda je naprosto bezproblémová. Takže jak kdy.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolik nás je?

             

        Ty jezdíš z káranýho? A můžu se zeptat kudy?

        [ Zpět ]
        Datum: 12.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Dan* ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolik nás je?

               

          Ne, ne , jezdím z Ruzyně, ale do Káraného občas zajedu .

          [ Zpět ]
          Datum: 12.05.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kolik nás je?

                 

            Jo někdy jedu na Grado a dál na Prahu jindy Toušeň.

            [ Zpět ]
            Datum: 12.05.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Kolik nás je?

                   

              Jo tak aha. No díky.

              [ Zpět ]
              Datum: 15.05.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Dan*)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Kolik nás je?

                     

                Tak kdyby někdy byla zase cesta do Káranýho tak dej vědět.Můžeme dát kus společné cesty.

                [ Zpět ]
                Datum: 15.05.2006
                Autor: Dan
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

325 cyklistů (8 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024