reklama
Město: Brno

Nikdo se nás nezastane, pomožme si sami.

Oni (řidiči) jsou machři a "silnější" když mají kolem sebe plech. Moc krát jsem za autem řval: "zastav!!!". Nikdo nikdy nezastavil. Oni ví co by dělo, kdyby zastavili. Statili by tu výhodu pancéře. A protože je rodiče správně nevychovali, tak by jsem je vychoval sám. Zatím se mi povedlo "vychovat" tři tupce. Garantuji že už nikomu neublíží. Nic jiného na ně neplatí, jen jim rozbit hubu.
Jinak v Brně je to ohledně možností pro cyklisty hodně špatné. dal jsem 1 bod. A to mám najeto víc než 100.000,- km na kole.

[ Zpět ]
Datum: 02.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Ludo ([email protected]))
  • Re: Nikdo se nás nezastane, pomožme si sami.

         

    Pokud agresivitu řidičů řešíš agresivitou vlastní, pak se nediv, že se tě nikdo nezastane. Jezdím denně na kole po Brně a potkám asi 3-8 kreténů, ale vím, že prostředním vztyčeným prstem toho moc nevyřeším. Snažím se je vychovávat tím, že mě často vidí, a že jedu tak, abych neomezovala chodce ani jinou součást silničního provozu a udržela si kolem sebe prostor pro vlastní bezpečnost.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2006
    Autor: evan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nikdo se nás nezastane, pomožme si sami.

         

    Choval by ses jinak, kdybys měl na kole SPZ? Kdyby si tě každý mohl snadno zapamatovat a identifikovat? My co máme lehokolo si nemůžeme dovolit podobně primitivní zvířecí reakci, odpovědět na agresi větší agresí. Samozřejmě občas nastávají výjimky, kdy se nějakému tupci podaří překročit můj práh tolerance (poslední dobou dost vysoký), ale jinak odpovím na každou hovadinu tím, že se snažím chovat se tak, jak bych chtěl od ostatních. Z části mě to asi naučili rodiče, narozdíl od tebe, z části mě k tomu určitě donutilo moje kolo, které je jedinečné a snadno identifikovatelné.
    Lidi jako ty se starají o to, aby se chování řidičů k ostatním účastníkům provozu hned tak nezlepšilo. Přesvědčuješ je, že cyklisti jsou agrasivní kreténi. A to si zapamatují snadno, narozdíl od nějakého projevu ohleduplnosti nás ostatních, kteří pak vyvíjíme sisifovské úsilí přesvědčít veřejnost o opaku.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2006
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nikdo se nás nezastane, pomožme si sami.

         

    No ej vidět, že Tvoje řešení je násilné, přesně jak napsali Ti přede mnou, nic tím neřešíš a právě naopak tím více štveš řidiče proti nám ostatním cyklistům, kteří se chovají vůči dalším účastníkům provozu ohleduplně a neřeší všechyn přestupky a kolize pěstními souboji. Nechci Ti nic zlého přát, ale dávej si pozor, aby se Ti to nevrátilo. Ano i já Brnu dal 1bo, ale to je bodování, ne abych šel a teď někomu rozbil "hubu pěstí".

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2007
    Autor: JiFi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

370 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024