reklama
Město: Ostrava

Z Ostravy do Beskyd mimo cesty??

Jen mne tak napadl takový dotázek pro příznivce MTB.Je nějáká možnost dostat se z Ostravy do Beskyd co nejvíce mimo cesty?Myslím lesem například z Běláku přes Palesek a dál (nebo přes Frýdek,Ostravici)?Ještě jsem nekoukal do mapy,jen mne to zajímá jestli už to někdo zkoušel :-) Ideální by byl případ čistě pouze cestování přes pole,les,louky,brody atd. :-)

[ Zpět ]
Datum: 25.04.2006
Autor: tomb
  • Re: Z Ostravy do Beskyd mimo cesty??

         

    Přes FM po cyklostezce (je součástí plánované cyklomagistrály OV-Beskydy). Přes Bašku kolem řeky, přes Pržno taky (nebo kolem trati). Pak kolem autokempu ve Frýdlantě n/O a dál kolem vody, kolem koupaliště směrem na Ostravici.
    Asfaltu se bohužel nevyhneš. Ale dá se přežít :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2006
    Autor: eMDí
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Z Ostravy do Beskyd mimo cesty??

         

    Dá se to takhle: Ostrava-Kunčice podél řeky po vyšlapaném chodníku přes Vratimov, Paskov, Lískovec až do FM, kde navážeš na dlažděnou cyklostezku a pokračuješ směr Dobrá po štěrkovité cestě, za Dobrou jedeš již po hlavní cestě směl Morávka, část úseku se dá jet po značené stezce mimo hlavní silnici do Vyšních Lhot. Dále se dají taky najít nějaké alternativy, jak se vyhnout silničnímu tahu. Více či méně je to značené jako cyklo stezka.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bg ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

432 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024