reklama

Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého provázku kde byl na j

Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého provázku kde byl na jedné straně stezky pes a druhé straně nadávájící páníček?

[ Zpět ]
Datum: 20.01.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (13petr)
  • Re: Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého pro

         

    Problem psu je asi vsude stejny. Na male dite si jeste panicci davaji jakz takz pozor, o psech se to rici neda.
    Pokud je pekne pocasi, po takove cyklostezce na Hlubokou se na kole neda temer vubec jet. Volim radsi nebezpecnejsi cestu po hlavnich silnicich. Ani bruslari nejsou zadna slast na cyklostezkach. No, mozna nekteri kolari taky ne, co si budem povidat.
    Chtelo by to tTrochu ohleduplnost od vsechi, ale s tim se nic nenadela.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (JP ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého pro

           

      Stalo. U Armadaku. Nejdrive jsem lehce priskrtil psa v rozletu (bohuzel) a nasledne i velice sprosteho panicka. (nadal mi do cur aku a vseho mozneho, tak jsem se vratil zpet a ... neuhodil jsem ho)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.05.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Log_Out)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého pro

         

    Stalo.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.01.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého pro

         

    Na kole ne ale pěšky už mnohkrát. A jak jsem byl já ten blbý, když jsem se do vodítka zamotal a jak jsem byl nepřítel psů, když jsem řekl že nechat běhat psa na tak dlouhém vodítku je bezohlednost...

    [ Zpět ]
    Datum: 21.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého provázku kde byl

         

    Už se vám někdy stalo, že vás za jízdy Stromovkou zákeřně zezadu sundal volně pobíhající rottweiler?
    Majitelka něco zmateně blekotala, že se vytrhnul z vodítka, že se omlouvá, že mi opravu zadního kola samozřejmě zaplatí, ale občanku neměla, adresu mi mohla nadiktovat třeba babičky z Kojčič u Pelhřimova a ze psa jsem taky adresu nedostal. Takže oprava z vlastní kapsy, 2 500,- Kč, za který mohla bejt třeba lepší helma. Všechno je jen na vzájemném respektování a ohleduplnosti chodců, cyklistů, maminek s kočárky šlapajících vedle sebe na cyklistických stezkách, pejskařích, řidičích na silnicích, bruslařích, který nepředjedete atd., atd. Kdo jezdí denně na kole, ten ví, že to vždycky nefunguje.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mongoose ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého provázku kde byl

           

      Zavolat policii, nechat paní zjistit a škodu zaplatit.
      Majitel psa je za něj odpovědný včetně případných škod.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.01.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (klokan)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého pro

         

    Jo stalo,a skoro pořád.Jezdím po cyklostezce z Hluboké n/Vlt. do Č.B. a je to šílený.Maminka s kočárkem vedle pobíhající pes a dítě na kole které se sotva udrží na cestě.To je jen taková malá ukázka.Kdo tudy jezdí pravidelně tak my dá za pravdu.Úsek z Č.B. do Bavorovic nazývám úsek smrti.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jack nepř.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého pro

           

      Máš pravdu. Takto vytížená cyklostezka by měla být pro chodce zakázána. Alespoň v letní sezoně. (zas jeden námět pro sdružení - viz jiná diskuze)

      [ Zpět ]
      Datum: 11.08.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého provázku kde byl

         

    Stalo.Hlavne v centru mesta-Staroměstská ulice.Ten pes muže být rád že mi dobře fungují brzdy.A bruslaři na stezce na Hlubokou fakt děs.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirkacb7 ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého provázku kde byl

           

      Stává a to dost často.Jsou věci, které prostě u lidí nepochopím nikdy a jsou to věci, které by mne ani nenapadly dělat. Pokud jedeme ve více lidech, tak lidi roztažení po celé délce cesty sice uhnou, ale po projetí prvního se zase roztáhnou po celé šiři.Na cyklostezce chodí chodci všude a když přibržďuji a říkám s dovolením. Tak se dědek zastaví přímo uprostřed cesty, jen se otočí a zůstane stát. A to se kolikrát ti lidé ještě cítí dotčeni. Ach jo, je to hlavně o lidech a asi i vychování, ať už se jedná o cyklisty,chodce či řidiče. Ale u některých pochybuji, že v té hlavně něco mají.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2007
      Autor: Danča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého provázku kde byl

             

        Stalo. Zrovna nedávno, a kde jinde než při cestě na Hlubokou. Jezdím docela rychle a jen taktak jsem stačila zabrzdit u zatáčky u Bavorovic, kde veprostřed stezky stála mobilující slečna a její pes na dlouhém vodítku pobíhal všude okolo. Těsně před ní jsem zastavila a čekala, že se slečna uhne i se psem, ovšem ona jen mírně nadzvedla ruku s vodítkem, jakože pod tím snad mám projet či co. Chování některých lidí je tedy fakt nad moje chápání.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.05.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Miha ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého pro

               

          Slečna byla pravděpodobně dcerou té paní, co jsem potkala tento víkend: cyklostezka, kolem poledne, nikde nikdo, jen paní+něco mezi kočkou a psem na vodítku, zaregistrovali mne, zůstali stát... paní na jedné straně stezky a pes na druhé... "čekej xxxx (ctěné jméno pseudopsa jsem nezaznamenala), slečna projede...", zastavila jsem, významně se podívala na paní, psa a vodítko mezi nimi... pochopil pes a přeběhl k paničce...

          [ Zpět ]
          Datum: 23.05.2007
          Autor: JJ
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého provázku kde byl

           

      chce to tam jet hodne brzy rano :) ja tam potkal jen bagr a dedu na kole kterej malem upad kdyz jsem ho dojel :)

      [ Zpět ]
      Datum: 14.05.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (escobar)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého provázku kde byl

         

    Stalo, u Rokytky a ještě v místě kde je jako cyklostezka, ale byla tam panička a nadávala jsem jen já, ona se omlouvala... vzhledem k tomu že jsem se nakonec neušktrila mi to přišlo pak docela komické ...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2007
    Autor: Zdenča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého provázku kde byl

         

    Taky mam jeden zasah :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2007
    Autor: LOBO
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už se Vám stalo, že jste najeli do tenkého provázku kde byl

         

    Chyba bude v lidech a jejich neznalosti. Pokud je komunikace pro cyklisty označená dopravní značkou se samotným symbolem kola bez chodce, nemá na ní podle silničního zákona chodec co dělat, a to ani bez psa a natož s kočárkem. Je určena pouze pro cyklisty, bruslaře a lyžaře (myšleno na běžkách). Problém je ten, že policie to ignoruje a je zaujatá proti cyklistům, kteří se pohybují na chodnících a ne naopak. U sdružených stezek je chodec i cyklista povinen použít svůj pruh, ale při objíždění překážek jej může opustit, ale pak by se měl vrátit. Až několik chodců bude muset zaplatit za škodu a zranění cyklistům a média to zmedializují, možná že to trochu vstoupí do podvědomí.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Zbyněk2)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

402 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024