Město: Slaný

Cesta přes Slaný

Máte někdo zkušenosti s ježděním přes Slaný?
Mě připadá, že do Slaného vedou jen rušné silnice plné smrdících aut a pro mě se stává nepřekonatelnou překážkou a musim ho objíždět a to není příjemné....

[ Zpět ]
Datum: 02.01.2006
  • Re: Cesta přes Slaný

Ahoj,
    záleží na tom z které strany jedeš. Např. od Kladna mohu
    doporučit cestu - Přelíc, Kvíc, Kvíček. Od Velvar se dá jet přes Dolín. Od Prahy po staré silnici přes Brandýsek. Je to delší, ale klidnější. S cyklostezkami je to na Slánsku špatné. Kdyžtak se ozvi.
    Petr

[ Zpět ]
    Datum: 02.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr (ok1gm@seznam.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No špatné to tam opravdu je, no uvidim, ještě mám dost času...

[ Zpět ]
      Datum: 04.01.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky si v centru města rozhodně nikam kolo neodložíš do stojanu. Neboť je zde pěší zóna a městskou policií kola nevítána - (ono i městským zastupitelstvem).
    Zase plus je, že už je navržena cyklostezka mimo město.

[ Zpět ]
    Datum: 22.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jezdec)

To je pech, to si tam na kole asi nezajezdim. Budu muset busem. Smůla... Jakou cyklostezku myslíš??? Já sem koukal, že na některých mapách je záhadná trasa č. 26, ale v reálu sem jí nikde neviděl, nevíš o tom něco??? Je to ona???

[ Zpět ]
      Datum: 22.01.2006
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: na kolo o víkendech

25.03.2017
Ahoj, hledám cykloparťačku pro víkendovou cyklistiku i turistiku, jízdy na pohodu

Hledám: Partnerku

Hledám: Partnerku
24.03.2017
Hledám partnerku na kolo do 50let.Pouze z Prahy

Hledám: Kamaradku na kolo

23.03.2017
Znam cyklostezky v okoli Ostravy a hledam spolecnici ve veku 50-62 let zdatnou pro jizdu na kole k obcasnym…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

139 cyklistů (3 přihlášení)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017